מצטרפת בחשש...

נעמה 71

New member
מצטרפת בחשש...

שלום לכולן אחרי כשנה בפורום "פוריות" שמחה להצטרף... אחרי IVF ראשון ביום ה-14 להחזרה... בטא 711 !!! אושר גדול
!!! אחרי שבוע בא.ס.: נצפה שק הריון אחד בגודל 0.6 ס"מ עם שק חלמון. היום (שבוע 6 - בדיוק 4 שבועות אחרי ההחזרה) באנו לא.ס. נוסף ו... התגלה שק הריון נוסף בגודל של כ1.2 ס"מ עם שק חלמון ובשק הגדול יותר... עובר עם דופק ו...עוד עובר עם דופק כלומר: תאומים זהים + שק נוסף שקרוב לודאי יפתח דופק בשבוע הבא...
אני ב-ה-ל-ם מוחלט. עדיין לא יודעת מה לעשות עם המידע החדש והמפתיע. בינתיים מחכים לא.ס. של עוד שבוע כדי לראות אם יש עובר ודופק גם בשק השני ומנסים לעכל... אושר גדול מהול בחוסר וודאות וחרדה... הבנו מהרופא שרק בסביבות שבוע 10 אפשר לראות אם יש מחיצה בין התאומים הזהים. אם אין מחיצה זה באופן ודאי לא תקין? כמו כן הרופא אמר שאם מחליטים על הפחתה, מקובל להפחית את ההריון של התאומים ולהשאיר את היחיד. אני בכלל לא יכולה לדמיין את עצמי חושבת על זה עדיין... מ-פ-ח-י-ד
!!! אשמח לשמוע עוד על הסיכויים והסיכונים במיוחד בהריון של תאומים זהים תודה, והמשך הריון תקין וקל לכולן
נעמה

ברוכה הבאה!

בפורום "הורים לאחר טיפולים" יש את חן123 שעברה דילול של תאומים זהים. היא בטוח תשמח לעזור לך ולהקל עליך כמה שאפשר. בינתיים טוב שאת איתנו, בתקווה שאולי הטבע יעשה את שלו לבד...

קודם כל שיהיה במזל ../images/Emo57.gif

ממש לא מבינה בתאומים זהים, אבל יש פה וגם בפורום תאומים ושלישיות כמה וכמה מאמרים בנושא. נראה לי שעוד מוקדם לדבר על דילול. חכו קודם לשבוע הבא, תראו שהכל בסדר עם שלושתם
ואז תחליטו בהתיעצות עם הרופא.

למעלה