מסר מעולם האמת ללא שם

אורי בר

New member
מסר מעולם האמת ללא שם

מאחר ואנו נמצאים בשנות ה2000 שזוהי האלף של החברה , העולם חייב להבין שאפשר לשחרחר שליטה, וליצור עולם שווה לכולם,מאחר והעולם מחולק למעצמות כול מעצמה אשר לא תשחרר תסבול, התחיל עם אר"הב , ממשיך לאירופה , ומשם ימשיך גם ימשיך, על התנודות האלה המעצמות שלמו ביליוני דולרים שהיו ועדיין צריכים לתת לעולם על גזילתו של הכדור, מיליראדי אנשים רעבים ללחם ומיליארדי דולרים מושקעים במלחמה ואו הנשק בכדי ליצור יותר עוצמת הפחדה, הטכנולוגיה בעקבותיהם. מאחר ואף אחד אינו רוצה לשחרר שליטה המצב ילך ויחמיר. אפשר בלי מלחמה ושליטה, אהבה אינה סיסמה, אור[אנרגיה] אינה סיסמה,שלום זאת עוצמה להתחשב באחר זאת עוצמה, אלו אינן טטנרות אלא הלכה למעשה, בעלי עניין עושים זאת לטטנרה. עולם הגיע הזמן לעשות ולא לבכות ללא מלחמה אלא בחוכמה. הדתות,- הינן צריכות להיות אחד, חוקיות אחת יוניברסלית כלל עולמית, היהודים המוסלמים והנוצרים צריכים להיות אחד הם הן מאותו שורש ומאותו אמת, בגלל סיכסוכי עבר נפרדו. עיני כולם נישאות להר הבית כשמו כן הוא בית לכולם, מאחר והמלחמה שוררת במקום אין בית לאף אנוש. וכולם רוצים שליטה.המקום חייב להיות פתוח לכולם אם שלום ואהבה בעיניים ולא מלחמה כי המלחמה כלל עולמית, מקום אחד קטן משפיע על כול העולם, מצבו יכריע את העולם. אחרי התיקון הזה ירדו חמישה הדברות של לא תעשה , ומקומם יבוא עשה למען הכלל ואחר כך הכלל יחזיר לך. הכספים שהולכים למלחמה ירדו ערכם וכול מדינה אשר תיתן כזה כסף תרד לטימיון, פתחו עיניכם וראו מה קורה הרימו צעקה של לא עוד לא מול השמיים אלא מול אנוש אשר עושה זאת, עשו צעד אחד מעבר לפחד ואנו נעזור, החלטה בידיכם, ונפתחו שערי שמיים מול האמת האחת , יסגרו שערי שמיים מול הרשע והשקר. כול זמן הוא זמן טוב להתחיל לעשות, וכול זמן הוא זמן לא לעשות, ההחלטה בידכם. התחילו לעשות נכון ואמת ויפתחו שערי שמיים, העבירו מסר זה לכולם,שידעו שאפשר אחרת. שלכם מעולם האמת

gilasason

New member
אם ניתן לעשות השלכה

כמו שהמעצמות צברו כח על חשבון קבוצות חלשות כך כל מיני רוחניקים פוליטיקאים ועוד שיכורי כח למיניהם צברו כח על חשבון חולשות של אחרים האם גם סופם אוטוטו בפתח??????.

noa2007

New member
התרגשתי לקרא מה שכתבת../images/Emo24.gif

אם כל אחד יעשה קצת.. רק את החלק שלו בהבאת השלום לכדוה"א, העולם יתחיל להתקדם ונתחיל לראות שינוי אמיתי ויפה. זה מתחיל בסבלנות כלפי האחר, בפתיחות הלב במקום השנאה והכעס, וממשיך עם החיוך האדיבות והשקט כלפי הסביבה וכלפי עצמך. תודה על המסר! נועה.

