מערכת משוב לחוקרים - יש לכם כוח להשפיע

Asify

New member
מערכת משוב לחוקרים - יש לכם כוח להשפיע

היום עלתה לאויר מערכת המשוב החדשה של צוות חוקרי הליגה הישראלית. המערכת משולבת בתוך FMisrael ומאפשרת לכם, גולשים ואוהדים, לדבר עם החוקרים הישראלים של FM 2009 ולעזור להם. לראשונה, קיים פורום לכל קבוצה ולכל שחקן ב-2 הליגות הראשונות. עזרו לחוקרי הליגה הישראלית במשימה החשובה לכולנו - ליצור ליגה ישראלית מדויקת ומציאותית במשחק החדש Football Manager 2009. לכל קבוצה ישראלית יש עמוד חקירה, דרכו ניתן לדון, לספק פרטים ואף להתווכח על נתוני ויכולות השחקנים שלה. איזו קבוצה צריך לשפר? את מי צריך לעשות השחקן הכי טוב בליגה? האם הגזמנו עם קבוצה מסוימת? תנו בתגובות... http://www.fmisrael.com/res_system.asp

GIOVANINI

New member
הכי חשוב אל תגזימו בציונים לישראליים נמאס!!

בFM 08 תוך שנה שפונגין ישר באירופה שטרית תמוז וכו' אם מישהו היה צריך הוכחה שאנחנו לא כל כך טובים תתסכלו על מה שקרה במוקדמות האלופות שבוע שעבר תעשו את זה יותר ריאלי בבקשה

Asify

New member
את הטווחים הכלליים לא אנחנו קובעים

את רמת השחקנים הישראלים ביחס לשחקנים ממדינות אחרות מגדירה SI בתחילת העונה. SI נותנים לנו טווח ואנחנו יכולים לשחק עם הציונים, כל עוד הם עומדים בטווח המוגדר. מסכים שהיו כמה שחקנים עם יכולת מוגזמת ב-FM 2008 וכמו כל שנה, ננסה לא להגזים. אם יש לך דוגמאות ספציפיות והערות על שחקנים מסוימים - אתם מוזמן להיכנס למערכת משוב ולכתוב לחוקר המתאים.

GIOVANINI

New member
לדוגמא שפונגין בפיורטינה אחרי שנה.. ובכללי

וגם בן סהר כובש לי 30 שערים בעונה בצלסי לאחר כמה עונות נו באמת.. אני רוצה שלא יהיו הרבה ישראלים שיצאו מהר לקבוצות בחו"ל כמו במציאות מה לעשות אנחנו מדינה מדורגת 25 אולי באירופה והליגה פה לא באמת טובה יחסית לאירופאית

שומו

New member
אצלי יובל שפונגין אחרי עונה בספורטינג ליסבון

שלא לדבר על אורי שטרית ומאור בוזגלו (PSG) וליאור אסולין (אולימפיק לייל). פעם אפילו ארסנל התעניינה אצלי בליאור רפאלוב.

GIOVANINI

New member
וזה הכי לא מציאותי אותי זה ממש מבאס!!

הורס קצת את הכיף של המשחק

למעלה