מצטער על ההודעה..כנות בלבד

• פותח הנושא ELP
  • פורסם בתאריך

ELP

New member
מצטער על ההודעה..כנות בלבד

אז ככה אני מתנצל מראש אם אני אפגע במישהו או מישהי, אבל ככה אני מרגיש... נמאס לי סופית מהמין הנשי, לא רוצה שום קשר איתן ומחקתי את המילה נשים מהזיכרון והלקסיקון שלי. למה הנשים יודעות לפנות אלינו רק כשהן צריכות עזרה או עידוד???? אז אני לא רוצה יותר ידידות כי נמאס לי לשמוע את הבכי שלהן על ההתאהבויות שלהן... ונמאס לי שהן רק יודעות לדבר ולא להקשיב, מה שהן יודעות לעשות זה רק להתקשר כשרע להן לשאוב את האנרגיות ואז להתנתק לחודש... אז אני אומר No More אני לא פסיכולוג ואם הייתי פסיכולוג אז לפחות אני רוצה לקבל על זה כסף... מה שהנשים יודעות לעשות זה רק מניפולציות ולא יותר, אז כן אני חושב שהנשים הן כלבות ומנייאקיות סו מי דיייי כמה אפשר אם אתן רוצות ידידות אז אתן יכולות גם להתקשר מדי פעם ולשאול מה נשמע, מה קורה, אולי גם לי רע לפעמים????? ומשום מה כשאתן מבטיחות משהו אתן יודעות גם תמיד לשכוח את זה ולהגיד "וואי אני נורא מצטערת שכחתי, למה לא הזכרת לי?" או כל מיני תירוצים עלובים כמו "אני יודעת שהבטחתי להתקשר אבל נרדמתי עם האור פתוח והספר ביד" אבל מה כשאנחנו מבטיחים לכן משהו אתן יודעות טוב מאוד לגבות את התשלום ואם אנחנו שוכחים, אתן לא שוכחות את זה עד סוף חייכן ומזכירות לנו את זה עד סוף חיינו. אז לא!!!! אני לא סולח יותר!!! ואני לא רוצה יותר שום קשר עם המילה הזאת שקוראים לה אישה.... אייל לא כועס.... אייל רותח!!!!

זורבבל

New member
אייל, הא לך כוס../images/Emo173.gif(הכי קרוב למים)

תשתה ותרגע. כבר אמרתי בעבר שאני שונא הכללות. אני עומד מאחורי זה גם כשמודבר בנשים (ישמור השם
). יכול להיות שפגשת את הידידות הלא נכונות

EyeSeeYou

New member
מסכים עם זרובבל

ואפילו אלך צעד אחד קדימה ואוסיף..שזה לא חכמה להגיד "הכרת את הידידות הלא נכונות" ייתכן בהחלט שתהליך ה"סינון" שאתה עושה לאנשים סביבך הוא בעייתי, אני לא רוצה להיות מגעיל אבל חשוב היטב אם הבעיה היא לא באנשים שאתה בוחר להתחבר איתם. ואולי שיחה מלב אל לב עם הידידות הקיימות, תסדר עניין..

.m

New member
../images/Emo24.gif

אמנם אני אישה, אבל נראה שאתה צריך אחד...
mai

Holy Devil

New member
איילי,

תשב, תשתה, תקפיץ כמה כדורים ואז תנגן לך שעה בגיטרה. נרגעת? יופי. המין הנשי, הוא בדיוק כמו המין הגברי. אותן תחושות, אותם התנהגויות -הכל. רק המינונים שונים, עכשיו באמת- זו הייתה סתם ידידה, או משהו אחר.? אין לי מה לומר לך, חוץ מ"אם זה עושה לך רע, תפסיק עם זה", כי זה לדעתי התשובה האולטימטיבית. אבל.. חשבת דבר ראשון לפנות לבעיה, ולנסות לפתור אותה? הא? ניסית לפנות לאותה ידידה\ידידות ולומר להן מה באמת אתה חושב (הגירסא המצונזרת אייל..!)? לנסות לפתור את זה? או סתם ישר הכרזת מלחמה על כולם העולם ואחותו? תחשוב טוב טוב לפני שאתה שורף גשר, כי קשה לבנות אותו שוב אח"כ.

