מסע ארוך.....

חקלאית

New member
מסע ארוך.....

קשה להחליט מאיפה להתחיל...אז ב8.1 אושפזתיבבית החולים עקב תופעןת קשות של היפר (מקוה שלא צריך להסביר מה זה) במשך יומיים וחצי תפחתי לממדים מפלצתיים ולבסוף שאבו מחלל הבטן 5 ליטר נוזל חום עכור השאיבה עזרה בערך יום ושוב הכל החל לחזור רק במימדים יותר קטנים כך שלא נזקקתי לשאיבה נוספת רק לעירוי כדי לא להתיבש וכך ביליתי לי במשך שבוע ימים כשכל הזמן אני מודדת כמויות שתיה ואת כמות השתן שיוצאת . בכל הבלגן גם לקחו בדיקת בטא שיצאה חיובית(160)ולאחר מספר ימים עלתה ל380 אבל במצבי למי היה כח לשמוח. עכשיו אני בבית עם הבטחה להמשיך לנוח ולמדוד שתיה ושתן...וכולי תקוה שהזמן יעבור ,אשתפר גופנית ואהיה פנויה להתחיל להתרגש מהבטא העולה. לא קראתי את כל ההודעות מאז אושפזתי אבל כולי תקוה שיש עוד חיוביות ומי שלא אפשר רק לעודד לפעם הבאה זהו בנתיים על קצה המזלג חקלאית

ינסון

New member
נ ה ד ר

מ ז ל טוב.... עם יבול כמו שהיה לך חסר היה שתעברי את החוויה הזו מבלי איזה היפרון.. אבל לפחות היפרון עם הריון...(ואולי זה היה קצת יותר מהיפרון... ) אבל אני מסתכל על הצד החיובי של התהליך... היפריון עם הריון ושמחה וצהלה..... תשמרי עליך טוב טוב ועוד יותר על המתנחל/ת הקטנ/ה...... זו מתנה ששווה לעבור היפר ולבצע כל מדידה שהיא, כולל נוזלים.... ב ה צ ל ה ומעכשיו רק ימים של שעמום ורוגע... יונת

ככה מודיעים על הריון?../images/Emo6.gif

קראתי לפחות שלוש פעמים את ההודעה ורק בפעם האחרונה קלטתי.... מזל טוב חקלאית, מסע ארוך בהחלט!!! תתחילי לשמוח, למה את מחכה... זה בטח "יגרש" את כל הבלאגן שמסביב.

מרב.

New member
יודע חקלאי פיקח ../images/Emo6.gif

וואוו, איזה יופי!! מבינה לחלוטין את חוסר היכולת לשמוח כשכואב להתכופף, לצחוק, להשתעל או לנשום, שלא לדבר על להשתין- אבל הייייי!!! את ממש ממש בהריון... אז מזל טוב- הכאב יאפשר לך לעכל לאט את הבשורה, ועד שהכאבים יעברו כבר ממש תביני שאת לגמרי ובהחלט... בהריון... אז שירגעו הכאבים, ושההריון ימשיך רגוע יותר מאיך שהתחיל... המון אושר- מרב

שמולה

New member
ל ../images/Emo147.gif (חקלאית) ../images/Emo49.gif

איזה יופי, תנוחי טוב, יעברו הכאבים תחכי תשעה חודשים ותגדלי את הפרח!!! מזל טוב ענק!! הזורעים בדימעה
ברינה
יקצורו!

רומי 007

New member
אז מה??

נכון אמרו שהזורעים בדמעה ברינה יקצורו? המון מזל טוב להצלחה ומקווה שתעברי מהר את השלב המאוד קשה הזה של ההיפר (לפי התיאור שלך זה היפר רציני ביותר). אל תדאגי ,תוך מס´ שבועות לא תזכרי בכלל

וואו, הזורעים בדמעה ברינה יקצורו

המון ברכות לחקלאית תרגישי טוב, תשמרי על האוצר בבטן הריון קל ונעים ונטול דאגות זוהרה

הריון יווווו מזל טוב../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

חקלאית אני מקווה שתרגישי טוב המון מזל טוב תרגישי טוב ותפנימי יש לי הרגשה שעוד לא קלטת אני רוצה לשמוע את שעגת השמחה אבל אני נותנת לך פתור עד שתרגישי טוב מזל טוב ענק

ligo

New member
ומסע חדש מתחיל!

לתשעה חודשים שלמים! המון מזל טוב חקלאית, תשמרי טוב טוב על הזרעים שצומחים בבטנך, תני להם הרבה מים ואהבה ומנוחה ובעוד פחות מתשעה חודשים תהני מהיבול שכל כך חיכית לו.

הדרך אל האושר ../images/Emo23.gif

איזה תלאות את עוברת. מקווה שתחלימי מהר ותתחילי לקלוט ולשמוח כמו שצריך. בהצלחה בהמשך שיהיה המסע ארוך ומושלם...

salpter

New member
נדמה לי, שיש הריון שהתחיל דומה

בפורום השכן, אז בנות תרשמו מתכון: היפר + טיפול + אישפוז = הריון. ביי רק בריאות שמרי על עצמכם.

אושרתת

New member
חקלאית ../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif

וואו אתמול קראתי את ההודעה בצהרים אבל כ"כ פחדתי לרשום מזל טוב. מה קרה לך? אופו החיוכים? הצהלולים? ההתרגשות? מזה הכבדות הזאת? אם זה מחשש ופחד שמא,,,,,אז מבינה, אבל תראי קצת חיוכים! מגיע לך! לא? מאחלת לך הריון קל ומוצלח ביותר תרגישי טוב ותתחילי ל-ח-י-י-ך יש לך סיבה נהדרת לכך.

נועם@בת

New member
../images/Emo48.gif קולולולולולו

כמובן שלא על ההיפר שנתקע לו בלי שיוזמן, אבל בהחלט על הבטא שהתבטאה בצורה חיובית כל כך
שתכפיל ותשלש ותפעם, ותבעט לך בבטן עד סוף תשיעי. שיהיה לך הריון בריא ולידה קלה. הנה עשינו עוד
על היפר (לא מומלץ מן הסתם
) תרגישי טוב, ושבעקבותיך תגיע להקת החסידות של האביב.
נועם

א י נ ס

New member
עשית זאת!!!

תרגישי טוב, תשמרי עלייך. שיהיה הריון תקין, קל ומשעמם. מזל טוב!!! אינס

בשעה טובה, חקלאית!

תשמרי על עצמך ותרגישי טוב. לשתות לשתות ושוב לשתות (ולמדוד שתן?!). נראה לי שהבאת עלינו גל חיובי לשבוע הזה...

למעלה