מפת דן 1974

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member
תודה על המאמץ לשתף אותנו!

עוד סריקות בשלב יותר מאוחר
בני ברק, תל השומר, פתח תקווה ואזור גני תקווה.
תודה על המאמץ לשתף אותנו!
מפה זו, יחד עם הגירסא התלת-צבעית שדן הוציאה בשנות ה-80 היא לדעתי המפה הברורה ביותר שהודפסה בארץ. הפרדת הצפעים מקלה מאוד על מציאת קווים המשותפים מבחינה גיאוגרפית ולעקוב אחרי מסלולם. כמו כן, המפה אינה מוותרת על קנ"מ, ועל פירוט כל הרחובות ומבני הציבור העקריים, בשונה מהמפות הסכימטיות של השנים האחרונות. די "ירד לי" ממפות סכימטיות כלליות לקווי אוטובוסים רגילים. יש להן ערך עבור קווי רכבת תחתית, רכבת קלה ו-HGB (קווי אוטובוס רב קיבולת), אבל הן מאבדות את יתרון הפשטות כשהן הופכות עמוסות בעשרות קווים מפותלים, רחובות חד סיטריים וכו', והן אינן מספקות את הערך המוסף של מפה רגילה. דוגמא שבה יש להן ערך גם לקווי אוטובוס פרטניים היא כשהן מראות רק את הקווים שיוצאים מנקודה מסויימת - מפות ה-"עכביש" של לונדון הן דוגמה מעולה לשימוש כזה. זהו, קצת חרגתי מתחום הדיון של השרשור, אבל זה ישב לי על הלב...

אלון 58

New member
מה עוד?

מפת דן 1974
הנה אני חוזר שוב עם סריקת מפת דן משנת 1974. דבר ראשון - שער המפה.
מה עוד?
לקו 41 היתה תחנת-מוצא ברחבת תחנת הרכבת (דאז) ת"א-דרום.לקו 65 הועתקה תחנת-המוצא המערבית אל מסוף 2000 דהיום.קו 59 שרת את גבעת-שמואל,כיום הקו במספור זה שייך לקווים ומשרת בין מסוף 2000 לאור-יהודה.כיום יש קו כלשהו אל גבעת-שמואל?

כיום קו 69 מגיע לגבעת שמואל

מה עוד?
לקו 41 היתה תחנת-מוצא ברחבת תחנת הרכבת (דאז) ת"א-דרום.לקו 65 הועתקה תחנת-המוצא המערבית אל מסוף 2000 דהיום.קו 59 שרת את גבעת-שמואל,כיום הקו במספור זה שייך לקווים ומשרת בין מסוף 2000 לאור-יהודה.כיום יש קו כלשהו אל גבעת-שמואל?

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על המידע

על המידע
אם זכור לי טוב,גם קו 69 נמצא בידיים של קווים.בקדנציה של דן קו 69 היה קו נוסף לקרית-אונו,נכון או לא?

אה כן, קו 69

על המידע
אם זכור לי טוב,גם קו 69 נמצא בידיים של קווים.בקדנציה של דן קו 69 היה קו נוסף לקרית-אונו,נכון או לא?
אה כן, קו 69
גם היום מגיע לקרית אונו ועובר בדרך בבני ברק, גבעת שמואל וגני תקווה. מעדויות של אנשים שאני מכיר שנסעו בו - ארוך מאוד.

אוהד11

New member
משהו לא מסתדר לי עם המפה הזו

אה כן, קו 69
גם היום מגיע לקרית אונו ועובר בדרך בבני ברק, גבעת שמואל וגני תקווה. מעדויות של אנשים שאני מכיר שנסעו בו - ארוך מאוד.
אתה טוען, כי זו מפה מ- 1974. אולם, בשנה זו לא פעל עדיין קו 26, וכך גם קו 8. שניהם החלו לפעול שנתיים יותר מאוחר. קו 43 הפסיק לפעול בערב מלחמת יום כיפור ואז חידשו את קו 31 במסלולו הנוכחי. גם קו 3 עד גבול בת ים התחיל לפעול מאוחר יותר, למיטב זכרוני. אלון, לגבי קו 3א - זה קו שפעל בזמנו מת"מ לסביון-גני יהודה. שנים לאחר מכן הוחלף מספרו ל- 36 סביון ואח"כ 38, עוד בטרם הוא קוצר עד אור יהודה

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על המידע,אוהד!

