מפגש פורום-דיון סופי

המפגש הסתיים בשתיים

או קצת לפני, והיתה מישהי שנסעה לחיפה. למה לחפש בעיות איפה שאין?

ToryMaster

New member
בוא נבהיר

כשאמרתי צפונית לחיפה, התכוונתי לא לחיפה, אלא הלאה. אני נוסעת לעכו, והרכבות לשם נפסקות מוקדם להפליא. אין לי בעיה, לא תכננתי לבוא בכל מקרה, כמו שאמרתי לך, אבל אני חושטבת שיום רביעי הוא בעייתי למי שגר רחוק יותר משעה נסיעה ברכבת.

clean grunge

New member
|יבחוש|אבל למה בכל זאת לתסבך?!...

מי ששומר מסורת יבין כמה יום שישי הוא יום לחוץ בפני עצמו..הכל תחת לחץ של כניסת השבת..ולעשות מפגפשורום ביום שישי זה לא הכי מחמד בשבילהם..אז למה בכל זאת לעשות ביום כזה דווקא?!..אני משער שזה לא היה בכוונה אבל בכל זאת אם וכשיהיה מפגפשרום פעם הבאה ווקשה שהוא יהיה ביום חול ואם אפשר גם בחופשה מהלימודים
...

בימים אחרים אנשים עובדים

אולי אפשר, באמת, בפעם הבאה לקבוע בערב או ביום חופש. בערב יש בעיה עם אנשים שגרים רחוק. לא לכולם יום שישי זה לחוץ, יש לי חברים דתיים שאצלם זה אחרת, אבל אם אתה אומר שהוא עד כדי כך לחוץ כנראה שיש ויש. אנשים הם שונים, כמה מפתיע

aminimini

New member
היה בסדר גמור

אני חושבת שצריך להוריד בפני המארגן (עידומורן) את הכובע. לא קל לארגן דבר כזה, וכן לשבח את כל מי שהביא כיבוד. אין ולא נראה לי שיימצא זמן שיתאים לכולם. אני מבינה שיש כמה חברה מהצפון (ואצלנו התל אביבים הרצליה זה כבר צפון
)אז אולי תנסו לארגן מפגש באזור שלכם. ואלי בהמשך פשוט נפגש יחד כל האזורים במקום וזמן שיתאים לכולם, נתארגן אם רכבים וכו.. שיהיה לכולנו שבוע טוב וחג שמח.

למעלה