מצג עכוז...

asuwish77

New member
מצג עכוז...

שבוע 32, אחרי הערכת משקל אצל טכנאית לא משהו בכלל שאפילו לא טרחה להגיד כלום(בכל זאת, תסבירי מה את בודקת, לפי מה...לא חושבת שהבדיקה ארכה יותר מ3 דקות) חוץ מהמשקל עצמו ו"מצג עכוז"...אוף, עוד משהו להיות לחוצה ממנו. כבר הספקתי לקרוא באינטרנט על דרכים לנסות לגרום להתהפכות התינוק. שאלתי היא: אולי לכן בנות מבין אלה שהיו במצבי, שמעו מאחרות וכו'...מה הכי עוזר? מפחדת מלהגיע להיפוך בבית החולים, מפחדת מקיסרי...והכי מפחדת שבזמן ההיפוך יסתבך שם כל העסק עם חבל הטבור..... דווקא בבדיקה שהייתה ,כביכול להיות הכי מרגיעה יצאתי הכי לחוצה. אשמח לשמוע מכן בעניין

יש עוד זמן!

בהחלט יתכן שיתהפך. ממליצה לך לעיין בפורום לידה פעילה ובתית, יש שם עצות מעצות שונות לעידוד להתהפכות טבעית.

דנד1

New member
היי יקרה

מבינה את הלחץ אבל יש לתינוק עוד קצת זמן להתהפך, זה לא סוף פסוק...אני יכולה להמליץ בחום על דיקור סיני כי אני מאד מאמינה בזה ויודעת שזה עוזר בהרבה מקרים. מקווה שההיפוך יתרחש בזמן הקרוב ושתוכלי להרגע
דנה

doobi1

New member
בדיוק אתמול עברתי היפוך...

אני בשבוע 38+2, באמצע שבוע שעבר היא החליטה להתהפך והלכתי לבדוק אפשרות להיפוך. בבית החולים נאמר לי שאני יכולה לבצע היפוך ובמקביל הלכתי לחברה שלי- רפלקסולוגית- לטיפול (מדהים) שללא ספק עזר. אתמול היא כבר הייתה במצג רוחב עם הראש בנטיה למטה... יכול להיות שאם הייתי מחכה ועושה עוד טיפול או שניים היא הייתה מתהפכת לבד, אבל לא רציתי לחכות. ההיפוך (או חצי ההיפוך) לא היה נורא בכלל. אם תרצי אשמח לתת לך פרטים גם על ההיפוך וגם על הטיפול הרפלקסולוגי. בכל אופן יש לך עוד זמן... בהצלחה!!!

מקוםבלב

New member
ערב טוב,

כפי שנאמר לך יש עוד זמן. ניתן להיעזר בדיקור,רפלקסולוגיה ועוד כל מיני תרגילים. ולפעמים יש עוברים עקשניים שלא מתחשק להם להסתובב לא משנה מה עושים. בהצלחה.

asuwish77

New member
תודה רבה!!!

אשמח לקבל המלצות על רופאים המבצעים היפוך וגם על טיפולים הוליסטים היכולים לעזור. שיהיה לי בצד על כל מקרה, באיזה שבוע מומלץ להתחיל את הטיפולים בהנחה(אופטימית) שאלד בשבוע 38?

orita29

New member
גם אני הייתי ככה

בשבוע 32 גם היה מצג עכוז ועד הלידה התהפך. אפילו יותר מפעם אחת. עצה אחת שאני עשיתי ובטח יותר פשוטה מדיקור ורפלקסולוגיה היא לוודא שכל הספרי קודש שלך בבית עומדים ישר: אל תצחקי לא מזיק לנסות בהצלחה

asuwish77

New member
מבטיחה לנסות

כמה שאני חילונית ומבחינתי עין הרע זה משהו שלא קיים, יכולה לספר לך שאחרי האובדן, ההריון הזה אני מסתובבת עם תהילים בתיק וחמסה קטנה בתור שרשרת ותהילים ליד המיטה שלי ואפילו טבלתי במיקווה לפני הכניסה להריון(וניכנסתי להריון אחרי הטבילה) ...כך שאני מוכנה לנסות הכל רק לעבור את ההריון הזה בשלום.

orita29

New member
היה פה שרשור סגולות...

לא תאמיני מה בנות עושות... מה אני לא עשיתי... הרשימה ארוכה כמו שאמרתי זה בטח לא יזיק

למעלה