מסיבה

LeeCooper69

New member
מסיבה ../images/Emo9.gif

קודם כל- ראיתי שההודעה שלי נמצאת בטאגליינס- ג-ר-ו-ע
שנית, יש לי מסיבה ביום חמישי ולא נעים לי לשקר לאמא שלי. אני לא יכול להגיד לה שאני הולך למסיבה של 18+, לישון אצל ידיד שהיא לא מכירה וגם לא הולך עם חברה שלי שאמרתי לה שאני הולך איתה. אה, וגם לא אמרתי לה שזו מסיבת גייז. לשקר? או להגיד את האמת? אני שונא לשקר אבל רק ככה אני אוכל לצאת ביום חמישי

CluBeRiT

New member
וואלה...

בן כמה אתה? ממה אתה מפחד? אני הייתי יוצאת למסיבות גייז וההורים שלי היו בסדר עם זה בגלל שהם יודעים שאני הייתי הולכת בגלל המוזיקה {פיכס... שלב נוראי של חוסר טעם במוזיקה}. תעשה לעצמך טובה ואל תשקר, לשקר אין רגליים.. ואני למדתי את זה בדרך הקשה. ויותר מזה, אם לא תצא בחמישי לפחות המצפון שלך והפחד שלא לא ישגע. כשאתה יוצא עם שקר אתה תמיד מפחד שיעלו עלייך... עדיף שתהיה כן איתה אפילו במחיר של יציאה.

faith2

New member
ממה אתה מפחד?

אתה מפחד שהם ידעו ששיקרת להם בנוגע לפרטים הקטנים...או מהפחד שידעו שאתה גיי? אני חושבת שהתשובה היא מהפחד שידעו על עדפותייך המיניות. עצה שלי, ספר לה שאתה הולך למסיבה עם ידיד, ואחר כך תישן איתו. תוציא את הפרט שזוהי מסיבת גייז.

LeeCooper69

New member
בת"א../images/Emo35.gif

אני גר באופקים. זה שעתיים מסיבה. והם יודעים שאני הומו. אם אני אגיד להם שאני ישן אצל ידיד זה לא ייראה טוב
והם לא מכירים את החברים/חברות שלי מחוץ לבית הספר... למה
כי אני מתחבר עם בני 17+

עינת

New member
היא כבר לא

בטאגליינס למרות שאני חושבת שמקומה שם
מכבדת את רצונך. זוכר שהצענו לך לשבת לשיחה עם אמא? כל עוד שלא תעשה את זה תלך ותסתבך בשקרים שלא יועילו לאף אחד , הרי אתה יודע ששקר סופו להתגלות... אתה נושא על גבך מטען כבד ושיחה תוריד אותו ממך אז מה אתה אומר?

faith2

New member
האם החשש שלו מוצדק?

אני מסכימה איתך לגמריי....אבל לפעמים הורים לא מקבלים את הנטיות של ילדיהם.
אני חושבת שאם יש לך מערכת בריאה וטובה עם ההורים- הם יקבלו אותך כמו שאתה...אני בדיעה שלך עינת לספר להורים את האמת, כי גם אתה פוגע בעצמך וגם בהורים שאתה מסתיר מהם פרט שהוא נורא מרכזי בחייך, אבל אם אתה מרגיש עדיין לא מוכן לגלות להם את סודך, חכה לרגע המתאים...

עינת

New member
לפי ההודעות הקודמות

נראה שהאמא יודעת , אמנם מקנטרת אבל יודעת אולי בהסתרה יהיה רווח מיידי - הליכה למסיבה אבל אני אישית חושבת על הנזק לטווח ארוך (נו מה? אמא או לא אמא
)

LeeCooper69

New member
כן היא יודעת....

מסתבר שאבא יודע גם אבל לא מדבר על זה. בכלל. (מהמכחישים
)

faith2

New member
העיקר שהם...

לא עושים לך צרות
תן לאבא קצת להתרגל לעניין...אני בטוחה שאם ככה הוא מתנהג בהתחלה, הוא יפתח בהמשך...
אגב בן כמה אתה?

LeeCooper69

New member
בן 15...

הוא יודע כבר קרוב לשנה
אמא יודעת כבר ממש הרבה זמן... אני יודע 6 שנים
צרות הם לא עושים.... בקשר לשומדבר... אבל תמיד יש על מה לקטר- לא

faith2

New member
תמיד יש על מה לקטר../images/Emo9.gif

ואממ הידיד הזה זה החבר שלך?

LeeCooper69

New member
אם הוא היה ה-חבר הייתי אומר ככה

לא.. הוא ידיד. החבר שלי זרק אותי לפני חודש אחרי שלושה חודשים וחצי של קשר.

מרביק1

New member
האמת לא נשמע לי בכלל שנער בן 15

שיש לו נטיה להתחבר עם נערים גדולים ממנו, יסע מאופקים לת"א ביום חמישי בערב, בשביל מסיבה. נשמע לי ממש פתח לצרות. האם תכננת לנסוע אם מישהו או לבד?

LeeCooper69

New member
נוסע לבד...

אבל זאת לא פעם ראשונה שאני נוסע לת"א, או למסיבה בכלל. נסעתי הרבה פעמים לבד ופגשתי את החברים שלי שם במועדון. אני מתחבר עם אנשים טובים- לא לדאוג
פשוט שברור לי שאמא שלי מנקודת מבט חיצונית לא תראה את זה בעין יפה (כמוך
).

Yuval Y

New member
אני לא יודע מה הייתי עושה בתור

ההורים שלך... אולי דואג שתהיה לך דרך מסודרת להגיע, ולחזור, וגם מישהו שאפשר לסמוך עליו שתישן אצלו במקרה הצורך...? הממ.. מעניין מה יאמרו על כך הורים כמו הוריך...

מרביק1

New member
תגיד, מותר להיות חטטנית ?

כמה שאלות מסקרנות, אתה לא חייב לענות. אתה בסה"כ בן 15. מתי הגעת למסקנה שאתה הומוסקסואל? מה אתם עושים במסיבה? האם אתה נפגש עם אותם חבר'ה? כלומר בגלל שאתה גר במקום מרוחק החברים הקבועים שלך הם מאזור המרכז, או שכל פעם אתה פוגש אנשים אחרים? ועוד שאלה (ממש חטטנית) - האם אתם מקיימים יחסי מין? כי בלי קשר לעובדה שהיחסים הם יחסים הומוסקסואלים זה נשמע לי גיל צעיר למדי לקיון יחסים (ואני רק בת 32, יענו עוד לא "פולניה זקנה" בת...) סתם אני סקרנית איך מסתדרים במצב כזה, כמו שלך

LeeCooper69

New member
בגיל 9, רוקדים וכן...

ידידים בנים שלי הם לא בהכרח פוטנציאלים לזי** כמו שלא כל הידידים הבנים שלך הם כאלה (במידה ומתעלמים מ"כשהארי פגש את סאלי"). יש לי חברים מכל הארץ.... הרוב גרים במרכז, חלק באיזור שלי וחלק קטן יותר בצפון. אבל חוצמזה- בד"כ כולם באים למסיבה גדולה (ע"ע המסיבה שאני הולך אליה) עוד שאלות
אם את רוצה אני אפרט (?) במסרים.. לא נראה לי שזה צריך לעניין מישהו בפורום

למעלה