ממממ בא לי לפתוח שרירשור אז הנה

ממממ בא לי לפתוח שרירשור אז הנה

מי לדעתכם הדמות הכי מיותרת בדרגון בול זי לדעתי החתול המעצבן הזה שקשור ליאמצה יותר מידי אני לא זוכר תשם שלו הוא פשוט נדחף לכל חור ולא קשור לחיים אני לא מבין למה אף אחד לא מוריד אותו באיזה מכת אנרגיה פשוטה

Brolly

New member
זאת חתולה!

לדעתי היא ואולונג (החזיר שגם יכול להחליף צורות), הם ממש דמויות לא חשובות בדרגון בול זי...
אבל יש דבר אחד חשוב שהחתולה עשתה... היא חתכה לגוקו את הזנב בדרגון בול כשהוא הפך לאוזרו...

TotoGuy

New member
לא, הוא חתול ../images/Emo3.gif

ובזי התפקיד שלהם באמת מזערי, הם עשו הרבה יותר בDB. בעיקר קטעים קומיים.

הוא היא מה שלא יהיה מעצבן אותי

הוא צריך למות בצורה טראגית כגון להימחץ על ידי אוזרו

king kazabubu

New member
זאת חתולה.

קוראים לה פואר ואכן התפקיד שלה ושל אולונג הוא קומי ובעיקר בDB לדעתי הדמות הכי מיותרת היא שליט העולם. הכלב הכחול הזה... הוא לא קשור לכלום!!!! הוא מעצבן אותי!!!

REDDITZ

New member
דוקא מלך העולם????

הוא דמות משעשעת ביותר ....וכשרואים אותה אני מרגש כזה הדמות הכי מיותרת בדרגון בול זי זה אוקס קינג או המלך אוקס הוא סתם שמן טיפש... הוא משמש כמן שק אגרוף לצ´יצ´י

TotoGuy

New member
..

אז סתם מתייחסים אליו במנגה ובסדרה (גם בDB וגם בDBZ) כזכר בגרסא היפאנית?.. אני לא יודע איפה ראית אותו כנקבה, אבל במקור לפחות, הוא זכר

king kazabubu

New member
אני לא יורה יריות סרק

Puar The small floating accomplice of Yamcha who resembles a stuffed toy cat more than any thing else. She has an annoyingly high pitched voice, but is very caring towards her friends. שורה שלישית באמצע... זה כתוב באתר dbzgt legacy שנמצא בקישורים. אתה מוזמן לבדוק בעצמך אם אתה לא מאמין לי.

TotoGuy

New member
זה בסדר, גם אני לא.

תגיד לי אתה מה יותר לגיטימי, העובדה שבמקור היפאני (לא יודע מה עשו לו בדיבוב האנגלי) הוא זכר, או העובדה שאיזה אתר אחד מתייחס אליו כנקבה?.. בכלל האתר היחידי שלדעתי היה באמת לגיטימי ובאמת ביסס את המידע שלו, היה PlanetNamek.com זכרונו לברכה..

king kazabubu

New member
מודה בטעות!

אכן פואר הוא זכר בגרסא היפנית. וכן גם בעברית. אבל באנגלית הוא נקבה עם קול של נקבה וגם בעברית יש לו קול של נקבה. אגב מה אתם אומרים על הקול של יאמצ´ה? צדקת טוטו. מודה בטעות!

TotoGuy

New member
פספסתי את הפרק היום ../images/Emo10.gif

אני אשמע אותם מחר, נו טוב. ואין בעיה, העיקר שאתה יכול להודות בזה, אני מכיר מספיק שלא
וגם ביפאנית יש לו קול של נקבה האמת אם אתה כבר מזכיר את זה. לא שזה אי פעם אמר משהו, לחצי מהדמויות יש קול של נקבה, וזה עדיין מתאים להם. לפוארו במיוחד. וסתם כדי שלא יגידו שבגלל זה הדיבוב היפאני מטופש, גוהן באנגלית, הקטן לפחות, הוא גם ע"י בחורה
בכלל מדובבות שולטות בתחום. תחשבו על זה, יש מלא בנות שמדובבות בנים, בדיבובים יפאניים, אנגליים, עבריים, בכלל. אבל עדיין לא זכיתי לראות בן שמדובב בת

king kazabubu

New member
צדקת פר אנד סקוור../images/Emo58.gif

למה...? תראה נגיד את יהויכין פלינדר אני חושב שזה השם משפחה שלו. הוא מדובב את ספלינטר וקרנג בצבי הנינג´ה ולא שמים לב שהוא עושה את שניהם. יש המון מדובבים גברים שעושים המון קולות. הסיבה שנשים יכולות לדובב בנים היא כי בנות יכולות לשנות את הקול שלהן לקול שיהיה קצת דומה לבן אבל בן לא יכול לעשות בדרך כלל קולות של בנות... ההנחה שפואר היא בת נובעת מהעובדה שהוא התעלף כשיאמצ´ה מת... זה יותר מתאים לדמויות כמו צ´י צ´י.. אז הנחתי שזו בת. לא נורא. קורה...

Gohan

New member
אף אחד לא מיותר...

כאילו, לכל אחת מהדמויות יש או הייתה מטרה מסוימת...ואי אפשר להעלים דמויות סתם ככה...

מישהו מעלים אותו סתם ככה

הוא ימות ממוות טראגי כגון פיקולו יצמיח יד מחדש וישפד אותו וגיטה יתעצבן וירה בו טראנקס שיחק אחד באמצע שזרקו מעליו את החרב והיא בטעות יצאה משליטה וחתכה אותו

Mycroft

New member
It´s time to choose the loser...

אני חושב שצריך להעיף בכלל את יאג´ירובי. אז נכון שהוא חשוב כי הוא חתך לוג´יטה את הזנב, אבל הוא ממש מעצבן. אם יש דמות שעדיף היה שלא היו עושים - זה הוא.

TotoGuy

New member
לא!!

אני פשוט צעקתי את השם שלו בשמחה כשראיתי אותו צץ שם ומציל את כולם! כל דמות שבזכותה, איכשהו, ניצלו חיים ושונה מהלך של קרב, נחוצה לדעתי

Mycroft

New member
../images/Emo58.gif אני חושב שלעשות דמות

במיוחד בשביל להעביר את הסנזו זה מיותר, כבר היו מוצאים דרך אחרת... וגם זה שהוא חתך את הזנב לא ממש משנה, כי מי שכתב את הסדרה יכול היה לעשות שמישהו אחר יציל את המצב. הוא גם מעצבן באופן כללי, ולכן אני ממש לא סובל אותו.

Gohan

New member
כן אבל...

הוא היה יותר חיוני בדרגון בול, וכמו שאמרתי, אי אפשר סתם ככה להעלים דמויות...

למעלה