ELP

New member
כמה דברים...

הידידות הייתה אחלה עם כמה מהידידות שלי עד שהן גילו שאני הומו, אז השאלה שלי היא כזו האם נשים מסכימות להיות ידידות של גברים רק בגלל שאולי בעתיד יהיה סיכוי למשהו, כי לפי מה שאני מרגיש מהידידות שלי זה שכל עוד שהן חשבו שאני סטרייט וכל עוד שהן חשבו שבתור בנות אני נמשך אליהן אז הן כרכרו סביבי, אז מה עכשיו שהן יודעות שאני הומו אני שווה פחות.... כי זה מה שקורה כרגע, ואני חייב לציין שספגתי פגיעות קשות לאורך כל השנים מנשים ואני לא מתכוון בזוגיות אני מתכוון בכלליות... ואמרתי להן מה אני חושב (ולא בגירסא המצונזרת) אבל הבעייה ואולי אני באמת מגזים פה היא שהן יותר מדי מרוכזות בעצמן ולמה אני צריך לשמוע התנצלויות על אותו דבר מאה פעם?? אז אני לא מוכן לסלוח יותר, אז ברגע שאני לא מוכן לסלוח יותר אומרים לי שיש בי יותר מדי שנאה... אבל מה שנאה??????? בכל הרגעים הכי קשים של כל אחת מהידידות שלי אני הייתי שם ואני הוצאתי אותן מהדיכאון, ואיפה הן כשקשה לי??? הן רק יודעות להגיד שאין להן כוח לשמוע צרות של אחרים, אז מה יצא לי מזה שהייתי נחמד כל השנים??? רק נפגעתי יותר... אז אני לא מוכן להרגע, אני אמנם אשתה כוס מים כי אני צמא אבל אני לא ארגע... ולמאי
תודה על החיבוק, אני חייב לציין שאיתך המקרה הוא שונה כי את דיברת ישר בכנות ואולי זה גם בגלל שאני הייתי ישר כנה איתך, אבל את באמת לא נכנסת להכללה הזאת....

.m

New member
תודה ../images/Emo13.gif

ועכשיו לענין - אולי, במסגרת שלל השינויים שאתה עובר בתקופה האחרונה אתה פשוט מגלה שחברה מסויימת, שהתאימה לך מאוד בתקופה כזאת או אחרת בחייך, פשוט לא מתאימה יותר? ודאי שזה מכעיס. זה גם מפחיד. אבל זו פוש מצוין לשינוי! ולך תדע, אולי בהמשך הדרך תיפגשו שוב... אתה עומד בפתח תקופה חדשה לגמרי - שנה חדשה, מיניות מחודשת, רצונות חדשים, החלטות חדשות, חברים חדשים (נראה אותך במועדון התאטרון ביום חמישי?) תחייה. תהנה. עוד
mai

ELP

New member
נרגעתי ../images/Emo9.gif שנה טובה ../images/Emo13.gif

אז ככה, זה באמת לא היה נכון לעשות הכללה כזאת, אולי אני עצבני בגלל שלא ישנתי כבר שבוע עקב סיוטים, או שזה בגלל שכבר המון זמן לא קיבלתי חיבוק אמיתי, ועם כל הכבוד לחיבוקים וירטואלים אין כמו הרגשת חמימות ואהבה אמיתיים, ואולי אני רק רוצה שבמקום לעזור לכולם מישהו או מישהי יקחו אותי לחיכם יחבקו אותי, ילטפו לי את הראש ויעטפו אותי בכדור הגנה חמים. בכל אופן שנה טובה לכולם
שנה של חברויות חדשות שנה של התחלות חדשות והכי חשוב שנה של אושר ואהבה מאייל שגם כשהוא עצבני עדיין אוהב לאהוב

.m

New member
מבטיחה לך חיבוק אמיתי כשנפגש.. ../images/Emo140.gif

EyeSeeYou

New member
מאי לפעמים את כזה הומווו

"עצוררררררר, אתה הומווווווווו" (מקבל משמעות אחרת בימים בהם המשטרה עוצרת אותך על זה לא...?)

