מעט פיוטיות חברים.........ממני אליכם

מעט פיוטיות חברים.........ממני אליכם

כולי שפתיים הנושקות אתכם. גופי מלא שמיים, מים, ים,אלוהים, לילית ואדם. אנשים רוצים להיות קרובים, שייכים, על יד להרגיש מעט מהחום. יש כאלו שבאים קרוב, יש כאלו שלא. משהו שאינם מודעים לו קושר אותם בשרשראות ברזל אל מיגבלותם. הדברים שקורים חזקים מאיתנו. יש כאלו שאינם מבינים ומפחדים. יש כאלו שמבינים ומפחדים פחות. אלך לאסוף עפרי ממעמקים ולברוא עוף שמיים חדש. אתפלל שירקיע שחקים עד נצח. אתגעגע לשיחת הטלפון הבאה עם אלוהים, רק שלא תענה שם הלילית, ולא שמפחדת אני מפניה אקח את הסיכון ואחייג, אפילו אם תתערב בשיחה, תנסה לשבש שתדע שאלוהים מסכל מזימותיה. חושבת שהגעתי למקומות אחרים, מנסה לסדר דברים. נדמה לי לעיתים שעברתי שנות - אור רבות מדי ואיך ארד אל העם? מנסה לאסוף עצמי חזרה ולהביאני אל גבולותי מאמנת מחשבתי להיות כאן ושם כאחת, מבלי חשש שאאבד את סודות התעופה. אני תופסת שיחה עם אלוהים כשמתחיל להתערער בי... כשמרגישה אובדת...מאבדת... ומחפשת חיזוקים. הפעם אין רעש בקווים, מי יודע? אולי היום אגלה עוד? אולי מחר?.... ובינתיים החום הולךומתפשט.... כולי שפתיים הנושקות אתכם, נשימתי כבדה כשגופי מלא רוך מרשה לי ללטף את העולם.... שמיים, מים, ים, אלוהים, לילית ואדם..........

סקסופון

New member
כפי שאמרתי לך

קראתי שוב, בייבי. כפי שאמרתי: חושני... כמו כל דבר אצלך...

למעלה