מצעד אייל גולן

feldman89

Well-known member
מקום 21

לקנות לך יהלום

מתוך: האלבום "חייל של אהבה", 1998

הולכים עכשיו רחוק יותר- אל אלבומו המצליח "חייל של אהבה" שיצא בשנת 1998. אחרי ההצלחה של האלבום הקודם, מיהרו אתניקס להפיק לו אלבום פופ ים תיכוני מופלא ורווי להיטים- חייל של אהבה. השיר הזה יצא כסינגל בקיץ 1998 ואף צולם לו קליפ שאני אישית זוכר אותו מהטלביזיה. אני מבין למה רבים מעדיפים את שירי אייל באותה תקופה, היה בו תמימות ראשונית.

ady18

Well-known member
מקום 21

לקנות לך יהלום

מתוך: האלבום "חייל של אהבה", 1998

הולכים עכשיו רחוק יותר- אל אלבומו המצליח "חייל של אהבה" שיצא בשנת 1998. אחרי ההצלחה של האלבום הקודם, מיהרו אתניקס להפיק לו אלבום פופ ים תיכוני מופלא ורווי להיטים- חייל של אהבה. השיר הזה יצא כסינגל בקיץ 1998 ואף צולם לו קליפ שאני אישית זוכר אותו מהטלביזיה. אני מבין למה רבים מעדיפים את שירי אייל באותה תקופה, היה בו תמימות ראשונית.
סתמי וחרוש ברמות

feldman89

Well-known member
מקום 20

נערה

מתוך: האלבום "בלעדייך", 1997

הולכים הכי רחוק במצעד מבחנה כרונולוגית(לאלבום הראשון והשני אין נציגויות במצעד:-P:) לשנת 1997 לאלבום השלישי שרבים מחשיבים אותו כאלבום ששינה את פני המוסיקה בארץ ובפרט במוסיקה הים תיכונית מזרחית. נערה היה הסינגל הכי פחות מצליח מאותו אלבום שנקרא "בלעדייך" אם כי צעד ברשת ג' והיה ללהיט מינורי במידה. אישית זה שיר מהמם שראוי ליותר הערכה כמו כל שיר שלו באותה תקופה.

ady18

Well-known member
מקום 20

נערה

מתוך: האלבום "בלעדייך", 1997

הולכים הכי רחוק במצעד מבחנה כרונולוגית(לאלבום הראשון והשני אין נציגויות במצעד:-P:) לשנת 1997 לאלבום השלישי שרבים מחשיבים אותו כאלבום ששינה את פני המוסיקה בארץ ובפרט במוסיקה הים תיכונית מזרחית. נערה היה הסינגל הכי פחות מצליח מאותו אלבום שנקרא "בלעדייך" אם כי צעד ברשת ג' והיה ללהיט מינורי במידה. אישית זה שיר מהמם שראוי ליותר הערכה כמו כל שיר שלו באותה תקופה.
השיר שלי כמוהן מיוחד יחודי.

feldman89

Well-known member
אתנחתא קלה- לא במצעד אך ראוי לציון לטובה

שיר של אייל שהייתי רוצה לציין:

בואי נברח

מהאלבום "חלק מחיי" 2011

feldman89

Well-known member
מקום 19

ידעת שזה זמני

מתוך: האלבום "דרך לחיים", 2010

בשנת 2009, אייל משחרר שיר שחול שנקרא "ידעת שזה זמני" לרגל יום הזיכרון תשס"ט 2009. השיר יצא לאור כסינגל לקידום הפרוייקט "עוד מעט נהפוך לשיר" שהפיקו גלי צהל וזכה ברבות השנים ללהיטים גדולים מצד גדולי אומנים. השיר אמנם לא בלט ברדיו ובמצעדים אבל עדיין שיר מופלא באמת וראוי לשבחו ואפילו צעד נדמה לי בפורום

