מצבי כרגע..

E D G Y

New member
מצבי כרגע..

בחודש האחרון הדרדרתי במצבי הנפשי ושכבתי עם כמה גברים בניסיון להוכיח לעצמי שאני יכולה להנות מבלי לערב רגשות ו"להחיות" את עצמי דרך הסקס. זה לא עבד, כמובן. רק הרגשתי יותר מלוכלכת ומושפלת. מרגישה שאני לא יכולה לתקשר כמעט עם אף אדם ובטח שלא עם גברים וזה מאוד מעציב אותי. בקרוב אנסה להחליף תרופות ואולי זה קצת יעזור. בינתיים קשה לי לצאת מהמיטה לתפקוד יומיומי. עושה את המינימום ההכרחי. אובדת עצות... יש פה א\נשים עם בורדרליין שמזדהים ויכולים אולי לייעץ?

MommyHug

New member
../images/Emo201.gif

בקטע של יחסי מין אני לא ככה, למרות שאני נוטה לחשוב לפעמים שזה יפתור לי את הבעיות. אבל זה רק מוסיף בעיות חדשות. את מוזמנת לקומונה שלי "הפרעת אישיות גבולית borderline" (אני בניק אחר שם) תרגישי טוב

macacu

New member
לפי דעתי, כשנימצאים בספין צריך

לעצור לרגע, לשניים או שלוש. וכשעוצרים אז מתחילים לרחרח. נושמים קצת ושוב מרחרחים...בשקט..ואז מתחילים לשים לב לכל מיני ריחות מוזרים שלא הכרנו קודם...ממשיכים עם זה עד שמוצאים את האיזון הנכון. עד שנירגעים. החלפת תרופות תכופה לא תעזור לך כי ככה בעצם את ממשיכה לתת פול גז בניוטרל. כך גם לגבי סקס מזדמן

macacu

New member
כשמפסיקים להגיב

למתח, לחץ, כעס, בדידות, פחד ולכל מיני רגשות קיצוניים אחרים ככה גם מנטרלים אותם. ניגמלים מהם. כשמגיבים במהירות לדברים האלה שופכים רק יותר שמן למדורה ומזינים אותם יותר ואז כבר קשה לדעת מאיפה הכל התחיל ומה גרם למה.

לדעתי

את צריכה לשים לעצמך חוקים מאוד מאוד נוקשים בהתחלה ורק כך תוכלי לעמוד בזה. כמו כן תנסי לראות את עצמך כשווה יותר, כמישהי שצריך להתאמץ בשביל להשיג אותה. אני ממש מבינה מה את עוברת.. כמה פעמים אמרתי לעצמי די זהו ואחרי כן ישר הפרתי את זה... כי המילה שלי מול עצמי היא חלשה מאוד. את רוצה לשמוע משהו? הבחור היחיד שהחזקתי איתו שנתיים היה זה שבגלל בעיה גניקולוגית לא יכלתי לשכב איתו כבר בהתחלה וחיכיתי שלושה חודשים. כל האחרים זה נגמר מכסימום תוך חודש.

E D G Y

New member
בעניין המין המזדמן-ברור לי שזו לא

הדרך להרגיש יותר טוב... זה מעין ניסיון נואש לצאת מהבועה הבודדה שלי... לא יודעת מה יעזור לי..

מה עם למצוא קשרים אמיתיים?

אם מין מזדמן עושה לך כל כך רע יכול להיות שאת בעצם מחפשת קשר אמיתי שמבוסס על אהבה. וזה לאו דווקא חייב להיות קשר רומנטי אלא גם קשר חברי עם חברה או ידיד.

תוספת

אני יודע שזה לא קל לצאת מהמיטה אבל זה משהו שחייבים לעשות... גם לי הייתה תקופה שבה הייתי נמצא במיטה במשך חצי מהיום כאשר החצי השני מוקדש לישיבה במחשב ועובדה שעכשיו אני עובד בעבודה מסודרת, מתחיל ללמוד בקרוב בקורס פסיכומטרי ויש לי די הרבה חברים וידידות. האם את עובדת? לומדת?

אופירA

New member
מנהל
את לא יכולה שלא לערב רגשות

הרי כולך עוצמת רגשות אחת גדולה. מה זה בורדרליין, אם לא עוצמה רגשית? מה שעזר לי הכי הרבה זה גבולות חדים וברורים בנושא הסקס - לא, לא ולא. לא כאמצעי "להחיות את עצמי", לא כאמצעי להשיג אישור רגשי, לא עם אף אחד שאינו מכבד אותי ורוצה בקשר קבוע איתי. זה היה השלב הראשון בתהליך של להפסיק לשנוא את עצמי. בשלבים הבאים הגיעו כבוד עצמי ורצון לקשר טוב עם עצמי. שום תהליכי ביניים לא הועילו מלבד לשים את הטיפול בבעיה בראש המטרות, להתייחס אליו כמטרה ראשית בחיים, ולקבל עוד ועוד ועוד עזרה נפשית עד שזה יעזור. טיפול פסיכולוגי, קבוצות תמיכה, טיפול תרופתי (לא הצליח לי), אשפוז - העיקר לצאת מזה ולהגיע לחיים נורמליים.

למעלה