מערכת השוואת מכשירי PDA

AYELET1

New member
מערכת השוואת מכשירי PDA

נמצאת לרשותכם כאן ואלו תולדות: ראשיתו של הרעיון בשאלות אין סופיות בנוסח "אחים שלי , תגידו לי איזה מכשיר לקנות- פוקט שמגלח גם זקן או פאלם שמכין קפה המשכו בהצעה של Kill Bill , חבר פורום פוקט PC לבנות מערכת שתאפשר השוואה בין 2 מכשירים. ירון, מנהל פורום פוקט PC קיבל את ההצעה ב-2 ידיים (ופוקט אחד), תכנן, בדק, ביצע QA למערכת. כשגונב הדבר לאזני, מיד פניתי לירון בקריאה ובתחנונים "פאלם, פאלם" וכך נוסף גם הפאלם לאפשרויות. ואחריתו בעמרי האוזר, עכברינו האופטימי ואני שהכנסנו פרטי מכשירים שונים למערכת. אז המערכת עדיין עם קצת באגים ואני מניחה שתתוקן בקרוב. פרטי המכשירים לוקים מעט בחסר, והמידע השגוי יתוקן ASAP - כל טעו שאתם נתקלים בה, שלחו אלי בבקשה מייל. וחוץ מזה , בקרוב מאד יוכנסו פרטי מכשירים נוספים למערכת.

AYELET1

New member
אני יודעת

רק שב-4 לפנות בוקר כבר לא נותר בי כוח לתקן... תודה. אם אתה מוצא טעויות נוספות - שלח אלי בבקשה

raananta

New member
אחחח איפה זה היה לפני שנה.../images/Emo45.gif

כל הכבוד. פשוט מעולה נח. איילת אני מצרף הצעה לתיקון קליל. ב-2210 (חברי משכבר הימים) יש מקום להחליף בין גודל המסך והרזולוציה. תמונה מצורפת.

AYELET1

New member
תודה רבה! יתוקן

(הוא גם חבר שלי... או בוא נאמר ידיד. החבר הוא המלך
)

ps9999

New member
עוד 2 הערות

לשני מכשירי הסוני שראיתי שם לא רשום שיש הרחבה בעוד שידוע שיש להם ממורי סטיק ! ועוד דבר, אני כמעט בטוח שלקיוסרה יש הקלטת קול

shed

New member
בושה!!!

איך על ה-tc היקר שלי כתוב שאין לו wifi מובנה???? כל הכבוד על המערכת, ועל היוזמה. אני חושב שצריך לעשות "וויש" של QA. כמה מהדברים שראיתי במבט ראשוני זה החלפה של שדות בתצוגה, וכמובן הכנסת נתוני מכשירים שגוייה.

AYELET1

New member
אוי ווי ../images/Emo6.gif

איך באמת קורה דבר כזה...? (האמת שאני יודעת איך. בכל אשמה השעה ... תמיד טוב שיש את מי להאשים, ו"השעה" אף פעם גם לא מוחה...) אני יודעת שזה דורש תיקונים...

oritushi

New member
כל הכבוד ושבת שלום איילת ועכבר.

איילת - תוכלי להציץ ב"הרחבה" של ה-T3? SD זה לא הכרטיס המרחיב? לא היה ברור לי כאשר השויתי בין המלך לזייר 72.....

bigalex

New member
טוב, אולי זה TT3 CUSTOM MADE...

יבוא אישי של איילת
אין לו SD אבל יש לו CF.... הרחבות SD/MMC לא קיים CF קיים
הCF הרבה יותר זול.....

יוסי 101

New member
טעות נוספת...לגבי הקיוסרה

ישנה הקלטת קול. ישנו מזכר קולי....הקיוסרה שלי ממש נעלב....

AYELET1

New member
הקיוסרה והסוני מוזמנים להרגע../images/Emo8.gif

הטעויות יתוקנו. תודה רבה!!

AYELET1

New member
העכבר ברוב אופטימיות טרח והכניס

לרשימה (תודה רבה!!)

למעלה