מסתבר שצדקתי
זהירות !

deathcaster

New member
מסתבר שצדקתי ../images/Emo58.gif זהירות !

הסטורי ליין עם החטיפה של ניק עדיין לא נגמר, בפרק 14 , לא זה הקרוב, אלא הבא אחריו, ניק מגלה עוד פרטים על חטיפתו..... נקווה שיהיה מעניין.

הדמר

New member
ננסה בתקוה שלו יהרגו אותי +../images/Emo58.gif

בס"ד גם לאחר שצפיתי בפרקים האחרונים של העונה החמישית לא הבנתי מי היה זה שחטף את ניק ולמה? הבנתי שזה לא היה אישי אלא בגלל שהוא איש CSI אבל לא הבנתי מה היה הקטע של אותו בן אדם. תודה...

Niff74

New member
התוכן מכיל ספוילרים

האמת.. העלילה משנית לעובדה שטרנטינו היה שותף לכתיבת הפרק, ואף ביים אותו... בכל מקרה, לשאלתך - וולטר גורדון פיתח שנאה פתולוגית כלפי אנשי המז"פ באשר הם, לאור העובדה ש"בזכותם" הבת שלו נכנסה לכלא, למרות שלא ממש ביצעה פשע, אלא בעיקר נכחה בזירה והיתה קשורה לפושעים. כמו הרבה אסירים אחרים, גם החיים שלה היו גיהינום, והוא החליט לנקום (משום מה הוא ראה באנשי המז"פ אחראים למצב, ולא באנשי התביעה שהיו אלה שהכניסו אותה לשם - אבל זה לא קשור לענייננו). בשילוב עם אישיות בעייתית מלכתחילה, התוצאה היתה תוכנית מדוקדקת ופסיכופטית לחלוטין לנקום במי שלא יהיה, העיקר שיישא את האותיות CSI על גבו. וניק פשוט עלה בגורל (מה שהובלט עוד יותר כשהוא וווריק הטילו מטבע כדי להחליט מי יקבל את הקייס הזה). עד כאן. מידע נוסף ניתן לקרוא כאן, בסינופסיס של CSIFiles לפרק.

../images/Emo58.gif

זה ממשיך גם לעונה ה6, יש רמיזות בינתיים שגריסום חוקר עוד כמה פרטים, ובתו של הפסיכופט משתחררת מהכלא ובאה להגיד שלום לניק, בינתיים אין ממש פרטים ברורים, רק נראה שהם חותרים למשהו.

הדמר

New member
אולי צריך ../images/Emo58.gifולכן אני שמה

מסכן ניק אני במקומו לא הייתי רוצה ךהפגש איתה, למרות שהוא נפגש איתה מיד אחרי מה שקרה... מה היא בכלל רוצה ממנו? להתנצל?חחחחחחחחח

הילה הץ

New member
../images/Emo58.gif (אבל לא בטוח...)

באיזה ראיון שקראתי עם מפיקת הסדרה היא אומרת שבהמשך העונה השישית יקרה לניק משהו שיגרום לחטיפה להראות כמו משחק ילדים והיא גם רמזה שאולי לא כל הדמויות ישרדו עד סוף העונה...
אבל צריך לקחת את ההודעה בערבון מוגבל כי שם גם קראתי לגבי שרה וגריסום וזה (לפחות עדין) לא קרה.
נ.ב מי אתם חושבים לא ישרוד עד סוף העונה (או מי אתם מקווים
)?

../images/Emo58.gif

מה היא(היא? תמיד חשבתי שזה הוא) רוצה מניק?! כל הזמן מתעללים בו: הוא כבר אוים ע"י אקדח, הופל מהחלון, נקבר מתחת לאדמה, נאכל ע"י חרקים ועוד.. לא אתנגד לאיזה "תאונה" קטנה שתיגרם למשל ל... קתרין, עליה לא חבל
.

למעלה