מלחמת ששת הימים

הימין לאן?

אני קוראת אותך ומתרשמת שאתה ממש שונא את "השמאל" -כאילו הוא האויב שלך.אלוהים אדירים!!!!!!קצת פרופורציה!!!!!!!!!!גם אם אתה חושב שכל התפיסה של השמאל שגויה ,לפחות תן את הקרדיט שטובת המדינה לנגד עיניהם ממש כמו שטובת המדינה לנגד עיניך.אז אתם חלוקים בדיעותיכם .אבל דחילק!!זו רק דיעה.מה זה השפרצת השנאה הזו של אנשי ימין.אתם מפחידים ממש!!!
עובדה היא שאנשי ימין מובהקים כמנחם בגין ואריאל שרון ברגע שהונחה עליהם האחריות המדינית הבכירה ביותר שינו את טעמם!!!אז אתה חושב שאתה יותר חכם מהם?
מה אתה רוצה?
מצדה שנייה וגבורה של איוולת?
הסתכלת פעם על מפת האיזור?
ראית כמה מוסלמים מקיפים אותך?
ראית מה מתרחש מעבר לאף שלך בעירק וסוריה וכל מדינות "האביב הערבי"?
חשבת קצת על היום שאחרי ההשמדה ההמונית של הפלסטינים שאתה קורא לה?

ימין ושמאל.

אני מניחה שאילו ממשלה "שמאלנית" היתה מוותרת על סיני ומבצעת את פינוי עוטף עזה טיעונייך היו אחרים.אתה באמת מגמיש עמדות.במובן זה שברגע שממשלת ימין מבצעת את תיאוריית השמאל אז זה פתאום כשר.בינתיים העובדות הן כדלקמן:
1. הממשלה "השמאלנית" היא שכבשה את הגולן סיני עזה יהודה ושומרון.
2. ממשלות הימין לדורותיהם פינו ,פינו ו...שוב פינו .
3. ועוד יפנו...
4.וגם יכוננו מדינה פלשתינאית.

ולעצם העניין.
לא הזדהיתי כשמאלנית אז אל תפנה אלי ככזאת.
ועוד- טענתי כנגד השנאה שניתזת מדבריך ועל העובדה שדיעות חלוקות אינן בהכרח סיבה להשתלחות.זו בסך הכל דיעה שונה.ועליך לתת קרדיט לבעל הדיעה השונה שאהבת המולדת שלו אינה פחותה משלך הוא רק חושב שכדי לשמור עליה יותר טוב יש לו רעיונות אחרים משלך.ולכך לא התייחסת.

פורטי40

New member
אם ליברמן, יעלון נתניהו הם השמאל, מי הימין?

הרי אלו הם שמחליטים מתי ואיך (לא) להפציץ.

ובכלל, אין בארץ הזאת מרכז? כולם או שמאל או ימין?

נו ימני יקר?

רואה את הממשלה הימנית שלך נכנעת להסכם הפסקת אש??

רואה את ראש הממשלה ,ש"סלע קיומנו" ו"צוק איתן" בגרונו ,ובידו חותם על הסכמים משפילים?

רואה את חברי הקבינט שגאווה לאומית משתלחת מגרונם בלי שום מאמץ ,אבל להיכנס ללחום -זה לא בשבילם.

אז גם אני רואה!
ואני אומרת ש-

כל עוד הם יכולים לגייס המון מתלהם אחת ל4 שנים-להשתמש בו ולזרוק-הם יעשו זאת.
ואחר כך שההמון הנלהב והמתלהם ילך לעז.......(השלם בעצמך)ובלבד שלא יפריע להם להמשיך לנהל את חיי העינוגים שהשלטון מנפק!!!!

פורטי40

New member
אני מדמיין אותם בשלטון, מגיעים לאותה מסקנה

שאליה הגיעו בגין, שמיר, נתניהו וכו'. שאנחנו לא לבד בעולם ויש להתחשב בדעת העולם, במיוחד בדעת האמריקאים...
גם פייגלין, גם בנט וכו'. קל לדבר כשאין סמכות.

JILSER

Member
מלחמת ששת הימים

בששת הימים התקיפו אותנו צבאות ערב מכל הכיוונים ובשישה ימים גמרנו את המלחמה הזאת.
עכשיו יורים עלינו רק מפאקינג רצועת עזה ולמה כל כך הרבה זמן לוקח לגמור את זה?

למעלה