feldman89

Well-known member
מקום 18

נולדת בשבילי

מתוך: האלבום "חלק מחיי", 2011

מתקדמים שנתיים קדימה לשנת 2011 אז יוצא אלבום שאפתני במיוחד- "חלק מחיי". האלבום זכה להצלחה אדירה כמו כל אלבום כמעט של גולן. שיר זה יצא כסינגל קצת לפני צאת האלבום וזכה להצלחה אדירה. שיר נפלא נפלא שמציג יכולת ווקאלית פנומנלית שלו ועיבוד מרהיב מבחינה מוסיקלית!!! באמת שאייל יודע לבצע שיר

feldman89

Well-known member
מקום 17

ים של טעויות

מתוך: האלבום "הסתכלי אליי", 1999

יורדים שוב אחורה 12 שנים לאלבום הנהדר "הסתכלי אליי" משנת 1999 שהותיר חותם באמת. האלבום יצא לאור ב- 8 באוגוסט 1999 ומכר מעל 350,000 עותקים למרות שהיה נדמה שהוא פחות מצליח משני האלבומים הקודמים יחסית. שיר יפהפה ואנדרייטד שלא נפל מקלאסיקות גדולות שלו. אני מאד אוהב את הרגש והקול החם וניכר שאתניקס עשו לו רק טוב והשיר הזה באמת מיוחד! זכור לי גם קאבר בכוכב נולד 8 מפי הילד אור גלעדי שקצת זייף שם ונקטל על ידי השופטים

ady18

Well-known member
לא אוהבת במיוחד .ק'צ
מקום 17

ים של טעויות

יורדים שוב אחורה 12 שנים לאלבום הנהדר "הסתכלי אליי" משנת 1999 שהותיר חותם באמת. האלבום יצא לאור ב- 8 באוגוסט 1999 ומכר מעל 350,000 עותקים למרות שהיה נדמה שהוא פחות מצליח משני האלבומים הקודמים יחסית. שיר יפהפה ואנדרייטד שלא נפל מקלאסיקות גדולות שלו. אני מאד אוהב את הרגש והקול החם וניכר שאתניקס עשו לו רק טוב והשיר הזה באמת מיוחד! זכור לי גם קאבר בכוכב נולד 8 מפי הילד אור גלעדי שקצת זייף שם ונקטל על ידי השופטים

קצת מעצבן אפילו.

feldman89

Well-known member
מקום 16

בשבילך נוצרתי

מתוך: האלבום "בשבילך נוצרתי", 2007

בשנת 2007 יצא אלבומו המצליח "בשבילך נוצרתי" שהיה אלבום ראשון לאחר שהחליט אייל להיפרד מהמנהל האישי שלו ולצאת לדרך עצמאית. הוא הקים את חברת ההפקות ליאם הפקות והחל לנהל את עצמו לבד. השינוי בא לידי ביטוי גם בבחירה לעבוד עם אנשים חדשים ויוצרים מהז'אנר הים תיכוני בעיקר. בשבילך נוצרתי היה אחד הסינגלים המצליחים ביותר מהאלבום וזכה להצלחה יפה מאד. אישית זה שיר ענק שראוי לכל סופרלטיב ומחזק את הדעה שאייל המשיך בקו טוב גם אחרי היציאה לניהול עצמי

ady18

Well-known member
מקום 16

בשבילך נוצרתי

בשנת 2007 יצא אלבומו המצליח "בשבילך נוצרתי" שהיה אלבום ראשון לאחר שהחליט אייל להיפרד מהמנהל האישי שלו ולצאת לדרך עצמאית. הוא הקים את חברת ההפקות ליאם הפקות והחל לנהל את עצמו לבד. השינוי בא לידי ביטוי גם בבחירה לעבוד עם אנשים חדשים ויוצרים מהז'אנר הים תיכוני בעיקר. בשבילך נוצרתי היה אחד הסינגלים המצליחים ביותר מהאלבום וזכה להצלחה יפה מאד. אישית זה שיר ענק שראוי לכל סופרלטיב ומחזק את הדעה שאייל המשיך בקו טוב גם אחרי היציאה לניהול עצמי
מיוחד יותר בליאור באיל זה מאבד קצת לליאור יש גוון שיותר נעים לי בשיר

