מצעד אייל גולן

ady18

Well-known member
מקום 5

לוחמת

מתוך: האלבום "בשבילך נוצרתי", 2007

שיר נוסף ואחרון מהאלבום הנהדר "בשבילך נוצרתי" משנת 2007. לוחמת זה אחד השירים האישיים בקריירה שלו. זה האלבום הראשון שלו שיצא בניהול העצמאי ללא תלות באמרגן. שיר ענק ומאד אהוב עליי |מאוהב| האלבום בשבילך נוצרתי מכר מעל 140,000 עותקים וזה מרשים
יש בו משהו נהיה המנון ולכן מתרחקת
מקום 3

ואני קורא לך

מתוך: האלבום "ואני קורא לך", 2002

מגיעים לטופ 3 ושם לא השתנה הרבה הדירוג. בשנת 2002 בחר אייל לשתף פעולה עם ארקדי דוכין שכתב והלחין לו כמה שירים לאלבום ואפילו שימש תחילה כמפיק של האלבום עד שהחליפו אותו ביעקב למאי. ואני קורא לך היה הסיפתח- סינגל ראשון בקיץ 2002 והוא זכה להצלחה יפה מאד, בלדה מאד ענוגה ונוגעת ללב. אני חולה על הבלדה הזאת הרבה שנים. ואני קורא לך- אלבום מקסים!!
לא מתלהבת

feldman89

Well-known member
מקום 2

בין הטוב והרע

מתוך: האלבום "צליל מיתר", 2001

בשנת 2000 אחרי 4 שנים של הצלחות מסחריות, נפרד אייל מזאב נחמה ויצא לדרך חדשה מבחינת כיוון מוסיקלי. בשנת 2001 יצא האלבום "צליל מיתר" שהיה אלבום מיוחד והביא לו את התחושה שקריירת הסולו ממריאה גם בלי אתניקס. האלבום מכר מעל 200,000 עותקים ונחשב לגדולי אלבומים בארץ. השיר בין הטוב והרע שנכתב על ידי אביהו מדינה זכה להצלחה נאה אם כי לא בלט במצעדים. סלחו לי אם אינכם מבינים את המיקום הגבוה אבל בעיניי זה השיר האולטימטיבי של אייל!!!

feldman89

Well-known member
מקום 1

צליל מיתר

צפוי אבל מתבקש!!! את המקום הראשון בחרתי לתת לצליל מיתר- שיר שגם בעיני מומחים ומבקרים נחשב לפסגה של אייל. שיר שיצא כסינגל ולא היה להיט מצעדים בזמן אמת, אפילו גלגלצ לא אימצה אותו בכלל בהתחלה. השיר המשיך להיות אהוב ושמר על מעמדו במהלך הזמן. הוא לקוח מתוך אלבום מהמם "צליל מיתר" שיצא באביב 2001 וזכה להצלחה רבה כאלבום. צליל מיתר שיר מרטיט לבבות והרבה זוגות מתחתנים בחופה לצליליו. שיר ענק!!! האלבום צליל מיתר לא כיכב הרבה במצעד אבל זה אחד האלבומים הגדולים בקריירה של אייל ושיר הנושא זה השיר שלו שאני הכי אוהב ובצדק!! וכאן בא לסיומו המצעד

ady18

Well-known member
מקום 1

צליל מיתר

צפוי אבל מתבקש!!! את המקום הראשון בחרתי לתת לצליל מיתר- שיר שגם בעיני מומחים ומבקרים נחשב לפסגה של אייל. שיר שיצא כסינגל ולא היה להיט מצעדים בזמן אמת, אפילו גלגלצ לא אימצה אותו בכלל בהתחלה. השיר המשיך להיות אהוב ושמר על מעמדו במהלך הזמן. הוא לקוח מתוך אלבום מהמם "צליל מיתר" שיצא באביב 2001 וזכה להצלחה רבה כאלבום. צליל מיתר שיר מרטיט לבבות והרבה זוגות מתחתנים בחופה לצליליו. שיר ענק!!! האלבום צליל מיתר לא כיכב הרבה במצעד אבל זה אחד האלבומים הגדולים בקריירה של אייל ושיר הנושא זה השיר שלו שאני הכי אוהב ובצדק!! וכאן בא לסיומו המצעד
בין הגרועים שלו. בטח הדירוג שלי היה שונה. כול הכבוד על ההשקעה.

למעלה