מספר שאלות

בייבי6

New member
מספר שאלות

שלום, אני כבר כמה זמן קוראת את הפורום שלכם ואני בהחלט מלאת הערכה כלפי מי שאתם. אני לא א-סקסואלית אבל עלו לי מספר שאלות: מה לגבי ילדים? אתם הרי מחפשים זוגיות ללא מין, האם נושא של ילדים בעתיד מעניין אתכם? מה השיקולים שנלקחים בחשבון? שאלה נוספת הינה לגבי הזוגיות: בהנחה שמצאתם בן/בת זוג והאהבה פורחת, הגעתם לשלב המין וחשפתם את זהותכם וישנה הסכמה והבנה של המצב הנתון מצד הבן/בת זוג אבל הוא/היא בעלי יצרים מיניים. האם תמשיכו בזוגיות מעין זו ותקבלו את רצון הצד השני לפורקן מיני לאו דווקא איתכם? אשמח לקבל מכם תשובות

p019

New member
בקיצור.

יש שרוצים ילדים ויש לא, בדיוק כמו בין המיניים. לאיזה שיקולים את מתקוונת? מציאת בן זוג זה יותר מסובך (מה שכמובן מסבך את עיניין הילדים למי שלא מעוניין במשפחה חד הורית). אני חושבת שרוב האנשים המיניים לא יקבלו בקלות בן-זוג א-מיני. אם אדם א-מיני מוכן להיכנס למערכת יחסים עם אדם מיני, אני משארת שהוא לקח בחשבון את נושא המין. אני אישית חושבת שאני לא יביא את עצמי למצב שאני יצטרך לענות על השאלה.

מספר תשובות

כמו כל האנשים לכל אחד מאיתנו יש דעה שונה ומגוונת לגבי ילדים, על כן תצטרכי לשאול אנשים מבוגרים ממני כי לי אין תשובה מוחלטת על העניין. אני יכולה להגיד לך שבאופן אישי אני מאוד נרתעת ממערכות יחסים, עוד לפני שבכלל הבנתי "מי אני", ועל כן אני חושבת שיגיע הזמן שבו אני אכנס למערכת יחסים זה יהיה עם מישהו שיבין אותי ויש מצב רציני שהוא גם יהיה "כמוני". מקווה שעזרתי קצת ליבי

למעלה