מסתבר שאין מספיק פראיירים אפילו בבורסה של ת"א

מצב
הנושא נעול.

קרלטון

New member

וסיפורים על מיליארד הודים שרק עומדים בתור לקנות סלולרי ישראלי כבר לא עובדים. ביקרנו כאן בעבר את ההנפקה המתוכננת של מודו, אני רואה שפורסם שההנפקה בוטלה והעובדים הולכים הביתה. לא נעים, נקווה לסיפורים אופטימיים יותר בעתיד.

KobeRider

New member
אאוץ' וגם מפתיע

וסיפורים על מיליארד הודים שרק עומדים בתור לקנות סלולרי ישראלי כבר לא עובדים. ביקרנו כאן בעבר את ההנפקה המתוכננת של מודו, אני רואה שפורסם שההנפקה בוטלה והעובדים הולכים הביתה. לא נעים, נקווה לסיפורים אופטימיים יותר בעתיד.
אאוץ' וגם מפתיע
קיבלתי את הרושם שיש לחברה מספיק הייפ כאן.

שיר ורד

New member
שוק ההנפקות קורס

שוק ההנפקות קורס
בשבוע שעבר התחילהל מתקפה הנפקותוהציבור מדיר את רגליו מהשוק הראשוני. היום היו 3 הנפקות , ב2 הנפקות (נכסים ובנין ופרו סיד) פורסמו תוצאות ההנפקה והביקוש לא כיסה את הכמות המונפקת (שנסגרה במחיר מינימום). למזלה של חברת פרו סיד היא הנפיקה אגח שכבר נסחר, אחרת היא היתה צריכה לבטל את ההנפקה בגלל העדר מספיק פיזור לרישום למסחר וזאת מאחר והיו רק 26 מזמינים כשהמינימום לרישום זה פיזור בין 35 מחזיקים שאינם בעלי עניין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה