מסכמים את השבוע!

מסכמים את השבוע!

לא יזיק להחזיר את סיכום השבוע. ספרו, איך עבר עליכם השבוע? ואגב, אתם מוזמנים להוסיף דברים משלכם לפורום - משחקים, מאמרים וכו'. ואגב, גם לי יש הפתעה בעניין
משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: היום הכי טוב בשבוע: היום הכי גרוע בשבוע: שיר השבוע: ציטוט השבוע: תכנית / סדרת / סרט השבוע: סרטון או תמונה שראיתם ברשת: בילוי השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: איך היה החזרה לבי"ס, אם אתם עדיין לומדים? מה עשיתם? פרק השבוע בפיג'מות: הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? מדגישומטיק:http://on.liorshemesh.com/mo/ שבוע טוב
.

ויסתכמ"ש

משהו טוב שקרה השבוע: נקבעה לי הופעה עם הלהקה בפאב בתל אביב, הופעה רצינית ראשונה שלנו. יש התרגשות! משהו רע שקרה השבוע: טחנתי חזרות מהבוקר עד הלילה, באיזשהו שלב זה כבר נהיה קצת מעייף. היום הכי טוב בשבוע: אממ, כנראה יום חמישי, סתם היה נחמד. היום הכי גרוע בשבוע: שלישי, שיעור ספורט איום ונורא , נותרתי תפוס כל היום. שיר השבוע: Be prepared- lion king. איזה סרט
ציטוט השבוע: (דיר באלק מישהו מכניס פה ציטוט לא מהפיג'מות!) רוני: "אבא... אני צמחונית." גרי: "לא נכון. לא נכון, אני לא מאמין. אני לא מאמין שזה קורה לי. מה אני אגיד לחברים? מה אני אגיד לשכנים? - סבא ימות! את עכשיו גמרת את סבא. את עכשיו גמרת את סבא!"
תכנית / סדרת / סרט השבוע: נו, הפיג'מות, יש שאלה בכלל? למרות שגם בנות גילמור, סדרה שהתסריטאים שלה ראויים לפרס נובל (שמעתם נכון, פרס נובל). סרטון או תמונה שראיתם ברשת: תמיד שנאתי את השאלות האלה. למי יש כוח לצרף?
בילוי השבוע: שבוע ראשון ללימודים, איזה בילוי ואיזה בטיח
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: ההופעההההההההה
איך היה החזרה לבי"ס, אם אתם עדיין לומדים? מה עשיתם? היה סבבה, אני בכיתה י"א ויש לי פאקינג 36 שעות. זה, כאילו, הכי קצת שהיה לי אי פעם
החיים יפים כשאתה מרחיב רק מקצוע אחד. פרק השבוע בפיג'מות: "הפרק הקצר ביותר אי פעם", למרות שגם "אחות שלו" מעולה. הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: עצם קיומו?
כיף שהוא נפתח! וברצינות אני מאוד נהנה משרשורי הפרקים. נסו לפרט קצת יותר חבר'ס! פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? הלוואי

B R A Y E R

New member
מנהל
ראיתי קליפ שלכם מהופעה ביוטיוב../images/Emo9.gif

אתם תותחים
בהצלחה!!

kuliv

New member
מסכם בכל ליבי ../images/Emo99.gif

משהו טוב שקרה השבוע: בשעה טובה קניתי את "זהות" של מרסדס בנד. הוא קסום ומופלא. משהו רע שקרה השבוע: חזי, האייפוד החדש שלי, שבק את חייו והוא בן שלושה שבועות בלבד. נכנס למעבדה וישוב תוך 21 ימי עבודה. אמא שלי הייתה אומרת "שאלה יהיו הצרות שלך בחיים". ואני הייתי אומר "זה מה שאת מאחלת לבן שלך?!?!". היום הכי טוב בשבוע: שישי, מרתון ספיידרמן ב-VOD עם חבר טוב. איזו חוויה מופלאה! היום הכי גרוע בשבוע: רביעי. מעלים עשן למוות בתוך העבודה בצבא ההגנה לישראל. שיר השבוע: טיפקס - כשאני לבד אני לא גנוב (מומלץ בטירוף) http://www.youtube.com/watch?v=51JH7KHyNK8 ציטוט השבוע: (לאחר הפתיח המואט בטירוף בפרק הכי קצר) אילן: מה, זה... מורגש? תכנית / סדרת / סרט השבוע: "גריק" שמאיצה לקראת סוף עונתה הרביעית... וגם "ספיידרמן" האידיאלית בפרקיה המאוחרים. והפיג'מות, כמובן!!!
סרטון או תמונה שראיתם ברשת: אורנה בנאי מתקצרת את העונה הבאה של "כוכב נולד". טיפה ישן, אבל עדיין רלוונטי ומצחיק בטירוף. http://www.youtube.com/watch?v=YtOaim_AkPc בילוי השבוע: לשמוע טיפקס במשרד ולראות איך כולם מזועזעים ושואלים אם התאסלמתי. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: הגשת התסריט לתחרות "אייקון" של הקרן לקולנוע ישראלי. פרק השבוע בפיג'מות: "אחות שלה". גרי הגותי!!!!! הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: עצם חזרתו ושיבתם של שמות מוכרים לכתוב כאן. אני אפילו יותר נהנה ממה שחשבתי. פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? זה תמיד החלק המביך של הסיכום, שבו כולם אומרים "לא" אדיש כי... למה שזה יקרה? או "לא" מאוכזב כי... למה זה לא קרה?!?! כל אחד ומה שהוא מרגיש כלפי הנושא

B R A Y E R

New member
מנהל
שבת שלום לכולם!

