מסיבה ביום שישי ה18.4

yarden901

New member
מסיבה ביום שישי ה18.4

מישהו יודע על מסיבת טבע ביום הזה ויכול לתת לי פרטים? תודה!!

Mad Sorcerer

New member
ופה הזמן להזכיר שוב..

כתיבת פרטים על מסיבות טבע מחתרתיות בפורום אסורה בהחלט! :)

yarden901

New member
אה לא ידעתי:)

אז לפחות מישהו יודע איפה אפשר להשיג פרטים?

dell45

New member
זה בסדר אין טעם להזכיר גם.

זה לא יהיה כמו פעם אז מה הטעם לנסוע לבית שאן עפולה טבריה וכל שאר אזורי הצפון... עדיף לעשות מסיבה בבית עם הגואה של פעם עדיף :)

dell45

New member
התכוונתי לאלו שגרים במרכז,

בלי שום קשר לא משנה איפה אתה נמצא לא שווה להגיע היום למסיבת "טבע"

למה סתם לקשקש?

יש מסיבות בנות אלף זונות ששווה להגיע אליהם גם בהליכת ידיים אם צריך, למה סתם לקשקש? שוב הקטע הדפוק של "זה לא כמו פעם, אאאחחחחח הגואה של פעם, אאאאאעאעעעעעעע"? אחויה הגואה של פעם מתנגנת ברמקולים גם היום. זה פשוט אתה לא יודע איך להגיע למסיבות האלה, זאת כבר בעייה שלך חביבי :) אגב ונחש מה עוד? רוב המסיבות האלה שאתה כ"כ מתגעגע אליהם ממש לא נמצאות בעפולה, בית שאן וכל החורים האלה. היום תצטרך לנסוע לבית שמש, מקסימום קריית גת.

שקט אתה שם חחחחח

בואנא אתה לא יודע בכלל איזה סרט היה לי ביום שישי, 4 וחצי שעות (!!!) עמדנו אני וחבר בטרמפים ליד בית שמש. כלב מת לא היה על הכביש, ובשעה 5 וחצי בבוקר נאלצנו להסתובב ולחזור (ברגל כמובן, לא היה טרמפ חזור) איזה 15 ק"מ חזרה הבייתה חחחחחח קיצר התבאסתי רצח על הסופ"ש הזה חחחח עכשיו בהמתנה לקיץ האמיתי, שמעתי צריכים להיות כמה דברים טעימים באופן מיוחד...

Mike A

New member
מה רע טיול בשבת בבוקר בהרי ירושלים? ../images/Emo13.gif

לא רע בכלל אם בא לך טיול...

אם בא לך להתפוצץ בסטים של קירנה ואוויפיורה אז ממש רע, במיוחד כשאתה עוד בדרך......

Mike A

New member
אם זה מעודד אותך

נבצר ממני להיות שם, אז לא רק אתה סבלת

dell45

New member
שמעתי גם על פתח תקווה ורראש העין, אבל הייתכן?

פשוט לא יאומן שכל יוצר שני מוציא אלבום וכולם מתלהבים ממנו איפה האיכות של פעם איפה..

dell45

New member
כי זה לא באמת מסיבת טבע...

זה מסיבה שבאים מלא ערסים וערבים לשם והורסים תאווירה.. זה יותר כמו מסיבה במסגר בתל אביב

firestoned

New member
DELL45 אתה חי בסרט

אני עדה למסיבות מ93 ועד היום המסיבות היום הרבה הרבה הרבה יותר יפות,מעניינות,מאתגרות,מאורגנות וכיפיות!!! פעם היו מלא ערסים,מערכות ההגברה היו שוות לתחת,הסאונד היה זוועה והארגון לא היה מקצועי כמו היום!!! **כמובן שאני לא כוללת את כל המסיבות מאותה התקופה..אבל דברתי על רובן.

The Wonderboy

New member
היית בת 11 ב 93 אז איך בדיוק את עדה ??

אני בשנת 96 בהיותי בן 16 וחצי נחשפתי למסיבה הראשונה . וזה היה ממש קסום, בתולי ומדהים . נכון שהיו את המסיבות של הערבים והערסים בכל מיני מקומות . אבל היו הפקות מצויינות כמו הברית ומסיבות של אשר חביב . ומסיבות בחווה של אליק במכמורת שתמיד היו יפות ומוצלחות .

למעלה