אתה טוען, כי זו מפה מ- 1974. אולם, בשנה זו לא פעל עדיין קו 26, וכך גם קו 8. שניהם החלו לפעול שנתיים יותר מאוחר. קו 43 הפסיק לפעול בערב מלחמת יום כיפור ואז חידשו את קו 31 במסלולו הנוכחי. גם קו 3 עד גבול בת ים התחיל לפעול מאוחר יותר, למיטב זכרוני. אלון, לגבי קו 3א - זה קו שפעל בזמנו מת"מ לסביון-גני יהודה. שנים לאחר מכן הוחלף מספרו ל- 36 סביון ואח"כ 38, עוד בטרם הוא קוצר עד אור יהודה
על המידע,אוהד!
ואולי אתה יודע עוד משהו שתמיד עניין אותי:באיזור רמת-יצחק שברמת-גן,בתחנות דן ברחובות נגבה והרוא"ה,מסומן קו 36א,ידוע לך אם בכלל קיים קו זה?ואם לא אולי היה בעבר?מה היו/הן תחנות היעד והמוצא שלו?במדריכי דן שהיו לי מעולם לא כתבו עליו משהו.

oshri5917

New member
קו 36א מתחיל בכיכר רמב''ם לא רחוק

על המידע,אוהד!
ואולי אתה יודע עוד משהו שתמיד עניין אותי:באיזור רמת-יצחק שברמת-גן,בתחנות דן ברחובות נגבה והרוא"ה,מסומן קו 36א,ידוע לך אם בכלל קיים קו זה?ואם לא אולי היה בעבר?מה היו/הן תחנות היעד והמוצא שלו?במדריכי דן שהיו לי מעולם לא כתבו עליו משהו.
קו 36א מתחיל בכיכר רמב''ם לא רחוק
מאיפה שאני גר הוא פועל פעם או פעמיים ביום מכיכר רמב''ם לאור יהודה

אוהד11

New member
קו 36א הוא דווקא קו ותיק, מעירית

תודה רבה לך.
ר"ג עד אור יהודה וחזרה. בדן הוא נחשב כחלופה של קו 36. עם העבר קווי בקעת אונו לקווים הועבר גם קו זה, וגם אצל קווים הוא נחשב כחלופה של קו 36. הוא פועל פעמיים ביום בכל כיוון, בשעות הבוקר.

אלון 58

New member
כן אוהד,תודה...

ר"ג עד אור יהודה וחזרה. בדן הוא נחשב כחלופה של קו 36. עם העבר קווי בקעת אונו לקווים הועבר גם קו זה, וגם אצל קווים הוא נחשב כחלופה של קו 36. הוא פועל פעמיים ביום בכל כיוון, בשעות הבוקר.
כן אוהד,תודה...
הבנתי את "הפואנטה",אמנם קו זה לא מופיע ברשימה אצל קווים,אבל באתר שלהם ראיתי בלו"ז של קו 36 את הנסיעות עליהן דברת.שוב תודה רבה על המידע.

hai001

New member
תודה על המפה ועוד משהו אני רואה

שקו 32 היה מתחיל מאיזור מסוף כרמלית לפני שהוא היה לרכבת מרכז - בית ברבור מה היתה תחנה הסופית שלו בזמנו?

oshri5917

New member
איזור נווה צה''ל

שקו 32 היה מתחיל מאיזור מסוף כרמלית לפני שהוא היה לרכבת מרכז - בית ברבור מה היתה תחנה הסופית שלו בזמנו?
איזור נווה צה''ל

אוהד11

New member
קו 32 פעל עד 1977 מרחוב אלנבי

איזור נווה צה''ל
ליד האופרה עד נוה צה"ל, ואז הוא אוחד עם קו 19 שיצא מרכבת ארלוזרוב והיה סיבובי עד רחוב שינקין וחזרה. אז אוחדו שני הקווים, למשך זמן קצר הסתיים הקו בעירית ת"א, וכעבור שבועיים הוארך קו 32 עד רכבת ארלוזרוב

hai001

New member
וכיום הוא מרמת גן לדיזנגוף סנטר

ליד האופרה עד נוה צה"ל, ואז הוא אוחד עם קו 19 שיצא מרכבת ארלוזרוב והיה סיבובי עד רחוב שינקין וחזרה. אז אוחדו שני הקווים, למשך זמן קצר הסתיים הקו בעירית ת"א, וכעבור שבועיים הוארך קו 32 עד רכבת ארלוזרוב
וכיום הוא מרמת גן לדיזנגוף סנטר
עבר שינוים הקו הזה

oshri5917

New member
אוהד קו 36 היה לסביון בשנות ה50

אוהד11

New member
אושרי, כתבתי כי קו מספרו של הקו

אושרי, כתבתי כי קו מספרו של הקו
לסביון היה 3א, ורק כעבור שנים עבר מספרו שינויים. קו 36 פעל לאור יהודה, כאשר בשנות החמישים מספרו היה בכלל 56

מצב
הנושא נעול.
למעלה