מן הצד שכנגד - חדש

אילן די

New member
מן הצד שכנגד - חדש

הינו טור חדש שאני כותב במגזין. לא ראיתי שמישהו עשה כזה דבר ברשת אז אני מקווה שתאהבו אותו, הנה הטור הראשון: מן הצד שכנגד יש מספר דברים שמאד מרגיזים אותי בהתנהגות של רובכם. כמעט כולכם כבר הספקתם להספיד את האלוף הבלתי מעורער, האגדה החיה, הגדול מהחיים – כריס ג´ריקו. כריס ג´ריקו הינו ההתגלמות המושלמת של האנדרדוג. הצורה שבה הוא פשוט מתעלה על עצמו בכל קרב ומביס את מיטב הכוכבים בכוחות עצמו בכל קרב, פשוט ראויה להערצה. לרוק כבר יש מנוי הפסדים אצל Y2J וכולנו ראינו איך הרוק התייחס לכריס בהתחלה. איזה זלזול, איזה עליונות בוטה. אני לא מבין איך כולנו פה לא קפצתם מאושר שג´ריקו פשוט בעט באחוריו של הרוק השחצן. שמעתי גם את חלקכם מנבאים לסטפני מקמהון, נסיכת בליון הדולר, פדיגרי מבין חלציו של בעלה (בקרוב לשעבר, תודה לאל). ובכן, היות ו- HHH התנהג בנבזות ובצורה כל כך מכוערת לאשתו, מן הראוי הוא שהוא יחטוף את הפדיגרי, ואני משוכנע שאכן כך יקרה ברסלמניה, כשג´ריקו יביס את האנטר ויגן על תואר האליפות הבלתי מעורער, יהיה נחמד אם אחרי חומות ג´ריקו, יאות כריס גם להעניק ל- HHH את הפדיגרי הנכסף ולסתום את פיו אחת ולתמיד. לסטפני יש חשבון ארוך לסגור עם היצור שאותו נהגה לכנות בעל. אחרי ההתנהגות המבישה בה הודיע לה שהוא רוצה גירושין לפני כל העולם (קצת דיסקרטיות לא תזיק לך, האנטר), והרמיזות המגעילות לגבי, אתם יודעים מה, אני חושב שמן הראוי שהאנטר לא רק יתנצל, אלא גם ישלם על כך בבית המשפט, וזה גם מה שיקרה. עד סוף חייו ! נישואין זה לא השכרת סרט בבלוקבאסטר, מר הלמסלי ! נישואין זה לכל החיים ! אגב- אני עדיין אינני מבין איך בכירים ב- WWF ובמיוחד וינס מקמהון (שכנראה יש לו העדפה מוזרה ל- HHH) לא מוחים על הדרך בה הגיע האנטר למיין איבנט ברסלמניה ! אחרי שקורט אנגל זכה באופציה ביושר, בא ריק פלייר, ילד הטבע הגריאטרי (מה ילד טבע בו בדיוק ? כולו השתלות ושיער צבוע) ומעניק ל- HHH הזדמנות נוספת ! האם אין לאיש הזה גבולות ? קורט אנגל, האלוף האולימפי שיצג את מדינתו בכבוד באולימפיאדה, האיש שהוא מספיק צנוע גם לא לדבר על זה, פשוט נשדד לאור היום ! המעריצים צריכים לשאול את עצמם – האם הם רוצים לראות קרב בין אלוף מוערץ ככריס ג´ריקו נגד איזה אדם שאמינותו מוטלת בספק כ- HHH ? או שמא נגד אלוף אולימפי למהדרין. אדם שהוכיח את עצמו שוב ושוב. במקום תואר האליפות, יאלץ אנגל המסכן להיאבק במפלצת אדם, כקיין. קיין, שכבר התפרסם בטקטיקות המלוכלכות בהן הוא נוקט בקרבות, אינו יריב שאיתו צריך להתמודד מתאבק מחונן כקורט אנגל. לפחות לא הכל מעוות. אני מקווה שריגל שוב יראה לנו, לאן אפשר להגיע במאמץ ובכושר התמדה בלבד. האיש בעל אגרוף הפלא יוכיח שוב לנער הפוסטר השחצן, RVD שאין להתייחס בזלזול לאיש בעל אגרוף המחץ. טוב יעשה RVD אם ימנע ממפגש עם ידו השמאלית הברוכה של סיר ריגל ובכלל יעשה בחוכמה אם לא יגיע לקרב כלל. לפני כחודשיים, הגיעו שלושה חברים חדשים ל- WWF ולימדו את כולנו פרק בהלכות ידידות אמיצה, חברות אמת ועזרה לזולת. אני מדבר כמובן על האגדה – הוגאן, מר סקוט "אלכו" הול , האיש שניצח את האלכוהול ומהווה דוגמא אישית להרבה שיכורים ב- WWF (כן, אני מדבר אליך, סטיב אוסטין) וכמובן קווין נאש. למרות היותם חדשים ובלתי מעורים בקליקה של ה- WWF, אף אחד לא טרח לעזור להם ובכוחות עצמם הם הוכיחו שאם ישארו יחדיו, אף אחד לא יוכל להם. כמובן היו מספר הפרעות. הרוק מתוך חשש למעמדו, ניסה להתל באגדה – הוק הוגאן, ולעשות לו רוק בוטום לעיני מעריציו. למרות דמעותיהם של המעריצים, הגיעו חבריו הטובים של הוגאן לעזור לו ולימדו את הרוק פרק בהלכות יושר וכן לקח שלא ישכח במהרה. קצת מוזר לי שלאחר מכן דרש וינס בחוסר הוגנות מוחלט, התנצלות מה- nWo. שהרי מי התחיל ?!? מי ביצע רוק בוטום ראשון ? מעניין שמהרוק אף אחד לא דרש התנצלות. למעשה הרוק אפילו לא טרח להגיע ! ונתן איזה תירוץ עלוב שהוא בבית חולים או משהו. גם לאוסטין הפריעו משום מה שלושת הידידים. אולי זו העובדה שהול הצליח לנצח את האלכוהול ואילו אוסטין, חלש האופי אינו מסוגל לוותר על לגימת בירה. כמו שאני רואה את זה ברסלמניה, הקרב בין אוסטין להול, הוא קרב בין הרע לטוב, לבין שיכורים – לפיכחים, לבין איש חלש אופי, לאיש אמיץ וחזק כהול. נאחל לסקוט בהצלחה.