אולי קצת באיחור, אבל בכל זאת...

אייל, קודם כל עצוב לי לראות אותך (וירטואלית...) נסער כל כך. והלוואי ואפשר היה שחיבוק וירטואלי יקנה לך חום ואהבה (
). אבל כולם יודעים שאין לזה ערך כמו חיבוק אמיתי. ובכל זאת, עוגי רוצה להעיר, שצרמו לו חלק מהדברים שאמרת. במיוחד "אז מה יצא לי מזה שהייתי נחמד כל השנים" - עוגי חושב שאסור למדוד דברים כאלה. גם הוא השקיע באנשים שנים, ונתן מעצמו, ומחלקם לא קיבל בחזרה. אז מה? לפעמים עצם העובדה שאתה יודע שעזרת למישהו היא מספיקה. ואם תמיד היינו מודדים כמה השקענו במישהו וכמה הוא החזיר לנו בחזרה... לא היינו יוצאים מזה. מצד שני, אולי באמת הידידות האלה לא ראויות שיהיה להן אותך. ואולי באמת אתה לא צריך אותן, ועוגי בטוח שיש מספיק אנשים שישמחו להיות שם בשבילך, בין אם חברים אחרים שלך, ובמובן כאן, אמנם וירטואלית בעיקר, אבל בכל זאת. אך לא משנה מה תחליט, אל תעשה שום דבר פזיז, כי אין דבר כואב יותר מלאבד חברים/ות - ידידים/ות. במיוחד במבט אחורה (|מבט אחורה מלא געגועים|). זהו. עוגי ישתוק. אבל תזכור שאנחנו כאן בשבילך!

Liroy25

New member
וכרגיל לירוי חייב לירוי באיחור...

המחשב היה בתיקון אז עמכם הסליחה. תראה איילוש, היה לי מקרה דומה עם חברים סטרייטים שהיו הכי מפרגנים והכי תומכים עד החבר הראשון. וכשבאמת הייתי צריך אותם הם הבריזו. אולי זה כי הם סטרייטים, אולי כי רובם היו נשים, אולי..ואולי..ואולי... ת´כלס מה זה משנה? במקום לשבת ולכעוס תעשה חושבים לגבי מידת החשיבות שלהן בחייך. אין צורך לנתק קשר ולהתחיל בסצינות, פשוט תעביר אותן למישור יותר שטחי בחייך ואת שאר האנרגיה תמקד בלהכיר אנשים שבטוח יהיה להם יותר אכפת ממך.

ELP

New member
מממ....

בלי סצינות ?!?! אני דראמה קווין אני לא יכול בלי סצינות
ועכשיו ברצינות.... אני מסכים איתך לחלוטין, פשוט כשאני נפגע לפעמים אני מאבד פרופורציות...

shirhayam

New member
הייי

כן, אני מבינה את המקום בו אתה נמצא - בחורות יכולות להיות לא מתחשבות ורעות, ואני נפגעתי לא אחת.... נזהרתי - נשמרתי - אך לא הכללתי - וכן יש לי כמה חברות ספורות שאני יכולה לומר עליהן שהן האידיאל שלי.... אין אדם מעיד על עצמו אך, אני בהחלט אחת שיודעת להקשיב - ולא אחת אני מוצאת את עצמי אוזן קשבת - וגם אחת ששומעים אותה הדדיות - זה שם המשחק אני לא יודעת מי הן, אלה שככה עשו לך, עד שנפגעת כל כך אך באמת עם יד על הלב - יש נשים שהן כן נכללות תחת המילה "אמפטיות" אני מקווה שיום אחד תגיע לתיקון - ותמצא את האחת שתגרום לך להבין שלא הכל שחור ולבן .... עד אז קבל את ברכתי לשנה החדשה שנה טובה ונעימה - כמו שמאי אמרה:
שלך

למעלה