לא מסכים עם המסר ולא חושב שהוא שייך לאמת

בין הרצון האוטופי להיות אדם טוב בחברת אנושות טובה לבין האמת הבדל ענק . לא ירדו שום 5דברות ולא בטיח זה עבודה זרה, ותפגיש לי את מי שמוסר לך מסרים שאל עלי אם כל אלא שאתה מתקשר , אתגר קדימה , מבטיח לענות בכנות אם המסרים יהיו אמיתיים . תסלח לי אני מרגיש כמו הודיני והשרלטנים והמצח שלי מזה נחושה . בוא ניתן לך תחזית אופטימית , האנושות תגיע למצב טכנולוגי שיהיה לה מספיק אנרגיה בשביל כולם , וגם יהיה מספיק אוכל ורפואות ומקסימום יפזרו את האנושות בתוך כל מיני מימדים ואולי גם כוכבים . עד שהמצב ישתפר ויגיע טוב יהיה להיות באיזה מדינה מודרנית כאזרח שמספקים את צרכיו, כי הכלכלה העולמית תשתנה , רק 5-10% צריכים שיעבדו השאר לא צריך בכלכלה , בינתיים אירגנו כלכלת שוק לפזר את השפע בין ה-90 אחוז שלא צריך בכלכלה וייצרו כלכלות בועה . ולא עשו עבודה טובה יותר מידי בגלל טבע הבצע של האדם , עכשיו שממצים את המשאבים , זה ידרוש שינוי ממשל והכוונה של 90 אחוז מהאוכלוסיה לאפיקים שונים שלאו דווקא יהיו כלכליים , ואז מה עושים אולי נהיה רוחניים אולי נחזור בתשובה הרי דוסים לא עולים הרבה . אולי נדאג לאקולוגיה , ונפזר ממטוסים חומרים שסופחים את כל הפחמן הדו חמצני ולא יהיה התחממות גלובלית . אולי כבר עשו את כל אלה ואנחנו גם בבועה , בועת אינטרנט שממחזרים לנו מלחמות ואסונות גולבליים שלא מתרחשים ואולי ואולי , מה תגיד ביום הדין החברה האוטפויה המסרים שקבלתי , אני מציע שתפגיש לי את מוסרי המסרים , אחרת אולי המסרים הם רק לך , מלחמה באזורינו צפויה בקיץ הזה או הבא , יעני משטר שפוי וראציונאלי והוא כאחראי מתרגל את העורף בתרגיל גדול . בתור מהמר כפייתי הייתי משקיע קצת מהחסכונות בשימורים לבית רק למקרה שצריך . מעניין מה מוסרי המסרים אומרים תהיה מלחמה או לא . אני כבר הייתי בסרט הזה .... דוד

אורי בר

New member
דוד../images/Emo161.gif

אם רצונך במסר רק תבקש הרי ביקשת תקבל, אל תתגרה יותר מדי ידידי, תגיד אשר על ליבך בלי צורך בלהיות גדול . התגובה שלך מעליבה ומזלזלת אז איזה התיחסות לי אליך?

הרי בקשת תקבל

נו אז מה עם המסר , מחכה לכבודו . אך תשכח מי ומה אני ומה המסר לגבי , וגם מה התחזית למלחמה הקרובה אירן ושות' וכו' דוד

אורי בר

New member
דוד אתה כזה פלצן

כתבת מאמר שלם וכו' על המסר ולא מאמין אמרת רוצה לבדוק , ואם יהיה תשובה תחזור, משחקי מילים גם אני מכיר, אז תפסיק להראות עד כמה רצית לבדוק את המסר לך תבדוק, לא יודע לא בושה אתה מתימר להיות חכם בחיית. מי אני, מי אתה כבודו????????????? מעבר לכמה מישפטים וכמה טטנרות מהתנ"ך??????? כאילו למה ההתחכמות רוצה להחזיק בתואר חכם יאללה קיבלת, תן כתובת נשלח מיוחד.

