מסרבת לאכול מה עושים

מסרבת לאכול מה עושים ../images/Emo24.gif

דנה חצי התאומים שלי בת 7 חודשים לפני שבועיים התחלתי עם מזון מוצק ירקות ואחר כך פירות כי לפני זה הינו חולים בוירוס של שילשולים המון זמן והמליצו לנו להמתין עד שיבריאו (עומר הבן אוכל יפה די מן ההתחלה)מאז ועד היום היא מסרבת לאכול בכלל היא לא אכלנית ושוקלת בקושי 7 ק"ג (נולדה במשקל 2600 )אחיה התאום שוקל יותר ממנה ביותר מקילו עצות או הרגעות תודה

עם עיצות יהיה לי קשה כי........

אמנם ילדיי בני שנה וחודש.....אך אנו עדיין אוכלים רק טחון.....וגמדים וכו´ בכפית....כעת אני רק אמורה לנסות לטחון אך לא עד הסוף את הפירות והירקות...להשאיר גבשושים של בננות וכדומה...... לדעתי תיתייחסי אליה אחרת...יש פרי או ירק שהיא אוהבת במיוחד? תרסקי לה רק אותו.....תפרידי משאר הדברים.....ותתחילי לחפש את הדברים שהיא אוהבת מאוד.... מלבד זאת לדעתי את ממש יכולה להרגע....כולה 7 חודשים...לאט לאט...עוד אף אחד לא התחתן כשאכל טחון או מרוסק (שיטות הרגעה של הסבתות אה?) בנוגע למשקל...אז יש ילד שניכר עליו האוכל ויש מי שפחות...אצלי יש אחת ששוקלת 2 קילו יותר מהשתיים האחרים.....אין להשוות אחד לשני! (למרות שלפעמים זה בלתי נמנע)...

דבורי

New member
היא לוקחת ברזל?

אם לא, קודם כל תבדקי אם היא אנמית. לפעמים זו הסיבה (כך היה עם אביחי שלי). אנמיה יכולה לגרום לחוסר תיאבון. אם הברזל בסדר, אז נראה לי שאין מה לעשות חוץ מלחכות בסבלנות עד שהיא תרצה.

אני כותב שוב כי זה לא נקלט

אני תמיד דגלתי בשיטה של לא רוצים לאכול לא צריך בארוחה הבאה הם יותר רעבים לא צריך לעשות מריבות ולחץ בגלל אוכל לגוף באופן טבעי יש מנגנונים שאומרים לו מה ומתי לאכול רק שאנחנו מקלקלים אותם צריך רק לנסות לשנות את המתכון אולי רכיב מסויים לא טעים לה אבל מעבר לזאת לא אכלנית יופי לה תהיה רזה ויפה שתהיה גדולה אל תקלקלי לה את הרגלי האכילה [את זה הזמן ומקדונלדס יעשו] אם היינו מצליחים לשמור על הרגלי אכילה של הגוף כולנו היינו רזים ויפים [נו טוב אני הייתי לפחות רזה] אז לא להלחץ ולא לעשות מזה סיפור כדי שהיא לא תפתח התניה מקלקלת שקשורה באוכל

zimes

New member
קודם כל - לא דואגים

לגבי המשקל - זה קצת יותר מבני בגילה. לא נורא. לגבי האוכל - 7 חודשים זה עוד שלב של טעימות. יתכן שהיא לא אוכלת מוצקים כי מערכת העיכול שלה עוד לא לגמרי התאוששה מהוירוס. יש ילדים שמתחילים לאכול ממש רק בגיל שנה. ולגבי מה לעשות - תנסי צורות הגשה שונות, תנסי לתת לשחק, תנסי להרשות לאכול מהצלחת שלך.

למעלה