מפגשי אמהות

דגנית70

New member
מפגשי אמהות

הי נשים יקרות, זו הפעם הראשונה שאני לוקחת חלק בפורום כלשהו.. די מרגש כמו כל דבר שעושים בפעם הראשונה.. שמי דגנית ואני גרה במושב בשרון נשואה באושר ואם לילד בן שנה. החלטתי גם השנה להישאר בבית עם הנסיך הקטן שלי. החלטה לא קלה מכיוון שאני מוצאת זאת לפעמים לא קל בעיקר בגלל העובדה שאין לי ממש מעגל חברתי.. מצאתי את הפורום הזה דרך שיטוט באינטרנט ובעקבות כך גם שיחה עם אישה ואם מקסימה שהפנתה אותי לפורום הזה. אז אם אתן אמהות עם ילד או יותר בני אותו גיל וגרות ממש במקרה גם באזור שלי וגם מרגישות לפעמים קצת לבד ורוצות להיפגש עם הקטנטנים ולעשות דברים ביחד.. אני אשמח!! אשמח לקבל תגובות ו ה ר ב ה !!!
אחלה יום וסופ"ש שבוע נעים ושבת שלום...דגנית

הי פלורנסיה

אם מדובר במפגשי אמהות מונחים בקבוצות / מעגלים, יש אותי בתל אביב - קודם קול אמא: מעגלי אמהות לתינוקות, מוזמנת לראות גם בפייסבוק www.facebook.com/kodem.kol.ima מציינת את זה כי כבר הגיעו אלי בעבר אמהות מראשון. יש גם את יפעת'לה (יפעת ברכה) בחולון.

הי פלורנסיה

אם מדובר במפגשי אמהות מונחים בקבוצות / מעגלים, יש אותי בתל אביב - קודם קול אמא: מעגלי אמהות לתינוקות, מוזמנת לראות גם בפייסבוק www.facebook.com/kodem.kol.ima מציינת את זה כי כבר הגיעו אלי בעבר אמהות מראשון. יש גם את יפעת'לה (יפעת ברכה) בחולון.

למעלה