מפגש פורום - עדכונים עדכניים...

SideKick

New member
מפגש פורום - עדכונים עדכניים...

למאחרים להירשם ולאלה שסתם לא ביקרו כאן בשבוע שעבר: תאריך: 12.12.03 - יום שישי הקרוב שעה: 11:00 בבוקר המקום: משמר השרון - הסטודיו של יעל תשלום: בהנחה שיהיו 20 משתתפים - 10 ש"ח לאדם (לכיסוי הוצאות השכרת המקום) כיבוד: קל, צמחוני, כשר על הפרק: 1. מפגש היכרות 2. הדרך לנוע - ניה (היכרות עם שיטה ייחודית העובדת דרך ריקוד על שכלול היכולת הגופנית, המודעות העצמית ועל הקשר גופנפש) 3. פעילות איזון צ'אקרות בצבע ובצליל 4. טאי צ'י ורפואה סינית שעת סיום: החלק המעשי יסתיים בשעה 1:00 בקירוב. אחר כך נוכל לזלול ולטפח את קירוב הלבבות. רשומים בינתיים: 1. דוד (אורז מלא עם ירקות ולמבאס) 2. אורלי(פסטה עם טונה או טבולה) 3. מאיה (פירות יבשים) 4. במבי (עוגות בריאות ועלים לחליטה) 5. עירית פרידמן 6. רות (שעועית לימה, מפיות וסכו"ם) 7. אסתי 8. אילן ויטמן 9. מור מי שעדיין לא נרשם ורוצה להירשם - אנא עשו זאת. חסרים לנו עדיין - שתייה קרה, צלחות חד פעמיות וכל השאר - כיד היוצר.

מצטערת מתוקה

אני לא אוכל להגיע, אולי בפעם הבאה. שיהיה לכם המון בהצלחה עם המפגש הראשון

SideKick

New member
שכחתי להוסיף...

שאילן ויטמן הבטיח עוגיות וכוסות קלקר. ושייתכן שיש משתתפת אורחת נוספת, לא מהפורום.

למבאס.

זה לא במבה!

WhiteBear

New member
טנקתי ואנוכי לא נגיע...

עקב נסיבות מצערות של גיאוגרפיה שונה, שעות לימוד מתנגשות. ויותר חשוב - תוכניות שנערכו ליום ההולדת של טנקה
(ציטוט: איך אפשר לתת בוהמיה ליום הולדת
)
שנינו רצינו לבוא. איחולי מפגש נהדר, ושניראה אותכם במפגש הבא
טל.

SideKick

New member
יש כמה מאזור חיפה והצפון...

אסתי, מאיה, במבי, מור (מנגינת הלב), אורלי. אני בטוחה שמישהו ישמח לנסיעה משותפת.

אסתי123

New member
מוכנה

לאנשים שיצטרפו אלי. אני אביא סלט וקריקרים. תגידו, מה הענין עם האוכל? מה, אנחנו באים לאכול??

eyal gaash

New member
בכל זאת

רות, אנא הוסיפי אותי בכל זאת, הצלחתי להתפנות. אני אביא שתיה קרה. אם מישהו רוצה להצטרף מרחובות או צומת בילו, שישלח לי מסר.

WhiteBear

New member
את מתכוונת - טנקה ודובלבנה שלה...

ושוב, צר לשנינו. מחוייבויות קודמות וכאלה..

למעלה