מעו"ף - איתותים צפונה?

מצב
הנושא נעול.

RonenM62

New member
בכל אופן, מאחר ואינני שחקן מעו"ף

מאה ידידי:
זוהי "נגיעה רביעית" ברמת ההתנגדות. אתה צריך כבר "לשרוק" את החומר מתוך שינה. (דרך אגב 436 או 440 - הינו אך / אותו דבר - מבחינה טכנית). עכשיו, יש לנו שתי אפשרויות: א. אם ישבור כלפי מטה, הרי ששבר את מגמת העליה (המשנית) ויכנס לתיקון עמוק ו/או דשדוש. ב. אם ישבור כלפי מעלה (והאיתותים הטכניים מצביעים על כך בטווח של השבוע הקרוב) - במחזורים גבוהים ובמומנטום גבוה - הרי תהפוך רמת ההתנגדות לרמת תמיכה והשערים ימריאו ויחזיקו מעליה (ב"ה).
אני עצמי מחוץ למשחק, יושב על הגדר וממתין להתפתחויות כפי שנזכרו למעלה. אינני ממתין לפקיעות או לתקיעות... והאמת זה גם לא כל כך מעניין אותי. מה שמעניין אותי הוא המומנטום, המגמה והמחזורים! -> מהם אני יכול להסיק לגבי כיוון השוק והשלכותיו על ניירות אלו או אחרים...

mah1

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifתודה

אני עצמי מחוץ למשחק, יושב על הגדר וממתין להתפתחויות כפי שנזכרו למעלה. אינני ממתין לפקיעות או לתקיעות... והאמת זה גם לא כל כך מעניין אותי. מה שמעניין אותי הוא המומנטום, המגמה והמחזורים! -> מהם אני יכול להסיק לגבי כיוון השוק והשלכותיו על ניירות אלו או אחרים...
תודה
תודה על ההתיחסות הרצינית. כ"כ משמח אותי לדעת שהערכה שלך היא לא מפוזיציה.

RonenM62

New member
בהמשך להודעה מ- 12:00 (ראה כאן)

מנפלאות הניתוח הטכני (מעו"ף):
כאנקדוטה לדברים שנכתבו על ידינו כאן בימים האחרונים, ברצוני להציג בפניכם תופעה מעניינת הלקוחה מתורתו של גאן (שלא כאן המקום להרחיבה): גאן מצא כי למרכיב הזמן יש משמעות מיוחדת במחזוריות המחירים. עוד מצא כי באופן מחזורי, יש לשער שהוא מחצית מהשער הגבוה ביותר שהושג במניה כלשהי, משמעות מיוחדת. יתרה מזאת, גאן טען כי כאשר השערים צונחים ומגיעים למחצית השער הגבוה ביותר, מותר לסחור בנייר, בניגוד למגמה. למחצית של המחצית (רבע או שלושה רבעים) יש גם כן משמעות מיוחדת (אם כי פחותה ממשמעות מחצית הגבוה/הנמוך של השערים). על בסיס תאוריה זו, פיתוח גאן את "ריבוע גאן" המציג את הנתונים שפורטו לעיל (ונתונים נוספים שלא חשובים לענייננו). עד כאן ההקדמה (לצורך הבנת הנושא). כעת, ברצוני להציג בפניכם, מה קרה במעו"ף בשנים האחרונות: ב- 31/8/2000, הושג השער הגבוה ביותר במעו"ף - 574.11 נקודות. מאז צנח המעו"ף בעקביות עד שהגיע ל"מחצית הגבוה" - 290 בקרוב. ליתר דיוק צנחו השערים עד ל- 292.22 (13/2/2003), שם ביצעו תפנית חדה והחלו לעלות. העליה נמשכה בעקביות עד שהגיעו שוב ל3/4 הגבוה קרי:430 בקרוב, וליתר דיוק בודקים המחירים רמת ה- 436 עד 439 מזה כחודש... על גבי הגרף נראית התמונה מרשימה הרבה יותר. עקבו אחר הקווים הורודים המייצגים את "מחצית השער הגבוה" ןאת "3/4 השער הגבוה" ותראו כיצד שערי המעו"ף נתקלו בקווים אלו והגיבו בדיוק ע"פ תורתו של גאן... מדהים לא?
יש סיכוי סביר ביותר שהמחזורים יעברו היום את ה- 500M... ואז חבר'ה - זוהי כבר "פריצה" רשמית ומשחק חדש לפנינו... אנחנו כרגע בשיא השערים מזה שנה וחצי ... ועולה ...

