מפגשי חוויה להיכרות עם 'העבודה' ללא תשלום

מפגשי חוויה להיכרות עם 'העבודה' ללא תשלום../images/Emo23.gif

הי יקירים ויקירות
חנוכה בפתח חג של אור תרגול 'העבודה' הביא המון אור לחיי וזו מתנה שאשמח לחלוק עמכם דרך הבאת האור. לאור בקשות רבות של אנשים שמבקשים להכיר את 'העבודה' (מידע על 'העבודה ניתן למצוא בסוף מכתב זה כמו כן ניתן להיכנס לאתר – www.thefreedomtobe.net או באנגלית באתר של ביירון קייטי www.thework.com ) החלטתי בחודש הקרוב לערוך ערבי מבוא פתוחים לקהל הרחב. . אתם מארגנים את המקום ויוצרים קבוצה ואני מעבירה מפגש חוויתי של שעתיים פתוח לקהל הרחב ללא תשלום . המפגש הוא מפגש של אהבה וכשהלב פתוח הכל זורם מתנת חנוכה- מתנה של אור . וכבר יש 4 קבוצות נפלאות שנוצרו: יום ג' – 27/11/07 10:00-12:00 בבוקר בחולון יום ד' - 28/11/07 20:00-22:00 בערב ,בישוב רעות (צמוד לעיר מודיעין) יום ג' - 4/12/07 20:00-22:00 בערב, בר"ג יום ד' – 12/12/07 20:00-22:00 בערב, בכפר סבא במידה והינכם מעוניינים להצטרף אנא צרו עימי קשר לתיאום מה זו 'עבודה' ( The Work) ע"פ ביירון קייטי? ה'עבודה' הינה תרגול מאוד פשוט וקל ליישום לשחרור ממחשבות שגורמות לנו סבל מחשבות כגון מתח, לחץ, רגשי אשמה, כעס, שיפוט, ביקורת, תסכול, עצבות, ייאוש, חרדות,חוסר אהבה,שנא, טינה וכו'. תחשבו על כל מה שגורם לכם שלא להיות מאושרים, ו'העבודה' בדרך מאוד פשוט עוזרת לעבור למרחב של חופש פנימי שלווה ואושר. בואו להתנסות ולגלות בעצמכם עד כמה זה פשוט. חיים של אושר נמצאים בהישג ידכם ואני מזמינה אתכם לחוות איך. שיהיה המשך יום נפלא טל 052-4502190

../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif../images/Emo50.gif../images/Emo127.gif

איזה יופי אני מוכנה לבוא למפגש כזה בלב חפץ

מפגשים בכפר סבא ובהוד השרון../images/Emo140.gif

אפשר כמובן להצטרף המפגש בכפר סבא יתקיים ב 12/12/07 יום ד' כמו כן יתקיים מפגש בהוד השרון ב 13/12/07 יום ה' התכנסות ב 19:45 אני ארשום כתובת בקרוב (כי יש נשים נפלאות שמארגנות את זה ואני לא יודעת את הכתובת המדויקת עדיין) אשמח לראותכן חיבוק
טל

היי

נשמח מאוד להצטרף אם תוכלי אנא שלחי לי מסר עם הפרטים תודה אור ואהבה וחג ניסים שמח

למעלה