רק רגע אתה לא מסוגל

שאני יבין אתה כותב הרי ביקשת תקבל , נו אז מה עם המסר אלי ועל המלחמה הקרובה . תראה ללא קשר לפלצנות , לא מסכים עם המסר , וזה לטעמי לא בה מהאמת או מעולם אמת , סתם להתחכמות עולם ואמת לא הולכים ביחד , זה קשור ליחס בין א' לע' . אם היית אומר אמת פנימית הבאה בהעלם בחיצוני הייתי מבין , כך שאני מוצא שהנחת היסוד שלך כנקודת מוצא היא שגויה מעשית ולוגית . וזה מוביל לתקשור עם דמיונות , שיכולים להתגלם אפילו כגשמיים . נסה לראות זאת כביקורת בונה , ולא התרסה כנגדך . והכתובת לשליחת המסר [email protected] בתקווה שתשלח מסר עלי ועל המלחמה . מבחן האמת כביכול . דוד

orli997

New member
אני שמחה להודיע

נראה לי שמישהו כאן מתיחס למישהו כאילו מדובר במתקשר, ואם כבר מתקשר, צריך שיוכל בעצמו להגיע ולקלוט את התקשור, איך מגישים דבר כזה בכלל? מה, תביאו בפני ואבדוק אם הוא נכון? אם בא מהאמת שלי או שלך? דוד, לא מצא חן בעיניך עניין לוחות הברית שירדו חמש ואחר כך עשר, מבינה מאיזה מקום התנגדותך, למרות שלגבי אמיתות לא נוכל להוכיח דבר לצערי, אבל לא מבינה את ההתנצחות בעניין המתקשר פה, האם אתה מתקשר דוד? אם כן האם תוכל להעשיר אותנו במסרים עדכניים? נראה לי שמשניכם ניבע חוסר אמון כלפי עולם המתקשרים ושניכם אינם ניכללים בינהם, אז על מה המהומה? על לוחות החמש או העשר? אני בעד החמש

למה מתקשר

מקבל מסרים זה גם אפשרי זה עוד אופציה , או שמישהוא אחר פעם העביר את המסר הנ"ל ,(בשנות ה-80) ועכשיו באיזה זכות מישהוא אחר מציג את המסר . יש פה קניין רוחני וזכויות יוצרים , וכל הוויה ייחודית מה פתעום מישהוא אחר יציג זאת .זה לא גניבה . מילא אתם מתגלחים על סכין של מישהוא אחר , אבל להציג זאת כשלכם ...! ואין בזה התיישנות . דוד

orli997

New member
תראה לי בבקשה מי הציג מה

ועל מה לעזזל אתה מדבר בכלל

בוא נראה

אז יש מצב של זיכרון מעל הזמן והמקום כאשר מודעים פנימית , ויש הצמודים לראיית חיצוניות מציאותית חד ערכית חד זמנית חד זיכרונית . מה שקוראים תינוק שנשבה או גוי . כאשר המוציא דברים לפועל כמו לכתוב בפורום משהוא , אז יש קניין רוחני למקור , כאשר מישהוא אחר כותב זאת ומציג זאת כשלו, זו בעיה הלו כן ,ולא משנה באיזה קו זמן הוא נמצא , בכל זאת ארץ קודש ולא סתם מציאות חיצונית עוכבת . דוד

noa2007

New member
../images/Emo153.gif דוד דודו דוד

כמה בלבולי מוח ומילות סרק אתה מדבר.. אפשר לקרא את ההתרברבויות שלך ולא להבין כלום.. כי מלבד בן אדם שמנסה להוכיח שהוא חכם וצודק ויודע הכל אתה לא אומר דבר מה בעל ערך או משמעות. לא כ"כ קשה לבוא עם מילים פלצניות ולחשוב שאתה חכם. עוד לא קיבלת את התעודה בדואר? יאללה..

תודה רבה

רק שאני לא צריך תעודות מכם , יש לי וגם הנפקתי לך את השטות הזו של תעודה לא כך . דוד

orli997

New member
אז זו המניפולציה שלך?

אתה נתפס על עניין המקור במקום להתמודד עם פרט בתוכן שעורר בך התנגדות? ואתה יודע מה ומי המקור? והאים זה משנה את מהות התוכן?

למעלה