מסיבת חתונה ובטן.. כנסו

noa3470

New member
מסיבת חתונה ובטן.. כנסו ../images/Emo8.gif

בנות... עוד 29 ימים אני מתחתנת.. - שבוע 32... (אני אהיה בשבוע 36).. הבטן גדולה ואין לי שמלה! לא צריכה "שמלת כלה" רישמית.. רק שמלה לבנה,יפה, גדולה מספיק כדי שארגיש בנוח (לא אוהבת את אופנת הבגד הצמוד בהריון.. מעדיפה בגדים כפריים אוויריריים).. אז הייתי ברמי-לי.. הייתי בדרך יפו (ת"א) בשלושת החנויות... הייתי אצל אבישג ארבל... ולא מצאתי כלום! חייבת את תושייתכן... למישהי יש עוד הצעות?

sexy nine

New member
למה לא ללכת למעצבת שמלות כלה?

יש המון בדיזינגוף, ממילא מתאימים את הבגד למידות שלך. אם זו שאלה של תקציב, יש שם מעצבות פחות מוכרות, תנסי אותן.

noa3470

New member
גם וגם וגם

בהחלט גם שאלה של תקציב... אין לנו כזה (ה"תקציב" מסתכם בכמה מאות שקלים- כמחירה של שמלה רגילה) וגם עניין של סגנון אישי וזמן.. אני לא כ"כ אלגנטית.. למעשה אני קיבוצניקית יחפנית.. ומחפשת משהו נוח יפה כפרי ונעים.. לא מפואר.. (ותוסיפי גם מתאים להריון מאד מתקדם ואנחנו בבעיה...) ואחרון אחרון חביב.. אין זמן... הסידורים בשלב זה של ההריון והחתונה מאוד צפופים והזמן דוחק... רעיונות? (אגב תודה על ההתייחסות המאד מהירה
חן

sexy nine

New member
אמרת קיבוצניקית אמרת שוק הפשפשים

לא? את יכולה לקפוץ לשם בקרוב? הייתי קופצת, רואה מה קורה שם ואם לא אז קופצת ליפו תל אביב (ששש אל תגלי שאמרתי את זה), ברחוב הראשי יש מספיק חנויות- יותר מכל קניון. חלקן זוועתיות וחלקן ממש לא ובטוח יתאימו לכיס שלך.

noa3470

New member
משחזרת.. (עד כמה שאוכל)

שוק הפשפשים... רעיון מצויין - נראה לי שעלית פה על משהו... בעניין דרך יפו.. הייתי.. חרשתי... לא מצאתי שום שמלה... ממש כלום.. וכמובן.. שציפור לחשה לי שאת כישרון גלום.. ושיש לי שאלה מתבקשת והיא... את לא עושה שמלות????????? לא ממש שיחזור מדוייק אבל זה היה התוכן פחות או יותר...

sexy nine

New member
../images/Emo140.gifתודה חמודה

אין לי זמן לעשות עבודות אישיות בכלל, בטח לא בלו"ז הצפוף שלך
בכל מקרה, תבדקי את נושא הפשפשים, לא ילך, תנסי את קינג ג'ורג' ואלנבי. אין סיכוי שבתל אביב לא תמצאי משהו, את רק צריכה לכתת רגליים.

נומוש

New member
ברח' דיזינגוף אפשר למצוא שמלות

לבנות , שלאו דווקא תוכננו לכלה ויכולות להתאים. בהצלחה ומזל טוב

Hila 06 11 2006

New member
לכי לתופרת שהכי קרובה אלייך...

ותגידי לה שאת צריכה שימלה לבנה לחתונה... זה מה שקרה לי לפני החתונה... הלכתי לראות כמה סלוני כלות... ומהר מאוד הבנתי שזה לא בשבילי, הלכתי לסלון כלות הכי קרוב לבית, וביקשתי שיתפרו לי שימלה לפי מה שרציתי בדיוק. תיארתי לה מה אני רוצה, והיא הזמינה אותי רק ל 3-4 מדידות ... בלי יותר מדי בלבול מוח! ביום של החתונה, באתי איפרו אותי (וממש הצטערתי על זה ולפני החופה הורדתי את רוב האיפור!), סירקו אותי והלבישו אותי וזהו... שימלת כלה זה לא כזה בלאגן, אם את לא עושה מזה כזה בלאגן!!! את יכולה ללכת לתופרת ולא לסלון כלות, וזה יהייה יותר זול (כי אני לקחתי את כל החבילה מהסלון כלות) המון מזל טוב ובהצלחה!!!

יש לי רעיון בשבילך

יש לי 2 חברות שמעצבות בגדים. לא בגדי כלה באופן רשמי, אבל אולי זה יוכל להתאים. שווה לנסות. אני מאד אוהבת את הדברים שלהן והן ממש לא סטייליסטיות כאלה. אשלח לך מסר עם הטלפונים בסדר? כי אני לא יודעת עד כמה הן מעוניינות שהטלפונים שלהן יופיעו פה.

מיכל300

New member
אבישג ארבל

היא מעצבת מדהימה ועושה שמלות כלה בהזמנה...את יכולה להיכנס לאתר שלה ולראות שם שמלה שיש שם www.avishagarbel.co.il

הדס79

New member
אבישג ארבל

הייתי אצל המעצבת הזו והיא מדהימה, מוכרת בבית שלב בבאזל והבנתי שהיא גם עושה שמלות בהזמנה, תחפשי בגוגל לפי השם שלה

למעלה