מנסה את מזלי שוב...

יפעת 27

New member
מנסה את מזלי שוב...

אני מרגישה שאני במצב של תקיעות, לא היה לי טוב במקום הקודם ועכשיו אני מחפשת עבודה חדשה, עדיף עם כיוון חדש, משהו שיספק לי משמעות ואתגר. על הפרק - עבודת הדרכה בפנימיה, שמחייבת גם מעבר דירה לפנימיה, יחד עם אישי ובננו הקטן. אני מתלבטת אם לקחת את העבודה הזו, מדובר בשינוי חשיבה, אורח חיים וכו'. אשמח לקבל עצה, איך לפרוס את הקלפים. מקווה שהפעם הבהרתי את עצמי טוב יותר ותודה על הסבלנות. (אני מניחה שהבלבול בכתיבה נובע מהבלבול הרגשי כי לרוב אני הרבה יותר רהוטה וברורה).

blackcat2

New member
הי ../images/Emo140.gif

תשאלי: האם טוב וכדאי לי לבן זוגי ולבני שאעבוד במקום X? סה"כ 9 קלפים בלבד. נא לשים לב. בחרי 8 קלפים+ 1 קלף מסכם. מאחר והעבודה עשויה להשפיע גם על חיי בן זוגך ובנך אני מניחה כי את מבקשת לבחון את ההשפעה גם על חייהם. זו לטעמי השאלה המתאימה ביותר. בי

צוף3

New member
לדעתי הפריסה מסורבלת מדי ../images/Emo12.gif

השאלה מאוד מורכבת וכוללת מספר אנשים, ועל כן מצריכה לדעתי מספר פריסות באותו הנושא, דבר שאותו לא ניתן לבצע דרך הפורום. אני חוששת שמהאופן בו חתולה ניסחה את השאלה ייתקבל מין "סלט" שייקשה להבהיר כיצד המעבר ישפיע על כל אחד מכם. הייתי ממליצה לך להתמקד באדם אחד שלגביו את מעוניינת לדעת יותר מכל כיצד המעבר שלך ישפיע על חייו (את, בעלך או בנך). באופן הזה התשובה תהיה יותר ספציפית ומדוייקת.

יפעת 27

New member
תודה על ההכוון ולפריסה:

תודה חתולה על הניסוח אבל אני אסתפק במשהו יותר מצומצם לפי הנחייתה של צוף: האם טוב וכדאי לי שאעבור לעבוד בפנימיה? (אני יוצאת מתוך נקודת הנחה שלא יהיה לי טוב אם לגברים שלי לא יהיה טוב...) ועכשיו לפריסה: אביר הגביעים, מלך המוטות, אס החרבות, אביר המטבעות, גלגל המזל, 2 מטבעות ולסיכום - 5 גביעים. תודה מראש, יפעת

batgalim

New member
הי יפעת ../images/Emo142.gif

נראה שלא תהיי מאושרת מעבודתך בפנימיה, המעבר לשם יקטע באיזשהו אופן את שגרת החיים אליה את רגילה, ובסופו של דבר יביא אותך להבנה כי ההחלטה שגויה. מה שיגרום לך קרוב לודאי להיות שוב במקום של פרשת דרכים...

צוף3

New member
שלום יפעת ../images/Emo42.gif

האם - אביר הגביעים טוב - מלך מוטות וכדאי - אס חרבות לי - אביר המטבעות לעבור לעבוד - גלגל המזל בפנימיה - 2 מטבעות סיכום - 5 גביעים מבחינת כדאיות: אס החרבות מסמל את הצורך לקחת את עצמך בידיים ולהחליט. המעבר לפנימייה תהווה נקודת מפנה ושינוי במצבך. האם זה יהיה טוב עבורך? מלך המטות בא לסמל את העובד שזו תהיה התחלה חדשה שתניב יצירתיות רבה ותיתן לך תנופה בשלב זה. המלך בא לרמוז גם שאת הולכת כאן על "צעד גדול", משהו מחייב מאוד שידרוש ממך להיות מאוד עצמאית ומובילה - האם זה מתאים לרצונותייך ואופייך? את מיוצגת ע"י אביר המטבעות - מחד מעוניינת לשמור על המצב הקיים מאידך נדמה לך כי המעבר לפנימייה יישפר את מצבך הכלכלי פלאים. את רואה בזה פתרון כלכלי, אולי הרצון לעבור מגיע יותר ממצוקה כספית ופחות מרצון להגשמה שלך ומכאן הבילבול וההתלבטויות הרבות, כפי שניתן לראות שקיימים בקלף 2 מטבעות. קלף הסיכום מסמל בעיני את העובדה כי לא תהיי מסופקת מבחינה רגשית מהשהות בפנימייה. באם המעבר לא יצלח את עלולה לחוש ייאוש ולהתחרט על הצעד שעשית. ייתכן שזה באמת ינבע מחוסר ההסתגלות של משפחתך למקום שייקשה עליך לראות בו בית או אפשרות לקידום מקצועי. אשמח לשמוע את דעתך :)

יפעת 27

New member
וואו צוף, תודה!

קלעת בול בהרבה מאוד דברים, חיפוש אחר משמעות או פתרון כלכלי, הפחד להתחרט על הצעד בדיעבד, "צעד גדול" וכו'. החיפוש שלי התחיל לפני כשבועיים אם את זוכרת את ההתכבות הראשונית, בזמנו באמת חיפשתי יותר מהכל "משמעות", בנתיים דברים השתנו ומקום עבודתי הנוכחי נסגר וכרגע החיפוש הוא גם ובעיקר כלכלי. בדרך כלל כטיפוס אני מאוד סומכת על עצמי ועל האינטואיציה שלי וכאן - אני באמת לא יודעת מה נכון...

צוף3

New member
בוקר טוב

נדמה לי, ורק נדמה לי, מהכרות עם עצמי לפחות (...) שכאשר אני יותר מדי מתלבטת וחוששת אז בדרך כלל זה בגלל שאינטואיטיבית אני חשה שהצעד לא נכון אבל לא יודעת תמיד להסביר למה. אולי את מרגישה שזה יהיה לא נכון, ולפי הפריסה אינך רחוקה מהחששות האלו ולא יודעת לשים את האצבע בדיוק על מה. אני חושבת שיש ללכת לפי תחושות הבטן, בעיקר אם מעורבים כאן גם אנשים אחרים ואהובים כמו בן זוגך ובנך :) מאחלת לך שבחירותייך יהיו הנכונות ביותר עבורכם חג אהבה שמח

יפעת 27

New member
אוף צוף...

נראה לי שאת צודקת... האמת היא שהדבר שהכי מפחיד אותי כרגע זה להשאר בלי עבודה, וכנראה בגלל זה אני ממשיכה לקוות שזה מתאים. מצד שני יש לי הרגשה לא טובה לגבי מציאת עבודה אחרת בקרוב...

blackcat2

New member
המקום הזה שם "בבטן" ../images/Emo36.gif אף פעם

לא מטעה.

למעלה