ממאורעות היום

lion 7

New member
ממאורעות היום

``תנו לי לחיות`` , היום הייתי במתחם המסחרי של אלונים (בצפון) , ונקלתי לפני הכניסה לקניון באנשי התרמה עם עלונים שכתובים בשפה העברית הכותרת המרגשת עם תמונת התינוק גרמה לי צער ובלי להסס, תרמתי את חלקי והנה נוסח העלון שנכתב בעברית : תנו לי לחיות (ומצד שמאל תמונה של ילד כבן שנה ) > קוראים לכם לעזור ולתרום להצלת חיי התינוק *באסם גריפאת* , להשתלת מעי וכבד ולבלב בדחיפות [עלות הניתוח מליון דולר $ ] . , . מבקשים שתעזרו לנו מס חשבון בנק ____. (וכתוב גם שם הבנק, ומס הטלפון של האבא, שמחמת הצניעות או אם חוקי הפרסום יתירו מספרי הטלפון, ומספרי חשבון הבנק) , . . . .נקודה למחשבה לאלה שחגגו או עומדים לחגוג את חג ראש השנה, והמולד בינואר לפי התאריך המזרחי, נקודה למחשבה כאבא, פשוט אמרתי לעצמי לו היה לי עוד כסף, הייתי מציל את הנשמה . ופניה למי שעובר ליד המקדונלדס שם. שקל אחד, חמשה או עשרה או יותר, תעזור אם לא תביא תקוה לתינוק המסכן הזה,, ישוע יברך אותכם.

אני אמנם מתגורר רחוק-במרכז

בס"ד אך בתפילת השחרית אשא תפילה למען התינוק שיוושע. זה המעט שאוכל לעשות למענו...אך עוד תפילה ועוד תפילה יכולות לעשות את שלהן. בכל אופן נאמר:'צדקה תציל ממוות'.

lion 7

New member
אמן

תפילה , ותודה לך אחי על ההיענות. וישוע אוהב ילדים. הוא אמר תנו לילדים האלה לתקרב אלי, כי להם מלכות השמים.. תודה שוב על ההיענות לקריאה המרגשת זו, ולבאסם גריפאת כולי תקוה שאתה תבריא. אמין

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gifליון יקר-מצוות אנו נפרסם!

בבקשה את הפרטים לתרומה- שמי שחפצה נפשו, יוכל להושיט יד לתינוק
שישוע יברך כל אדם שעוזר, ועזרה עם תפילה אמיתית וכנה גם היא נושאת פירות

My Shepherd

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo201.gifאמן שיבריא התינוק!הפרטים:

מס חשבון הבנק 11430/68 בנק ערבי ישראלי 026 סניף טמרה לבירורים-האבא 054-8012242

למעלה