מסוחררת מימך

avivit61

New member
מסוחררת מימך

בבוקר הזה אני בורחת מימך עטופה בחלומות במחשבות של אשליה מרוסקת מביטה בך קצת פוחדתתת קצת מסוחררת קצת מעולפתתתת לא מעצמי אני באה עוד מעט העבור אותך וככל שרוצה בורחת מימך מעצמי זה בגדר לא נורמל ואני הלכתי נושאת מחשבות בקרוב הכול יגמר ושנינו ניפול כמו נמר בלי נמרה ויודעת כי מה שנפרש בבוקר הזה היה יותר מיריה בראוש רוח סערה וחושך רוצה להינצל מימך נפלתי לאהבתך למילותך חסרות שחר נפלתי לתהום שחשבתי שיצאתי מימנו נפלתי לתהום רק שהיא יותר עמוקה רוצה להעלם מימך מהחושך מעצמי לא היה אכפת לך איך הרגיש את מילותך הירות ופוגעות ואחרי הכול אפילו לא כתבת מצטער ושוב אומר אוהב נעלמת מחייך בשבילי אתה כבר לא קיים אתה כמו משב רוח חזק שפגע השאיר צלקת ונעלם ליבי שבור לא הסתכל שוב בגשם בקור הפוגע הסתכל רק קדימה הקרא לשמש שתלטף ותחמם ותזכיר לי שהחושך הקור והגשם נעלמו באת משום מקום הוצאת אותי לחיים חדשים נתנת לי כוח להאמין וכשהאמנתי רצית לחזיר אותי לקור לחושך ואתה עוד אומר שאתה אוהב לא האמין יותר לא הפול שוב כי אתה לא אחד יש בך 2 אנשים אחד חזק פוגע ואחד אנושי ואוהב לעולם על תגיד לי שוב אתה אוהב רק שתדע שאני לא מעיזה להסתכל על הגשם ולראות את החושך רואה רק את השמש והחום המלטף לא אתן לך לפגוע בי שוב ולא אתן לך לפגוע בי שוב כי אתה הסטוריה רחוקה עבורי שונאת אותךךךךךךךך ואוהבת אותך כשאתה אתה מלטף מחבק אוהב שונאת אותך איש ללא אתן לך שוב לפגוע בי גם כשאתה אוהב שונאת אותך איש חצוי

למעלה