מסע סנחריב

• פותח הנושא sb3
  • פורסם בתאריך

sb3

New member
מסע סנחריב

אני מחפש עבודה בנושא מסע סנחריב ליהודה. האם יש למישהו? אשמח לקבל.

פלגיה

New member
מה תעשה עם העבודה?

תגיש אותה בשמך, למרות שמישהו אחר חיבר?

פלגיה

New member
והתשובה הנדושה היא

אם כולם קופצים מהגג, גם הוא יכול? או ביתר רצינות - זה שאנשים שנחשבים מנהיגי המדינה פושעים ומרמים זה עדין לא נותן הכשר לרמאות

יודיX3

New member
למה לא? המנהיגים שלנו קובעים את

נורמות ההתנהגות שלנו. תסתכלו עליהם ותראו אותנו.

אני מקווה שזה לא רק אני...

אבל "המנהיגים שלנו", למזלי, לא גורמים לי להתנהג כמותם אלא להיפך, בבחינת - "תלמדו מהטעויות שלהם..."

יודיX3

New member
ברור.. הייתי ציני. ביום שנתנהג כמו

כמו המנהיגים שלנו חסל המדינה.

tzimisce

New member
<---כנס

אני חושבת שזה לא אתי למסור עבודות שמישהו אחר כתב... אם בכל זאת תרצה לכתוב את העבודה בעצמך אשמח לקשר אותך למאמרים בנושא. אולם אני צריכה לדעת אם מדובר בעבודה עבור בית ספר תיכון או עבודה אקדמאית (סמינריון \ פרו סמינריון) כי המאמרים שאני מכירה הם יותר מתאימים לעבודה אקדמאית לדעתי. אתה מוזמן לפנות אלי, אם תרצה , עשה זאת בבקשה עוד היום כי לא אהיה זמינה בעשרה ימים הקרובים.

אם אתה מחפש

עבודה רצינית על מסע סנחריב דבר איתי. אני הכנתי עבודה כזו בשנה שעברה שעליה קיבלתי 100, העבודה כללה מפה ענקית ודי מושקעת שהכנתי בעצמי ועבודה עיונית גדושה בחומר :) אם אני זוכרת נכון העבודה עדיין שמורה אצלי ואשמח לעזור לך בנושא. מסע סנחריב זה אחד הנושאים היותר מרתקים שיצא לי ללמוד, ואני יכולה לתת לך מקורות לעבודה או כל עזרה אחרת שתצטרך, שלח מסר

shukfr

New member
יש מאמר מצויין

של פרופסר אליצור המנוח על פרשיה זו. אולי תוכל למצוא אותה ברשת (אתר דעת) או בספריו.

למעלה