משהו טוב שקרה השבוע: התחילה העונה החדשה של הפיג'מות אעאע וסתם תקופה טובה בצבא
משהו רע שקרה השבוע: השבוע יצאתי הביתה נורא מאוחר כל יום
היום הכי טוב בשבוע: יום חמישי היה אחלה יום
גם היה נורא נחמד בצבא, וקיבלתי על עצמי בנוסף לתפקיד שלי גם תפקיד חדש - מש"ק מחשב בבסיס... וגם התחיל הסופש
היום הכי גרוע בשבוע: אממ לא היה לי השבוע יום גרוע.. אבל יום רביעי היה יום נורא מעייף והכריחו אותי לעשות מטווחים
שיר השבוע: השיר החדש של מירי מסיקה - ואולי
http://www.youtube.com/watch?v=R6zJ-l815jw ציטוט השבוע: "אני מבינה שרצית מזכרת, ואולי יום אחד תהייה גם לך פלולה משלך! אבל זו פלולה אישית של מרסל והוא לא מעוניין לחלוק אותה עם אף אחד אחר..." לגמרי ציטוט השבוע מבחינתי
תכנית / סדרת / סרט השבוע:הפיג'מות כמובן, דוקטור הו וסרט שחזרתי ממנו ממש הרגע - קולומביאנה - מומלץ!
סרטון או תמונה שראיתם ברשת: הפרומו לעונה 23 של הישרדות - http://www.youtube.com/watch?v=MfFtzKJf1f8&feature=youtu.be אאעאעאעאע אני לא יכול לחכות!!!! בילוי השבוע:יציאה עם חברים הערב
משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: עונה 23 של הישרדות מתחילה
איך היה החזרה לבי"ס, אם אתם עדיין לומדים? מה עשיתם? באסה לחזור לבית ספר
ססססתתתתםםםםםם אני בצבא! תודה לאל שאני לא צריך לחזור לשם!
כל מי שאומר "הייתי מת לחזור לבית הספר" - משקר! פרק השבוע בפיג'מות: הפרק הקצר ביותר
הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע:הוא חזר!!!! סוף סוף! והפעם לא שבוע לפני סוף העונה כמו בפעם הקודמת
פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? האמת היא ש....כן!
באופן ספונטני ולא צפוי לקחו את הבסיס שלי ביום ראשון להיות קהל בצילומים לתוכנית ספיישל חדשה של ערוץ 10, והסכמתי להצטרף, ומי השתתף שם?! קובי פרג'!!!! שמעו, הבן אדם הזה פשוט ענק
היחידי שבאופן טבעי הצחיק, ואילתר בצורה מצחיקה, והסיבה היחידה שבאמת היה שווה לי לבוא לשם

מסכם

משהו טוב שקרה השבוע: את סוף השבוע שעבר במלון בנתניה. החוף הכי יפה בארץ. משהו רע שקרה השבוע: השבוע עבר בסדר גמור. היום הכי טוב בשבוע: חמישי. היום הכי גרוע בשבוע: רביעי. שיר השבוע: תחת שמי הים התיכון - שלמה ארצי. ציטוט השבוע: "איזה מין עיר זו נתניה? שאתה מגיע לנתניה יש בכניסה שלט 'ברוכים הבאים'. שאתה יוצא מנתניה יש שלט 'החלמה מהירה' " (גרי, "תחרות כשלונות", עונה 4). תכנית / סדרת / סרט השבוע: כמובן שהפיג'מות. אבל אני ממליץ בחום גם על הסרט "ציון ואחיו" שראיתי לא מזמן ונשארתי חסר מילים בעקבותיו. סרט מאוד מורכב רגשית. בילוי השבוע: ארוחת שישי טובה. משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: אלך לראות את הסרט "בוקר טוב אדון פידלמן". איך היה החזרה לבי"ס, אם אתם עדיין לומדים? מה עשיתם? התחלתי כיתה ז'. התחיל נחמד. פרק השבוע בפיג'מות: הפרק הקצר ביותר אי פעם. הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: חזרת הפורום. פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? לא.

kuliv

New member
אוי, אתה באמת איש תרבות רציני ../images/Emo13.gif

אני גם מאוד אוהב קולנוע ישראלי ומתעתד לראות את שני הסרטים שציינת... אגב, את "מבול" ראית?

../images/Emo32.gif קולנוע ישראלי

כן, ראיתי גם את "מבול". שני הסרטים מאותו ז'אנר - משפחה לא מתפקדת. ובשניהם משתתפים בתפקידים ראשיים צחי גראד ורונית אלקבץ. (אל תדאג, זה לא גורע מהסרטים. שניהם מדהימים ואנושיים להפליא). מעניין לדעת שאתה אוהב קולנוע ישראלי. נדבר במסרים.

למעלה