מנהלנו היקר ב- RailPictures!!!|סביו

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
ארז....אם לא הייתי מוצא את עצמי

אחלה חפלה של תמונה
וכבר מזמן הצעתי לדוקטור7777777777777 להעלות תמונות כאלה רק שהוא נשאר סרבן. טוב שאתה התפשרת...
אתמול בערב משתעמם עד מוות מול המחשב בלי יותר מידי מה לעשות לא הייתי מטריח את עצמי אפילו.

ארזS

New member
תגיד יא חלוד

אתמול בערב משתעמם עד מוות מול המחשב בלי יותר מידי מה לעשות לא הייתי מטריח את עצמי אפילו.
תגיד יא חלוד
אתה חייב לקלקל ?

ארזS

New member
והנה עוד משהו....................

ערן, כל הכבוד. אני שמח שנתת לאתר הזה עוד הזדמנות. תמונות נהדרות הנה הן: זוג IC3 בעיר אבותינו מערך 28 בפורטרט מחמיא קטר 603 החבוט סוחב בעול. הקרונות האלה נראים לי מוכרים מדגון, או שאני טועה? כן ירבו. כדאי להוסיף קצת הערות בתחתית, לצופים מחו"ל זה בהחלט מוסיף.
פה עוד תמונה חדשה של מיכאל סנדר.

ארזS

New member
../images/Emo124.gif שימו לב, שימו לב../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif :

פה עוד תמונה חדשה של מיכאל סנדר.
שימו לב, שימו לב
:
כ א ן כל התמונות כולל החדשות של ערן החלוד שמופיע בהן השם Israel Railways . בקישור הנ''ל לא מופיעה התמונה ה ז א ת שצילם מיכאל סנדר במפעלי ים המלח.

ה דרומי

New member
תמונות יפות../images/Emo51.gifלכולם../images/Emo45.gif

ערן, כל הכבוד. אני שמח שנתת לאתר הזה עוד הזדמנות. תמונות נהדרות הנה הן: זוג IC3 בעיר אבותינו מערך 28 בפורטרט מחמיא קטר 603 החבוט סוחב בעול. הקרונות האלה נראים לי מוכרים מדגון, או שאני טועה? כן ירבו. כדאי להוסיף קצת הערות בתחתית, לצופים מחו"ל זה בהחלט מוסיף.
תמונות יפות
לכולם

A r i e T

New member
אני שונא להשוויץ...../images/Emo9.gif

אני שונא להשוויץ...

אבל בצילום של ה603 אני הייתי ליד. ערן, תמשיך להפציץ

fireman

New member
אתמול התחלתי לנבור בארכיון

אני שונא להשוויץ...

אבל בצילום של ה603 אני הייתי ליד. ערן, תמשיך להפציץ
אתמול התחלתי לנבור בארכיון
התמונות שלי ומצאתי מספר מועמדים ראויים אחרי שהבנתי את הפוזות של הסוקרים באתר אני אצטרך לעבוד קצת בפוטושופ לאחר מכן אעלה את התמונות לאתר.

fireman

New member
אחת התמונות הגיעה ל175 צפיות

אחת התמונות הגיעה ל175 צפיות
תוך פחות מ24 שעות

מצב
הנושא נעול.
למעלה