RonenM62

New member
למאה:

יש סיכוי סביר ביותר שהמחזורים יעברו היום את ה- 500M... ואז חבר'ה - זוהי כבר "פריצה" רשמית ומשחק חדש לפנינו... אנחנו כרגע בשיא השערים מזה שנה וחצי ... ועולה ...
למאה:
בפעם האחרונה שהיינו בשער הזה, זה היה ב- 10/2/02... באותו יום, פתח המעו"ף בעליה של כ- 1% וסיים בירידה של 2.78% ... זה רק לצורך ההיסטוריה...ולא לצורך ההיסטריה... המשך יום נפלא. מצב הגרף <באדיבות בורסהגרף>

mah1

New member
והיכן צוות מקסים

למאה:
בפעם האחרונה שהיינו בשער הזה, זה היה ב- 10/2/02... באותו יום, פתח המעו"ף בעליה של כ- 1% וסיים בירידה של 2.78% ... זה רק לצורך ההיסטוריה...ולא לצורך ההיסטריה... המשך יום נפלא. מצב הגרף <באדיבות בורסהגרף>
והיכן צוות מקסים
חן חן לך על תשובתך . יפה שבשעה "גורלית" זו עדיין יש לך חוש הומור. ואיך אומרים אצלנו "בע"ה יהיה טוב"

RonenM62

New member
חוש הומור:

והיכן צוות מקסים
חן חן לך על תשובתך . יפה שבשעה "גורלית" זו עדיין יש לך חוש הומור. ואיך אומרים אצלנו "בע"ה יהיה טוב"
חוש הומור:
הרי אמרתי לך שאני לא "במשחק"...למה שלא יהיה לי חוש הומור? בסה"כ אני משחק בגרפיקה (תופס מגרפה ויוצא לגרף את החצר...) יום טוב...

RonenM62

New member
שיטת הניתוח היפנית:

שיטת הניתוח היפנית:
מצ"ב גרף תוך-יומי (5 דקות) הכולל זיהוי תבניות לפי שיטת הנירות היפניים. בגרף ניתן לראות שהיו שלושה איתותי עליה רצופים, שהתממשו... <באדיבות בורסהגרף>

mah1

New member
ועכשיו ברצינות

שיטת הניתוח היפנית:
מצ"ב גרף תוך-יומי (5 דקות) הכולל זיהוי תבניות לפי שיטת הנירות היפניים. בגרף ניתן לראות שהיו שלושה איתותי עליה רצופים, שהתממשו... <באדיבות בורסהגרף>
ועכשיו ברצינות
בתוך יומי לדעתך (טכנית כמובן) היכן התמיכה של השוק למטה ועהיכן המחסום הבא???

RonenM62

New member
לדעתי (בהיבט הטכני כמובן):

ועכשיו ברצינות
בתוך יומי לדעתך (טכנית כמובן) היכן התמיכה של השוק למטה ועהיכן המחסום הבא???
לדעתי (בהיבט הטכני כמובן):
התמיכה היא סביב ה- 439 (פלוס מינוס 1.5 נק')... רמת ההתנגדות הבאה - סביב 458...(פלוס מינוס 1.5 נק')...

RonenM62

New member
תיקון:

שיטת הניתוח היפנית:
תיקון:
ארבעה איתותי עליה רצופים (הראשון ברמת L - סבירות נמוכה)

RonenM62

New member
תוך-יומי [זהירות] !!!

תוך-יומי [זהירות] !!!
לראשונה היום שברו המחירים את הממוצע הנע הבינוני כלפי מטה... לתשומת לבכם...

RonenM62

New member
רמת התנגדות (תוך-יומי)

רמת התנגדות (תוך-יומי)
המחירים "קבעו" רמת התנגדות תוך-יומית בשער של 446.10. כרגע איתותים לעליה...

RonenM62

New member
מאה ידידי:

מאה ידידי:
בחצי השעה האחרונה (תוך יומי) המגמה היא - ירידה. שים לב. על מנת להפוך המגמה על המעו"ף לשבור 445.18... לתשומת ליבך

RonenM62

New member
רמת השיא שנקבעה היום 447.05

רמת השיא שנקבעה היום 447.05
השוק מתקשה להמשיך בעליות ושומר על רמת הדשדוש שעליה כתבתי כבר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה