מעוניינת לרכוש זוג כרטיסים למופע בסוזן דלל ב-

פוליפז

New member
מעוניינת לרכוש זוג כרטיסים למופע בסוזן דלל ב-

15 בחודש. אני יודעת שהסיכוי קלוש.... אבל, פספסתי אותה בטרזינה ברחובות.... ואני נורא נורא רוצה לראות אותה! אודה למי שיכול לסייע. פולי

פוליפז

New member
להופעה של עלמה זהר בסוזן דלל

אמרו לי בסוזן דלל שלא נשארו כרטיסים... לצערי.... האם ההופעה שלה שייכת לפסטיבל הפסנתר? לא ברור לי....

פוליפז

New member
נכון! אבל

ראיתי את ההופעה הזאת במקום אחר, וצלצלתי לסוזן דלל והם אישרו שאכן יש אצלם הופעה . אבל שכל הכרטיסים אזלו. אז, אני מבינה מהשאלות שלך שאין לך כרטיסים.... תודה בכל אופן. פולי

t0merm

New member
אמממ

זו לא הופעה של עלמה, זו הופעה שעלמה משתתפת בה יחד עם איה כורם ועוד כמה בניהולה המוזיקלי והאמנותי של מארינה מקסימיליאן בלומין - "נשים שרות ערן צור". אבל פה בפורום המנהלת כתבה שלא ידוע לה שעלמה משתתפת.. וגם בכתבה בעיתון וגם בכתבה ב-ynet עלמה לא מוזכרת
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3621028,00.html

פוליפז

New member
הבנתי... תודה.. בכל מקרה, קניתי למופע במועד

אחר, עכשיו אני שמחה. הבעיה היא שאני הולכת עם חברה, במקום עם בעלי.... הוא יהיה בחו"ל למספר ימים, ואח"כ ב-24 ימי מילואים.... ולי יש בדיקת מי שפיר, בדיוק בהופעה שלה בסוף דצמבר. אני לא יכולה לחכות. (אומרים שבהריון רוצים אוכל מיוחד, אבל, אני רוצה הופעה מיוחדת!) אז, אני לא אשאר בבית. הולכת לבלות, ואגב, בבארבי בכפר סבא , אמרה לי הפקידה: לא מעשנים! איזה כיפ, אני יכולה להגיע בלי ייסורי מצפון שלעובר שלי יהיה נזק ולי לא יהיה ריח של סיגריות מהשיער והבגדים. הללויה לחוק נגד עישון! איזו הצלה! (לא הייתי הולכת אם היו מעשנים שם...)

ה אiר

New member
../images/Emo140.gifהיי פוליפז

קודם כל אני מאחלת לך המון בריאות ואושר. שתהיה לידה קלה ושתדעו המון נחת. שתעבור הבדיקה בהצלחה.
תודה ששיתפת על ההריון, עוברים וילדים קטנטנים זה באמת משהו שמאד מחוברת אליו. אם תצטרכי בייביסיטר.......
כיף לקרוא כמה את מצפה להופעה. אכן עלמה איננה מופיעה בסוזן דלל, כפי שכתבו לך חברי הפורום. לגבי עישון, יכול להיות שיהיו כאלה שישלפו סיגריה, אבל זה יהיה הרבה פחות ממה שיכל להיות, לפני החוק. אז אני יודעת שעישון פאסיבי פוגע, אבל הוא פוגע פחות. אפשר תמיד לבקש לא לעשן לידך מאחר ואת בהריון, או לזוז למקום בלי מעשנים. אני מחכה בציפייה לשמוע רשמים מההופעה
ובכלל, את מוזמנת לבקר כאן...

t0merm

New member
טוב אז עלמה באמת לא השתתפה בסוף..

חבל.. שילוב שלה ושל מארינה יכול היה להיות ממש טוב

t0merm

New member
../images/Emo46.gif

טוב נו על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.. מבין אותך בדיוק כמו שאת מבינה אותי כלפי אורית שחף
העיקר שעל עלמה שנינו מסכימים

t0merm

New member
חחחחח האמת ש...

זה אשכרה מוזר לי שאנשים סוגדים לאורית..........

../images/Emo46.gif

אויש,להרגע.ומהר. היא מהממת(אפילו אמא שלי אמרה את זה
)היא שרה מדהים(וגם נכון)ולמה לא לסגוד לה?יש לה אישיות מדהימה.

למעלה