מצב המדינה..

omerlich

New member
מה יהיה עם המדינה הזאת?

בזמן האחרון נחשפות פרשיות השחיתות,אבל הפלא ופלא,תמיד התקשורת אשמה. במקרה של ח"כ אסתרינה טרטמן,אולי יש מקום לשד,מכיוון שהוצגו מסמכים המוכיחים את חפותה. האם יש לנו בעיה עם התקשורת? או האם המדינה מושחתת עד היסוד?

omerlich

New member
בהמשך להודעה:מה יהיה איתנו?

הוגשה היום הצעת החוק המגבילה אתרים מסויימים ע"י אמצעי זיהוי פיזיים.

כך מתחילה לה דיקטטורה ../images/Emo201.gif

הכנסת אישרה היום (ד') בקריאה טרומית את הצעת החוק להגבלת גישה לאתרי אינטרנט למבוגרים, שהגיש חבר הכנסת אמנון כהן מש"ס. ההצעה עברה ברוב של 25 חברי כנסת, ללא מתנגדים כלל, ונמנע אחד - חבר הכנסת גמאל זחאלקה מבל"ד. זיהוי פיזי של הגולשים ספק שירותי אינטרנט יחסום את הגישה לאתר למבוגרים ולא יאפשר גישה אליו, אלא באמצעות זיהוי פיזי או ביומטרי של הגולש, בנוסף להקלדת סיסמה - בשביל לוודא את גילו. החוק גם קובע קנס של 20,000 שקלים ושנה מאסר למנהלי ספקיות אינטרנט שלא יקיימו אותו. רשימת חברי הכנסת שהצביעו בעד החוק: * אביגדור יצחקי * אליהו גבאי * גלעד ארדן * יעקב מרגי * לימור לבנת * נסים זאב * שלמה בניזרי * אברהם מיכאלי * אמנון כהן * דוד אזולאי * יצחק גלנטי * מגלי ואהבה * סופה לנדבר * אופיר פינס-פז * בנימין נתניהו * יצחק וקנין * משה גפני * קולט אביטל * אורי אריאל * גדעון סער * יובל שטייניץ * יצחק לוי * משה כחלון * רוברט אילטוב האם ספרו של אורוול 1984 הולך להתגשם במדינת ישראל 2007?

אשרת

New member
התשובה לשאלה שלך -

מגיע לנו , מה שאנחנו מקבלים מהכנסת הנוכחית. כאשר אנשים שאין להם שמץ של מושג באינטרנט, לגבי אמצעים טכנולוגיים - נוגעים בנושאים כאלו,- אילו התוצאות. מישהו אמר סין הקומוניסטית ולא קיבל? * לסין יש גרסה מיוחדת לגוגל, סין גם משליכה לכלא בלוגרים שמעיזים להעביר ביקורת על המשטר (לידיעת כותבי הבלוגים פה
, סין מפקחת על התכנים, גם על תכנים שלא מזיקים) נקווה שבבחירות הבאות דברים ישתנו.

../images/Emo45.gif ממתיק אני מסכים אתך

הדיקטטורה מתחילה לבצבץ בעקבות הצעתו של ח"כ אמנון כהן מש"ס. עלינו לזכור מי הח"כים שתמכו בחוק הרי לא רק מש"ס ויהדותה התורה י תומכים הם מהווים 18 ח"כים וזה כשכולם נמצאים. ניסו להעביר חוק כזה בתק' שלש"ס היו 17 מנדטים לשמחתי החוק לא עבר. אך עכשיו כולי חושש שהוא יעבור קריאה שניה ושלישית. רק דבר אחד לא הבנתי מדוע הבטלת דווקא את נתניהו (לא שהוא יה בסדר) מבחינתי גם הוא שותף לפשע

בכדי להראות לתומכיו מיהו פטרונם

ולצערי למרות זאת, יש כאלה שמקבלים דיקטטורה במחיאות כפיים. לצערי כך החלו כל הדיקטטורות של המין האנושי.

