מעריץ יחסית חדש

alonbb

New member
מעריץ יחסית חדש

התחלתי לראות ג'אג במיקרה לפני חודשיים-3 מהפרק שחלקו נימצא בחלל.. אני עוד לא מכיר את העלילה לגמרי אבל אני צריך שתענו לי דחוף על שאלה. באתר IMDB יש כל מני ביקורות של אנשים בסידרה וכמעט בכל הביקורות מדברים על אחת בשם לורן (משהו כזה) שהיא פשוט השטן בהתגלמותו ויש לה דמות של מיפלצת בתוך בנאדם...מדברים על זה בכבדות אז רציתי לדעת מי זאת?? או מה זאת??? מה היה התפקיד שלה ומה היא עשתה?? תודה לכל מי שעונה אלון

לורן סינגר ../images/Emo58.gif

מכיל ספוילרים לעונות מאוחרות יותר.... לורן סינגר היא עורכת דין בג'אג שהיא פשוט התגלמות הרשע. היא מניאקית מדרגה ראשונה, והמטרה שלה היא להפוך לשופטת ג'אג האישה הראשונה (לא ברור לי, כי כבר יש שופטת אישה בג'אג, אבל שיהיה). היא לא תיתן לאף אחד לעמוד בדרכה, והיא תשתמש באמצעים הכי לא כשרים, גם אם לא חוקיים, לעמוד בדרכה. ספוילרים לעונה שמינית: |ספוילרים| מתישהו בעונה השמינית, סינגר נכנסת להריון וחוזרת לג'אג (היא היתה על סיפונה של הסיהוק כקצינת הג'אג המסופחת שם). הארם בטוח שהאבא של התינוק הוא אחיו סרגיי, ומנסה לשכנע אותה להתקשר אליו לספר לו. הארם כלכך מתעקש שזה נראה קצת כתקיפה... מתישהו באמצע העונה סינגר נרצחת, ומביאים צוות של NCIS, מחלקת החקירות הפליליות של הצי לחקור את הרצח. החשוד העיקרי הוא הארם אבל בסוף מוכחת חפותו ומי שנמצא אשם הוא קומנדר לינדזי, שחשב שהתינוק הוא ממנו וניסה להפטר מסינגר. הוא ד"א בסוף לא היה האבא...

j a g f r e a k

New member
וואלה?../images/Emo58.gif

ידעתי שהיא בהריון ושחושבים שהאבא הוא סרגיי.....מה??? היא מתה???.... אבל מגיע לה כי היא באמת כלבה. היה פרק בעונה החמישית, נדמה לי שהיא בכוונה הכשילה את מאק במשפט והביאה לה חומר שאסור היה למאק לקרוא בתור עורכת דין, והאדמירל צעק עליה.... לורן היא כלבה ואני שמחה שהיא מתה!.. (אני לא בן אדם רע, אבל היא כלבה).

cjharm

New member
לא יודעת.....

לא יודעת מה בדיוק קורה לדמות אבל השחקנית ,ננסי קמברס, נשואה לדויוד גיימס אליוט (הארם) וכבר הופיע בפרק בגאג (חופשה בוושינגטון) בתור השכנה של הארם סתם מידע

כן, אבל בסדרה היא כלכך מרשעת

שקשה לי לראות אותה נשואה למישהו בכלל

alonbb

New member
וואו...עד כדי כך?

הייתם צריכים לראות את הביקורות על הסידרה (שהיו טובות דרך אגב). בכל ביקורות יש איזה 3-4 משפטים על לורן סינגר הזאתי..כניראה דמות ממש משכנעת

alonbb

New member
"מה המצב באליאנס"?

לא הבנתי כל כך את השאלה או את הרמז... אסקיוז מי?!?!

בתמונה בכטיס האישי שלך

לא יודע אם זה אתה או לא, אבל הבן אדם בתמונה יושב על הברזלים על הגג של המחסן בבית ספר אליאנס בחיפה.

alonbb

New member
חחחחחחחח

לא אחי מצטער...במיקרה אני יושב בבית ספר דויד ילין (שגם הוא נמצא בחיפה)...עבדתי שם במועדונית בזמנו... למדת בבית ספר אליאנס? אני מכיר משם הרבה בי"ב.. אני בכל אופן למדתי בעירוני ה' ועכשיו בגימנסיה.

באמת? שש שנים הייתי בחור הזה,

ואני לא יודע לזהות אותו בתמונה? מצבי על הפנים! בכל מקרה, אני לא מכיר אף אחד בי"ב באליאנס, כי סיימתי ללמוד מזמאאאן מזמן (שנתיים שלוש)

alonbb

New member
אתה גר באיזור חיפה?

איזה קטע אולי אנחנו מכירים?.. אני גר בכרמל באיזור מוריה

למעלה