מערכת פגומה

Lian247

New member
מערכת פגומה

אני במערכת יחסים די פגומה.. אני יודעת שאני צריכה לקום ולעזוב.. אבל איך זה שאני לא יכולה..? אני לא מאמינה למילה שיוצאת לו מהפה.. ואני יודעת אבל לא יודעת שהוא היה עם מישי אחרת.. אני מרגישה בלב שכן, וגם בעקבות הודעה שראיתי.. אבל הוא מכחיש (כמובן) תמיד הגעילו אותי בנות שלא יכלו לעזוב את החבר שלהן כשהן ידעו שהוא לא נאמן.. חולשה למישהו לא היה חלק ממני ועכשיו- אני מאוהבת במישהו שלגמרי לא נאמן.. ולא רוצה לעזוב אותו.. אנחנו גרים עכשיו ביחד, הוא נותן לי את כל העולםמצד אחד אבל מצד שני אני יודעת שטיב הקשר תלוי באיפה אנחנו נמצאים.. ושמלא בנות מנסות ליצור איתו קשר, שולחות לו הודעות, והוא מדבר איתן.. אני מחטטת לו בכל מקום שאני יכולה.. והוא מפלרטט עם חלקן אבל כשאני מתעמתת איתו- הוא אומר שהוא סתם מדבר.. ואני מאמינה לו, בכל מקרה- מנסה להאמין לו, אבל זה לא עוזב אותי. היינו בנפרד חודש, הוא ביקר משפחה.. והוא חזר אליי לארץ כדי לאמר לי כמה שהוא השתנה ושכל מה שהוא רצה זה אותי וששום דבר לא יהרוס את זה יותר.. אני רוצה לתת לו את ההזדמנות הזאת אבל איך אני מפטרת מכל מה שמציק לי..? האם בכלל כדאי לתת לו את ההזדמנות הזאת..?

זמשוש

New member
קנאה זה דבר טבעי

רק צריך לדעת לשלוט בה. את כרגע לא שולטת בה אלא הקנאה שולטת בך (לא מאמינה לו, מחטטת לו, מעירה לו על שהוא מדבר עם אחרות) אם את לא מאמינה לו... אני לא רואה איך את יכולה להתקדם בקשר הזה לאנשהו... דבר ראשון צריך שתהיה אמונה. אם אין לך הוכחות ממשיות ואת ממשיכה לחיות בסרטים על בגידות שאולי קרו ואולי לא... עדיף שתחליפי ערוץ, לטובת שניכם.

misty10

New member
לדעתי אם אין אמון

אין קשר בריא, וזה לא מוביל לשום מקום... "היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו?" שקרן היה ושקרן ישאר, בן אם תחטטי לו בדברים או לא... את רוצה להיות בטוחה שהוא לא בוגד בך? תגשי לבלש פרטי, תשלמי כסף שיעקוב אחריו תקופה מסוימת, ויתן לך את המידע בתמונות כך שיהיו לך הוכחות מול העיניים כל פעם שאת מאמינה לו... נ.ב. אני לא הייתי נותנת הזדמנות כי אני מאמינה שמי שבוגד הוא פשוט לא רוצה להיות במקום שבו הוא נמצא ומחפש את עצמו במקום אחר... אז שילך קיבינימט... גם אם אח"כ הוא חוזר זה כבר לא אותו דבר...

למעלה