ענק!

קבל ח"ח! אהבתי את הכתיבה שלך! תגיד, אתה לא כותב במקרה בעוד מקומות? ממש ממש אהבתי! אתה אחלה של HEEL. "ילד הטבע הגריאטרי" - ענק! אתה ממש לא אוהב את הרוק נכון? גם אני לא! אני לא זוכר באיזה טור זה היה במגזין שלך, שהיה כתוב שם שהרוק מעדיף להופיע בMTV ובסרטים מאשר להגיע להתאבק, ובגלל זה הוא "פצוע" הרבה. זה נכון וזה מעצבן (בזמנו גם טענו אותו הדבר על הוגאן, ועל עוד ספורטאי שאני לא אוהב בגלל זה - שאקיל אוניל) זו לפחות הסיבה שלי שאני לא אוהב אותו ומחייך על כל פיסות כתבה כאלה בגנותו! מקווה לראות עוד טורים כאלה.

אילן די

New member
הרוק

אני אמנם לא כל כך אוהב את הרוק (וממש מתעב את הוגאן, אם כבר הזכרת), אבל את זה שהרוק מעדיף להופיע באם טי וי ובסרטים כתבה לינדה רובין במגזין שלי. תודה רבה על המחמאות.

raw is eyal

New member
אני יודע שהטור הוא ברוח קלילה אבל

להזכירך שג´ריקו אפילו לא פעם אחת ניצח את רוק ביושר

אילן די

New member
נו באמת...

אני נדהם כל פעם לגלות איך אנשים אינטליגנטים מטילים ספק ביושרו של לא אחר מאשר האלוף הבלתי מעורער. שים לב לתואר "הבלתי מעורער". זה אומר שאסור לערער עליו ! זה שמדי פעם בקרבות שלו מישהו נכנס כדי לתקן טעות שיפוט (שהרי ידוע שהשופטים תמיד נגד Y2J ) זה נקרא רמאות ? נו... קצת אובייקטיביות.

למעלה