מעדכנת על שתי פיציות שהצטרפו אלינו

napit

New member
מעדכנת על שתי פיציות שהצטרפו אלינו

היי בנות,
שמחה לעדכן שלפני שבועיים ב-1.10 ילדתי בניתוח קיסרי את התאומות שלי.
מעדכנת בצורה חופרת על סיפור ההריון\לידה שלי:
הריון IVF שהתחיל נהדר, ללא בחילות ותסמיני הריון בכלל (מה שמאוד הדאיג אותי!), עד שבשבוע 26 גיליתי שזכיתי בסכרת הריון. במהלך פגישה עם האחות שבכלל הייתה אמורה להדריך אותי על הסכרת גילינו במוניטור שיש לי צירים כל 5 דקות וקיצור משמעותי של הצוואר (1.2 ס״מ).
אחרי אשפוז של שבוע שיחררו אותי הביתה ואמרו שמבחינתם כל שבוע מבורך והכי חשוב לעבור את שבוע 28.
שבוע לאחר מכן גילינו האטה בגדילה של אחת התאומות, ואז התחלתי מעקב ממש צמוד שכלל דופלר אחת לשבוע, ולמרות שהיה תקין ראינו שהיא יורדת באחוזונים בכל שבוע.
להפתעתי, למרות שהצירים נשארו סדירים הצלחתי למשוך עד שבוע 36+1 וילדתי בקיסרי יזום רק בגלל המשקל של התאומה הקטנה.
הפיציות שלי נולדו במשקלים של 2.500 ו-1.600. התאומה הגדולה הייתה אמורה להשתחרר איתי הביתה אבל נשארה כמה ימים בפגיה בגלל שהתקשתה קצת לשמור על טמפרטורת גוף גבוהה.
התאומה הקטנה עדיין בפגיה ועולה יפה מאוד במשקל בכל יום, מקווים שתהיה איתנו בקרוב.
עד כאן החפירה שלי, מאחלת הריון ארוך ותקין לכולן :)

napit מזל טוב ובשעה טובה יקירה

שמחה וחיכיתי לשמוע ממך ברוך השם על סיפור הלידה ומדהים איך הגעת ל36+1 אני ממש שמחה בשבילכם ומאחלת לכם לגדל את הבנות באהבה ובנחת נתראה בקרוב בע״ה בפורום השכן :)

דרורית14

New member
מזל טוב! התאוששות קלה ומהירה

תודה ששיתפת , חיכיתי גם לשמוע ממך:) המון אושר, נחת ובריאות!

תולית5

New member
מזל טוב!!! :)

העיקר שעבר בשלום,
בע"ה ששתי הקטנות יהיו בריאות, ושהפיצקית תתחזק ותגדל במהרה...!
שתעברו את התקופה בקלות...
המון מזל טוב!
&nbsp

מזל טוב!!!

חדשות נהדרות ומעודדות מאוד! שתדעו רק בריאות ובשורות טובות

למעלה