נכון ממתיק אתה צודק

עלינו להראות לתומכים של נתיהו מי הוא בתקווה שהם חושבים אחרת נתניהו היה ראש ממשלה גרוע אסור לתת לו להנהיג מדינה. הליכוד זאת מפלגה שמהווה צרות ה תמכו בהצעת החוק של ש"ס מפני שהם חושבים כמוהם. ונתניהו בפרט היה ראש הממשלה הגרוע ביותר

omerlich

New member
אני מקווה מאוד..

שהפעם הבוחר הישראלי ידע לנקום באלו הפוגעים לו בפרטיות בצורה כה גסה.

אשרת

New member
../images/Emo6.gif

המחשבה שלך מצחיקה. לבוחר הישראלי המצוי והחסר אידיאולוגיה יש זיכרון קצר. מי שיבטיח לו הכי הרבה הבטחות הוא זה ישכזה בבחירות הקרוובת :-|

שחר156

New member
מביך ומבזה

ואם זה לא חוקי- אז אדרבה, יותר בני נוער יגלשו לאתרים למבוגרים. הם צריכים להבין שתמיד יש אלטרנטיבה לאתרים הללו- אם לא ישירות, אז בתשלום דרך מחשב של מישהו. זה אחד הסימנים שהנציגים שלנו- מייצגים רק את עצמם. אני מקווה שלא ייאשרו אותו.

רון81

New member
זה מה שאיכפת לכם? שלא תראו פורנו?

אבל זה שמעלים ערוצי ספורט "חדשים", במחיר מופקע, ומעבירים את כל תרבות הבידור שלנו ל"בידור לעשירים", זה בסדר? יותר טוב שאנשים במדינה הזאת יתחילו להתנהג כאילו אכפת להם ממשהו, כי בקצב הזה לא ישאר פה אף אחד! נמאס כבר שעושקים אותנו מכל הכיוונים, ואף אחד לא יכול לעשות כלום נגד זה, כי כולם פה אדישים ואטומים!! למי שיש הרבה כסף - פשוט מצפצף על אלה שאין, ולמי שאין כסף לא רוצה להתאגד ולקום נגד הממשל בגלל שהוא עצלן! תתחילו לזוז מהכורסא ותעיפו את הממשלה הזאת לכל הרוחות! ותפסיקו להצביע למפלגות הגדולות! צריך פנים חדשות בכנסת!!!

omerlich

New member
הגעת למקום הנכון,

אצלנו ובפורום "האם" שלנו (232,מפלגת שינוי),זה מה שרוצים לעשות,להכניס אנשים חדשים,נקיים וישרים לכנסת.

ביבי נתניהו הוא המלך

יופי שסימנתם אותו הוא מעורב מאוד בדיני מחשבים ויודע הרבה מאוד במחשבים במיוחד באתר האינטרנט החדש שלו שבטח סיקור בנושא החוק היה יעלה בקרוב לא הבנתי איך בנימין נתניהו מתכוון לזהות את הגולש ומה הקשר לספק האינטרנט הרי החובה היא על מנהל האתר ספק האינטרנט הוא רק חלק בדרך כשם שבתחנת דלק ממלאים דלק ושמן באוטו אבל האשם בתאונה הוא הנהג משיהו יודע האם זה נקרא החלטה פוליטית או שפשוט האנשים האלו לא מבינים כלום מבחינה טכנולוגית? ע"ע נושא המסחר במטבע הזר בבורסה האמריקאית...

tA Love Tu

New member
../images/Emo108.gif אני דווקא חושב שזה טוב.

אם אתר כלשהו, שמכיל חומר מסויים, מוגבל לצפייה מגיל 18 ומעלה, סימן שיש לזה סיבה! אני בטוח שלא שמים הגבלת גיל על אתרים של טלטאביז ושל בובספוג. למרות שמצד שני, יש כאלה שמרשים לעצמם וזה... אבל עדיין אני בעד ההחלטה הזו.

omerlich

New member
ומה עם אלה שמעל 18 שצריכים להזדהות?

קצת פדיחה למסור את הפרטים שלך לספקית האינטרנט בשביל שתוכל לראות אתרים "מוגבלים".

למעלה