מעוניינת לתרום ביציות

מצב
הנושא נעול.

צוקה1

New member
לא מזמן שיר עשתה סקר קטן בנושא

מעוניינת לתרום ביציות
שלום לכולם, אני עומדת להתחיל טיפול IVF ראשון, ומכיוון שאני בעלת שחלות פוליציסטיות צופים לי יבול של מעל 20 ביציות. מעולם לא הייתי מודעת לעניין תרומת ביציות לפני שנכנסתי לפורומים של הפוריות כאן בתפוז. לאחר התוודעותי לבעיות הפוריות הרבות והמגוונות שיש (אללה יוסטור איזה מבחר!) אני שוקלת בחיוב תרומת ביציות, אבל מעוניינת לדעת יותר על התהליך והפרוצדורה הן הגופנית והן הבירוקרטית. מי שיכול לשפוך אור על העניין מבחינת התורמת - יוכל לעשות שרות לכולנו. בכל מקרה - בהצלחה לכולנו בדרך להריון המיוחל! תותיקי.
לא מזמן שיר עשתה סקר קטן בנושא
תרומת ביצית בארץ -תוכלי לדפדף אחרונית בפורום פוריות מהסקר הקטן הזה אפשר ללמוד הרבה על מה שקורה בנושא ועולה תמונה עלובה ממש. בכל מקרה קיימות שתי אפשרויות האחת היא שהרופא הוא זה שמציע למטופלת שלו לתרום חלק מהבציות שלה.והאפשרות השניה היא שמטופלת תיפנה לרופא שלה ותציעי ללתרום מאוד מקווה שהוא ישמח על ההצעה ולא ידחה אותה. תותיקי כל הכבוד לך על הנכונות שלך לתרום ביציות. הודעה כזאת מעוררת בי שמחה גדולה והערכה גדולה .והלוואי ויצטרפו אלייך עוד ועוד נשים כדי שמצב תרומת ביצית בארץ סוף סוף ישנה את פניו ויהיה שפוי יותר . תודה מקרב
ואשלח אליך מסר צוקה

tutiki

New member
תודה לכל מי שנתן תשובות../images/Emo39.gif

מעוניינת לתרום ביציות
שלום לכולם, אני עומדת להתחיל טיפול IVF ראשון, ומכיוון שאני בעלת שחלות פוליציסטיות צופים לי יבול של מעל 20 ביציות. מעולם לא הייתי מודעת לעניין תרומת ביציות לפני שנכנסתי לפורומים של הפוריות כאן בתפוז. לאחר התוודעותי לבעיות הפוריות הרבות והמגוונות שיש (אללה יוסטור איזה מבחר!) אני שוקלת בחיוב תרומת ביציות, אבל מעוניינת לדעת יותר על התהליך והפרוצדורה הן הגופנית והן הבירוקרטית. מי שיכול לשפוך אור על העניין מבחינת התורמת - יוכל לעשות שרות לכולנו. בכל מקרה - בהצלחה לכולנו בדרך להריון המיוחל! תותיקי.
תודה לכל מי שנתן תשובות

כשאפגש שוב עם הרופא שלי - אשאל אותו על עניין תרומת הביציות. מבטיחה לעדכן מה היה ומה הוא אמר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה