ממממ בא לי לפתוח שרירשור אז הנה

שוב אני אסביר לא להעלים להשמיד

יגרובי טס לו להביא את הסנזו בינס וגוקו וגוקו שתה בירה היה שיכור וטס במהירות נתקע בחללית מטוס של יגרובי ובוםםםןםםםםםםםם הוא מת

REDDITZ

New member
טעות בידף ידידי ...../images/Emo58.gif

את לאנצ´ הם העלימו בקלות יתרה בגרסה האנגלית בכלל לא אומרים מה קרה לה ובגרסה היפנית פשוט אומרים שהיא הלכה בעקבות טיין שין הן וזהו לא רואים אותה יותר לעולם

TotoGuy

New member
טוב הם עדיין מראים אותה בZ..

היא אכן נעלמת אחר כך, אבל נתנו לה לפחות קצת זמן מסך
מה שפשוט עצבן בפוארו זה שלא השתמשו בו בZ כמו בDB. כלומר, הוא עדיין יכל לסייע. כישרון לשנות צורה למה שבא לך תמיד יכול לעזור במשהו. אבל הוא ואולונג לא שינו צורה אפילו פעם אחת כל הסדרה, זה מה שבאמת עצבן. אז לדעתי זה לא שהם היו דמויות לא נחוצות, אקירה פשוט הפך אותן לכאלה..
הוא הרי עשה את זה לרוב הדמויות בסאגה של בו, כלומר, מה כבר yamcha, או אפילו קורירין באמת עושים ותורמים שם?.. וזה חבל. כי תמיד אהבתי את הדמויות המשניות, הUnderdogs

Brolly

New member
טוב...

אני לא בטוח במה ימצ´ה עוזר אבל קרילין מאוד מאוד חשוב... קודם כל ספוילר...
בסאגה של פריזר (פריזה), כשהוא הורג את קרילין גוקו מתעצבן והופך להיות סופר סאייה ג´ין בפעם הראשונה... וגם בקרב נגד באבי כשגוקו היה כמעט גמור קרילין עף להביא את הסנזו ובלעדיו באבי היה נכנס למערה והורג את גוקו הוא מאוד חשוב!!

Pikachuit!

New member
אם אתם שואלים אותי..

כל דמות שלא קשורה לסדרה בגרוש וסתם נוצרה בשביל הפרקי מילוי - לדוגמה פרינסס סנייק! (כן נו, הנסיכה המגעילה הזאת מ"דרך הנחש" שרצתה לכפות את עצמה על גוקו)... היא פשוט דמות לא חשובה, לא תורמת לעלילה, לא עושה שום דבר משמעותי, ולא קשורה!! אני לא סובלת שסתם מפליצים דמויות כאלה בשביל שום מטרה.. זה שטותי וטיפשי לעשות, עדיף כבר לוותר על הפרק..
(אולי כי גם לפרק אין שום מטרה..ובכלל - הפרק היה גרוע בלי שום קשר
)

TotoGuy

New member
!!|ספויילר|

האמא השמנה בתחילת הסאגה של בו בתחרות! עליה הייתי מוותר בכיף. ועל גרליק האמת גם אפשר לוותר, זאת ממש הייתה סאגאת מילוי, אפילו לא אמורה להיות בעלילה.. ולגבי הנסיכה סנייק, תירגעי, היא רק הייתה תירוץ כדי להראות את גוקו ערום, אז זה מסביר את זה

למעלה