מעניין לשמוע את דעתכם

springbird

New member
מעניין לשמוע את דעתכם

מה הייתם עושים אם הייתם שומעים מחבר לעבודה שדיברו עליך במשרד כמה עובדים ואמרו עליך שאת עצלנית?? אני חייבת לציין שמדובר בכמה עובדות שמרשות לעצמן מה שהן רוצות, מדברות לא יפה ללקוחות וכולם יודעים חוץ מ.... הבוס, כנראה. מאחורי הגב שלהן קוראים להם "הבהמות". אבל הבוס קורא להם "מלכות שלי". אני, מאוד נפגעתי מזה למרות שהם ממש לא מגיעות לכף רגל שלי אבל דווקא אותן ואת העבודה שלהן המנהלים מעריכים.... כ"כ נמאס לי מההתנהגות אצלינו שכמעט החלטתי פשוט לקחת את התיק וללכת הביתה.

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אנשים מתנהגים בסיטואציות מסויימות בדרכים שונות. ראשית הצגת שתי בעיות:
עובדות בחברה קראו לך עצלנית ונעלבת מהן למרות שהן לא מגיעות לכף רגלך. דרכים להתמודדות:
אם את יודעת שאת יותר טובה אז למה את בוחרת להעלב
תבחרי בשיטת ההתעלמות (אז אמרו....).
מצד שני אם חשובה לך האוירה הטובה בעבודה, אולי כדאי שתנסי להתקרב לעובדות האלה ולהבין מה בדיוק בך מפריע להן וגורם להן לדבר עלייך למעט זה שהן חושבות אותך לעצלנית
אולי את סגורה ולא מתחברת בקלות
אולי את לא עוזרת להן במשימות מסויימות
אולי את אנטיפטית מנקודת הריאות שלהן
הבוס קורא לאותן עובדות "בהמות" מאחורי הגב, אך בפניהן הוא קורא להן "מלכות שלי" ודווקא אותן ואת עבודתן הוא מעריך למרות שאת מרגישה שאת הרבה יותר טובה מהן.
תנסי להבין למה אותן הוא מעריך יותר
אולי הסיגנון שלהן מתאים לו (סיגנון העבודה, סיגנון ההתבטאות וכו')
אולי הן מכינות לו קפה כל בוקר ומקשקשות איתו והוא אוהב את זה
וכו'
בנוסף תבדקי עם עצמך אם את אוהבת את מקום העבודה
אם יש לך מוטיבציה
אם יחסי עבודה טובים חשובים לך ועד כמה את תורמת לכך שיהיו לך יחסים טובים בעבודה
האם יחסייך עם הבוס טובים וכיצד תוכלי לשפר אותם
לא תמיד ישפטו אותך לחיוב רק בגלל עמידתך במשימות העבודה אלא ישפטו אותך על יחסייך הבינאישיים בעבודה. חשוב להסתדר עם כולם.

אם אני יודעת שאני בסדר?

לא ממש משנה לי מה אומרים אם במקרה הגיעה לאזניי שמועה, שאני יודעת שהיא לא רק רכילאית וגם אם כן, אני יודעת שיש לה בסיס, אז אני אקח את זה לתשומת לבי... בכל מקרה הדבר האחרון שאני אשים עליו דגש בכל הסיפור זה עצם הרכילות, זה לא העיקר מבחינתי. ואם זה מאוד מפריע לך את יכולה למצוא דרך לדבר על זה ולהעמיד אותן על מקומן. זה לא יעזור אגב, ככה זה :) הפסקות בעבודה נועדו לריכולים

למעלה