מעיזים לחלום בתפוז
אנשים

מעיזים לחלום בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

תחרות Dare To Live יוצאת לדרך
תפוז אנשים וחנות מותגי האופנה הוירטואלית Zonda מזמינים אתכם לתחרות שבה תצטרכו להעז. ספרו לנו בפורום שופינג על דבר שתמיד רציתם לעשות, ללבוש, או להשיג - ומעולם לא העזתם... ואולי תקבלו מאות שקלים לרכישה בחנות האופנה הוירטואלית Zonda! ובנוסף: כל משתתף בתחרות יקבל 30 ש"ח לרכישה בחנות! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1842&MessageId=125570421
רוצים להתעדכן בכל מקום במה שקורה בקמפיין הבחירות של ציפי לבני? שלח עוד היום את המילה "ציפי" למספר 7926 וגלוש לאתר הסלולארי של ציפי לבני.

Djerry

New member
טוב, אז סוף סוף ראיתי את טווילייט

והתאהבתי

הלכתי לסרט רק בגלל קריסטין סטיוארט

היא כזאת יפה ושחקנית טובה והסרט היה נחמד, הכל היה דיי צפוי אבל אין לי כ"כ הרבה טענות

CitizenErased

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo12.gifטום מורלו שיחק באיירון מן?! אני מפגרת

איך לא ידעתי? יש לי את הסרט בבית, ראיתי אותו כמה פעמים ואף פעם לא שמתי לב שהבן אדם הראשון שאיירון מן הורג זה טום מורלו חחחחח

../images/Emo32.gif אתמול ברכבת בדרך הבייתה

ישבתי לתומי ופתאום צלצל למישהי הפלאפון למשך בדיוק שנייה וזיהיתי שזה MOTP, ואז כשהיא ניתקה כמובן שישר התנפלתי עליה והיא אמרה לי שאני האדם הראשון חוץ ממנה שמכיר את מיוז, אז אמרתי לה שתיכנס לפורום ותראה שזה ממש לא נכון. אבל בכל זאת היה מגניב! =]

Luna Sphere

New member
../images/Emo207.gifחברים, בקשה קטנה ../images/Emo140.gif

אני כותבת לכם עכשיו, גם בציפייה כי תקראו את המילים שלי ותבינו. אני כותבת ואיכשהו נראה לי שלא אקבל התייחסות רצינית, ושאולי אני מבזבזת את הזמן שלי אבל איפשהו שם אני כן רואה למה אני עושה את זה. אז נכון, זו עוד איזו שהיא תחרות, אולי מטופשת ואולי נחמדה, אבל לזכות בה, במקום הראשון, בשבילי, זה הכל. לקבל את הדבר המדהים הזה, זה כל מה שאי פעם רציתי והנה, עכשיו יש לי הזדמנות לקבל את זה. עם ההצבעה הקטנה שלכם, אתם תגרמו לי שמחה עצומה. וכמובן שאחזיר את הטובה :) אני אשמח לראות אם יש כאן אנשים שאכפת להם ורוצים לעזור לי המון המון תודה לכל המצביעים אתם לא יודעים מה זה אומר בשבילי
http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-3032686-126.html את התמונה הזו צילמתי (היא לא ערוכה) כשהייתי באיטליה באוקטובר השנה (או יותר נכון שנה שעברה). עכשיו זו היא ההזדמנות האחרונה, ואני מתחננת. באמת.

למעלה