מסגרות לתחילת השבוע

astrid2

New member
הורה מעשיר בגן

שאלו אותי בגן אם אני רוצה להצטרף להורה מעשיר.
למי שלא יודעת, כל הורה יכול לבוא ולהעביר פעילות במשך שלושת רבעי שעה-שעה. בדרך כלל זה קשור לעבודה של ההורה.
לדוגמא, הייתה שיננית שהעבירה פעילות על שיניים, מדריך קפוארה שהעביר חוג קפוארה וכו'.
אני צלמת ילדים במקצועי והאמת שאין לי מושג איזו פעילות אני יכולה להעביר שקשורה לעניין.
אם יש רעיונות אשמח לשמוע :)

kramerkaren

New member
אבל זה הכי הכי הכי מדליק

איזה מקצוע שווה!
&nbsp
אפשר לדדבר קצת על איך מצלמה פועלת.
אבל הרבה יורת כיך מזה זה לעשות סיישן צילום עם הילדים, כשהם מביימים את הדברים.
מבקשים מראש שיביאו אביזרים. מחליטים - נגיד, שרוצים תמונות בקבוצות של חמש-שש (וכל ילד לבד כמובן), כל קבוצה לפי תמה.
הקבוצה האחת - קאובויים ואינדיאנים. עושים קצת תפאורה (יחד עם הילדים, כמובן), וקצ אביזרים, מסבירים להם איך מרוקנים על כל רעשי הרקע, עושים העמדה קבוצתית ואישית, עם פוזות מתאימות והכל, כולל על ה"להזיז את הראש לכן, להסתכל לפה" וכאלה
ואז עוברים לקבוצה הבאה, עם נושא לחלוטין שונה.
להבדיל - נושא אחד, שעובדים עליו בשעה הראשונה, בהכנת תפאורה ואביזרים מתאימים, ואז מצלמים את הילדים כולם, או ביחידים או בקבוצות - ווטאבר.
הילדים ימותו על זה, וההורים יהיו מאושרים מתמונות איכותיות.
אפשר גם בלי התפאורה, אלא בפעילות בגן ובסוף לייצור לוח של "היום שלנו" - עם ילדים שונים מייצגים כל חלק של היום (שלא נאמר מזכרת מדהימה לסוף שנה).
&nbsp

astrid2

New member
תודה!

נתת לי רעיון מגניב.
אני חושבת לעשות מן Photo booth עם אביזרים: שמפים, שפתיים, משקפיים.
אני אצטרך להביא דפים שעליהם מודפסים האביזרים והם יקשטו אותם וידביקו אותם על קשים, ואח"כ אפשר לצלם אותם עם זה.
מה את אומרת?
&nbsp

kramerkaren

New member
עשינו משהו דומה בכיתה של תומר והיה

להיט!
אם יש לך מסגר ישנה של תמונה, ואז הם עומדים מאחוריה, זה בכלל יוצא מהמם.
הדבר היחיד - בני כמה הם? אני רואה את זה עובד טוב בגן חובה, פחות עם הקטנים. אולי צריך אביזרים יותר....תלת ממדיים....לילדם הממש קטנים? (יותר כובעים וצעיפים וכו, ופחות שפמים על מקל).

למעלה