מעשה בצ'יטה ושלושה גורים - ועכשיו..

tiger34

New member
מעשה בצ'יטה ושלושה גורים - ועכשיו..

הסרט. למי שאהב.

tiger34

New member
כדי להוריד את הסרטון,

יש להקליד את האותיות שמצד ימין למעלה במקום המסומן.

tiger34

New member
לדעתי הלא אובייקטיבית

אכן שווה להוריד את הסרטון. פותחים את הקישור, מצד ימין למעלה כתוב "אנא הקלד את האותיות להלן", מקלידים את האותיות מימין לכתוב, ואז לוחצים על downlaod. אני לא יודע למה, אבל הכיתוב של האותיות לא יוצא תמיד ברור והן נחתכות, אם זה קורה תלחצי refresh עד שהאותיות יהיו ברורות. בהצלחה

סליחה שאני מנז`זת..

אני גולשת דרך דפדפן `אופרה` שנוטה לעתים לשנות לגמרי את סיגנון הדף (ולבלבל מילים)! יהיה סבבה אם תוכל לכתוב כאן את האותיות המדוברות. ושוב סורי על הניחסוס, אני פשוט חולה על טבע! תודה ואחלה שנה לך - היידי

tiger34

New member
מה פתאום מנז'זת

שמתי את הסרטון כדי שייראו. הבעיה שכל פעם זה אותיות אחרות, כך שאי אפשר לכתוב אותן. מקווה שתסתדרי, אם לא, אולי אני אמצא מקום אחר להעלות את זה, אבל רק בערב או מחר.

tiger34

New member
מומלץ להוריד את הסרטון

דרך ה- megaupload, למרות הבעייתיות באותיות (אפשר לפעמים לנחש כי רק חצי אות חתוכה), כי ה-youtube מוריד את האיכות של הסרטון, וגם כך האיכות של הסרטון נפגעה הרבה מהדחיסה.

Sweet Fantasy

New member
ובכ"א למי שלא הצליח

עדיף על כלום?
אני הורדתי את הסירטון כמובן אחרת לא הייתי מצליחה לעלות לאתר.

tiger34

New member
עוד קישור ...

אני פשוט לא אוהב את ה- youtube בגלל שהאיכות נפגעת.

dpascal2

New member
פשוט מדהים !

אגב ניסית דחיסה עם תוכנה איכותית ? משהו כמו Sony Vegas ? אם בא לך, שלח לי את הסרט וננסה לדחוס לyoutube בצורה סבירה. אף על פי שסרטי טבע (בשל תזוזה ותחלופה מאוד מהירות של פיקסלים) הם קנדידטים מאוד גרועים לדחיסה, תוכנה חזקה תצמצם את הנזק עד מאוד. זה סרט מדהים שכדאי לחלוק אותו עם שאר העולם.

tiger34

New member
תודה,

לגבי הדחיסה, העריכה היתה בתוכנת ulead. כיוון שהעליתי את זה בעוד שני קישורים, אין צורך להשקיע להעלות את זה ב- youtube. בכל מקרה ברור שלראות את זה באיכות של d.v.d זה הרבה יותר יפה מלהעלות את הסרטון לרשת, אבל זה מגבלת האינטרנט. מבאס אותי לראות את זה על המחשב באיכות הרבה פחות טובה, אבל אם רוצים שהרבה ייראו את זה, אין ברירה.

dpascal2

New member
מזדהה איתך ב-100 אחוז

אנחנו הצלמים, לא מסוגלים לראות את פרי עמלנו מבוזה ע"י איכות ירודה
. זה מדהים איך ככל שהטכנולוגיה צועדת קדימה, האיכות שמקובלת כסבירה הולכת ויורדת. פעם היית רואה סרט על מסך קולנוע, אח"כ נכנס הדיוידי, אח"כ divx, והיום כבר רואים וידיאו על נגן עם מסך בגודל בול. ככול שרוחב הפס גדל האיכות אינה עולה אלה כמות החומר גדלה. אני עדיין מחכה שיראו לי צילום גידיטלי שמדגדג ביופי שלו שקופית Fuji Velvia או Kodachrom נוסטלגי...

למעלה