מסנג'ר VS אייסיקיו

xroeeh

New member
SIM

כשתגלו, תבינו
רועי

כמובן שמסנג'ר

כי יש בו הכל כולל הכל מצלמה, דיבור במיקרופון, משחקים כל האמצעים שצריכים כדי לנהל שיחה בתוכנת מסרים מידיים!! שולח מהר את המסר לא כמו באיסיקיו!!

DToNAToR

New member
SIM

למה? כי : 1) התוכנה בקוד פתוח. 2) היא לא מלאה בזבל ובפירסומות. 3) היא לא שייכת למונופול (אהם מסנג'ר)

AeroPeek

New member
../images/Emo45.gif

ובאותו לקוח אפשר להתחבר לכמה חשבונות שונים בפרוטוקולים שונים...

סליידר

New member
../images/Emo31.gif

לא בווינדוס... אם זה בלינוקס אז סבבה, ויש עוד מלא ללינוקס כמו gaim ו licq. בווינדוס יש בעיות עם התוכנות האלה - עברית, תאימות וכו'.

לא ניסיתי את SIM אבל ICQ הכי טוב

חוץ מיתרונות של עברית יש תכונה אחת שעוד לא ראיתי בשום מקום ולמרות שלא פשוט להשתמש בה היא מדהימה. הצ'אט של האייסיקיו הוא הדבר הכי מגניב. אתם מקלידים אות והצד השני מיד רואה. אתם מוחקים אות והצד השני מיד רואה. כמו קריאת מחשבות. בגרסאות הישנות העברית עבדה מצויין. אח" גרסת 2000 זה השתבש והעברית יצאה הפוכה. גרסת 2003 A ומעלה זה שוב עובד נפלא. לא יודע אם למישהו יצא לנסות את זה. מסנג'ר יש גם של YAHOO וגם של MSN (מיקרוסופט). אני בעד המסנג'ר של YAHOO. אני גם בעד המייל של YAHOO. לא מבטיחים הרים וגבעות כמו גוגל ווואלה (1000 מגה) אבל 100 מגה שעובדים נפלא זה הרבה יותר ממה שמיקרוסופט נותנים בינתיים. ומי זוכר את אודיגו? זה היה הכי טוב. הבעיה שזה היה מלא באגים. לא יודע אם זה עוד עובד בכלל. סחתיין על הפורום החדש

flowers girl

New member
מסנג'ר../images/Emo9.gif

כל כךךך הרבה יותר.. יותר קל, יותר טוב, פחות נתקע.. פשוט שולט

סליידר

New member
זה משנה מה עדיף?

יש לי מלא אנשים שאני מכירף גם במסנג'ר וגם באייסיקיו. אלה אנשים שאין להם גם את התוכנה השניה אז אני נאלץ להשתמש בשתיהן. ושתיהן טובות אבל המשופרות... אייסקייו עם ad remover ומסנג'ר עם מסנג'ר פלוס

ברור שמסנג'ר !

למה? כי הוא יותר נוח: (בסוגריים השוואה לאיי סי קיו) נכנס לי בתוך שניות ( אני מחכה כמה דקות) ההודעה נשלחת במהירות (לפעמים ההודעה לא נשלחת ) האייקונים יותר יפים ואפשר להוסיף משלנו (טוב..זה מובן) מסנג'ר פלוס שכולל אפשרויות מדהימות ונוחות . העיצוב יותר יפה. המסנג'ר יותר פשוט ונוח ומתאים לי. איי סי קיו זה כבר ענתיקה...חח. מסנג'ר רולאז

shv2004g

New member
אני אוהב את שניהם...

יש כאלה שהמסנג'ר משוכלל מדי בשבילם ויש כאלה שזה כלום בשבילם!

האיסיקיו מאוד לא יציב

ונתקע לי לפחות שלוש פעמים בשבוע, אבל יש לי שם הרבה אנשים. הפונקציה של המצלמה לא נוחה ומאיטה את המחשב. ב-MSN Messenger אין הרבה אנשים, אבל התוכנה הרבה יותר יציבה מהאיסיקיו והפונקציה של המצלמה מאוד נוחה. אני בקושי משתמש ב-Yahoo Messenger ויש לי שם ממש קצת אנשים, אבל התוכנה מאוד יציבה ואני אוהב לעבוד איתה. חבל שלהרבה אנשים שאני מדבר איתם ברשת אין את זה..

o a k y

New member
Miranda-IM ../images/Emo26.gif

משתמש בה כמעת שנה, לא עושה יותר מדי בעיות, אין פרסומות,קלילה,חינמית לחלוטין,אפשרות להמון תוספות נחמדות וכוללת מסנג'ר,אי-או-אל מסנג'ר,MSN מסנג'ר,אייסיקיו,מירק,ג'אבר. www.miranda-im.org הבחירה בידכם

whitiger

New member
שניהם..

המסנג'ר באמת הרבה יותר נוח ופשוט.. אבל חסר לו... תוכנות תוספות שיש לאייסיקיו: מגלה אינוויסיבול, כל הקטע של הפריצות...=), רובוט, ספיימסנג'ר<נשמע גם יותר טוב ספייסיקיו...>... וכו'.. הקטע שהוא פועל על אימיילים ולא על UIN אז אין את האפשרות של חיפוש אנשים וכו'.. וזה קטע מ צ ח י ן.... בשביל זה משתמשים בזניהם...

יש לי שאלה

אפשר לדבר במסנג'ר עם אנשים מהאיי סי, כי אם לא , כל היתרונות שהזכרתם מתאפסים מול העובדה שהחברים שלי לא יהיו שם....

למעלה