מעונות

מעונות

היי, התקבלתי לפני כמה ימים כעתודאית אצלכם בי-ם, עדיין לא קיבלתי דרישה לשלם מקדמה וכו' אבל הייתי רוצה לברר את הנושא מראש כדי לא ליפול על כפר הסטודנטים כמו הרבה עתודאים שנרשמים מאוחר- לאיפה אני פונה כדי לוודא שאני אקבל מעונות שמתאימים לי בתור עתודאית לרפואה (אם למישהו יש מס' טלפון אני אודה לכם אפילו יותר), ובאיזה דרכים אפשר 'ללחוץ' עליהם, עוד לפני ההרשמה ותשלום המקדמה? תודה וחג שמח!

epsilon1

New member
בבקשה,

025882358 תגידי שהתקבלת להדסה ואת צריכה מעונות גואטמלה, יגידו לך שאין שם ויש רק בכפר הסטודנטים. אפשר להתחיל לבכות בטלפון, אפשר להגיד שאת לא מעוניינת במעונות אם אין גואטמה ולפי ניסיון של מישהו פתאום יצוץ מקום פנוי בגואטמלה, ואפשר לשלוח פקס שמסביר למה את באמת צריכה גואטמלה. בהצלחה.

אני מקווה שזה לא יגיע למצב הזה,

כי אני גרה בחיפה

אני מקווה בשבילך שזה כן יגיע לשם

ויפה שעה אחת קודם. לעתים זו הדרך היחידה שנשארת להשיג דברים.

לביא א

New member
לא נורא, תעשי טיול ../images/Emo73.gif

גם אני באתי מרחוק כמה פעמים אם כבר תנצלי את ההזדמנות ותעשי סיבוב במעונות למיניהם ותתרשמי איך הם ועד כמה נורא זה לנסוע מהר הצופים לעין כרם (די נורא...)

amnonab

New member
בהצלחה לך

מנסיון אישי מר ואכזר, במשך הרבה מאוד זמן לא קיבלתי העברה מכפר הסטודנטים, וגם כשקיבלתי, היא הייתה לבוסטון (לא שאני מתלונן חלילה). את ההעברה קיבלתי בסוף כי בכל זאת שלחתי את הבקשה ביולי והיא הייתה איפה שהוא בתחילת הערמה - אבל זו לא הייתה ערמה קטנה ממש שראיתי. אין הרבה עצות מעשיות פה מלבד להחליט בינך לבין עצמך מה את באמת מתכוונת לעשות - האם את תנסי או לא תנסי את כפר הסטודנטים. אם כן, שלמי את המקדמה ותלחצי כמה שאת יכולה. אחרת, תודיעי להם שאת לא משלמת לכפר הסטודנטים (יכול להיות שכן יהיה לך כדאי לשלם את המקדמה ולקבל אותה בחזרה מאוחר יותר - את זה תבררי איתם). בינתיים, תמצאי לך דירה או פיתרון חלופי. בכל מקרה, מומלץ בחום להגיע למשרד ולדבר עם ליאת, מנסיון שלי היא לא מרחה אותי בשטויות ובסוף גם הצליחה להעביר אותי. וחוץמזה, את יכולה לחפש בלקחיהם של רבים לפניך בקומונה (וגם סתם לבוא ולהציג את עצמך) ובאתר הקורס. בהצלחה! חג שמח, אמנון.

תודה לכולם

החלטתי שאני באמת אעשה טיול קטן ביום א', עם גיבוי של האבא- איתו 'משום מה' זה תמיד הולך יותר מהר. אגב- ישנם מסמכים כלשהם שצריך להביא להרשמה? עדיין לא קיבלתי מכתב מהם ואין לי מושג איך זה הולך.

למעלה