מסיבת סיום כיתה ט'

smadariy

New member
מסיבת סיום כיתה ט'

למישהו יש רעיול למסיבת סיום?? משהו מקורי ומעניין..ולא ילדותי... בבקשה תענו ותנו רעיונות..

skopy

New member
אנחנו עשינו לפי נושאים

כל כיתה לקחה עליה נושא ועשתה על פיו. למשל:הכיתה שלי עשתה כאילו איך נעשה את המסיבת סיום. כיתה אחרת עשתה ריקודים,כיתה אחרת עשתה אליסה בארץ הפלאות,עוד כיתה עשתה על ילדה חדשה שמגיע ויש כל מיני קבוצות בכיתה:הקולים,הערסים,המעשנים,ההיפים,החכמים. זה כל מה שזכרתי...

smadariy

New member
תודה רבה ממי...

אני ממש אחשוב על זה... זה באמת מקורי..אבל אם יש לך עוד רעיונות אז תכתוב לי..או תכתבי..חח

נושאים :

לפי שנים- שנות ה60,70,20,2000,80 וכו' לפי תקופות- היוונים ,הרומאים, ימי הביניים, האדם הקדמון לפי ארצות - צרפת קניה ישראל יפן אוסטרליה וכו' לפי טיפוסים- חנונים ערסים רוחניים פרחות וכו' לפי אירועים- ימי הולדת חתונות ברית מילה בר מצווה (השיא היה שמישהו התחפש לספר) לפי טלויזיה- סדרות טלנובלות סרטים טוקשואוז פרסומות ילדות- סרטים סדרות דמויות מובילות בגדים פירמות- ביגוד מזון מוצרי חשמל (תנסו להתחפש לעכבר של אפל..) וכאלה מסיבה מהתנ"ך- לפי ספרי תנ"ך זה נשמע מעאפן אבל זה מדליק ביותר אם יעלה לי עוד אני בכיף אוסיף....

havlaz

New member
איזה רעיונות עדי ../images/Emo6.gif

מקורית משהווווו שחכת מסיבת שחור לבן!
הא, ועולם האגדות!

היי היי היי! לא כולם הם מסיבות

שעשינו... הרוב זה מסיבות שתכננתי לעשות השנה לפני ששלטון האשכנזים עלה...
איציק יפה לך במרגל!

smadariy

New member
תודה רבה לכולם...ממש עזרתם לי..

אני פשוט נבחרתי לוועד שבו אנחנו מחליטים על כל הדברים הקשורים למסיבה. המקום..שזה בבריכה של הישוב ואחרי זה אנחנו קופצים למים כמו כל כיתה .. אממ...נושא המסיבה שזה מה שביקשתי מכם, הסמל לספר המחזור ולחולצת המחזור, המסיבה שתהיה אחרי זה האוכל וכל העלויות והדברים האלה.. ואני הייתי חייבת עזרה אז באמת תודה רבה לכולם.. :)

Natali s

New member
יש לי רעיון... ../images/Emo62.gif

שאצלנו אנחנו עושים בטקס י'ב דווקא... טקס חלוקת פרסי האוסקר... שלכל כיתה מגיע פרס על משהו.. לדוג' "הכיתה הצינית" "הכיתה המברזנית" "הכיתה החולמנית" וכאלה (לפי מה שמתאים לכיתה) ואז אצלנו הראו קטע וידיאו קצר שצילם צלם מקצועי על הכיתה מן מערכון מצחיק כזה על התואר שניתן להם... אצלכם אתם יכולים לעשות במקום זה קטע קצר על כל כיתה בהשתתפות תלמידי אותה הכיתה... וכמובן חיקוי מורים שזה השוס!

gargamich

New member
יש לי שני רעיונות נחמדים:

שראיתי בטלוויזיה- את יכולה הציע מסיבה של חלל שכולם חייזרים וז איזשהו כוכב או משהו כזה, ואפשר גם מסיבה באטלנטיס האבודה שזה דווקא נשמע מגניב לאאללה! ביייייייי מיייייייייייייייייייייייייייייייייייך

למעלה