feldman89

Well-known member
מקום 15

שמועות

עדיין מאותו אלבום והנציג- שמועות שיצא בשנת 2007. זה שיר שיצא כסינגל אף הוא וזכה להצלחה מסוימת וטובה אם כי מינורית ביחס לשירים אחרים. שיר פופ מבריק ומעולה שעושה מצב רוח טוב ומשרה עליך שמחה. אייל יודע גם לרומם והקפיץ

ady18

Well-known member
מקום 15

שמועות

עדיין מאותו אלבום והנציג- שמועות שיצא בשנת 2007. זה שיר שיצא כסינגל אף הוא וזכה להצלחה מסוימת וטובה אם כי מינורית ביחס לשירים אחרים. שיר פופ מבריק ומעולה שעושה מצב רוח טוב ומשרה עליך שמחה. אייל יודע גם לרומם והקפיץ
חביב

feldman89

Well-known member
מקום 14

תחזרי(עם ארקדי דוכין)

מתוך: האלבום "ואני קורא לך", 2002

בשנת 2002 אייל הוא כבר כוכב ענק בזכות סדרה של כמה אלבומים ושורה של להיטים גדולים. דווקא אז הוא מוציא אלבום שבו שיתופי פעולה מפתיעים ממש ונקרא "ואני קורא לך". אחד הסינגלים המצליחים ביותר מהאלבום היה "תחזרי" שהושר בדואט עם ארקדי דוכין שהכתב והלחין לא אחר משלמה ארצי. שיר יפהפה, אין כמו בלדות של אייל!!!!

feldman89

Well-known member
מקום 13

זה אני

מתוך: האלבום "זה אני", 2009

אחרי הצלחה ענקית עם האלבום שלפני(הוזה אותך מולי), הצליח גולן לשחזר את ההצלחה הגדולה עם האלבום העוקב "זה אני" שיצא בתחילת שנת 2009. זה אני יצא לאור כסינגל ראשון באוקטובר 2008 וההצלחה היתה מעל המשוער- מקום 1 בכל מצעד אפשרי. השיר הפך ללהיט ענק ואפילו אני בעת שירות צבאי באותו זמן, זוכר שאמי אפשר היה לא להיתקל בו. בכל מקרה השיר נבחר אפילו לשיר השנה ברוב המצעדים במשוקלל. אני מאד אוהב אותו, שיר ענק!!!

ady18

Well-known member
מקום 13

זה אני

מתוך: האלבום "זה אני", 2009

אחרי הצלחה ענקית עם האלבום שלפני(הוזה אותך מולי), הצליח גולן לשחזר את ההצלחה הגדולה עם האלבום העוקב "זה אני" שיצא בתחילת שנת 2009. זה אני יצא לאור כסינגל ראשון באוקטובר 2008 וההצלחה היתה מעל המשוער- מקום 1 בכל מצעד אפשרי. השיר הפך ללהיט ענק ואפילו אני בעת שירות צבאי באותו זמן, זוכר שאמי אפשר היה לא להיתקל בו. בכל מקרה השיר נבחר אפילו לשיר השנה ברוב המצעדים במשוקלל. אני מאד אוהב אותו, שיר ענק!!!
אני דווקא להתחבר לזה , בעיני חמוד יש חלקים ככה ככה קצת גבוה

feldman89

Well-known member
מקום 12

תודה לאל

הפתעה!! בטח אינכם זוכרים או ממש מכירים את השיר הזה אבל אני בטוח שעכשיו תזכרו אותו יותר. השיר תודה לאל זה שיר שנכתב בעקבות זיכרונות של אייל מצד הסבא שלו שגידל אותו המון שנים. בשנת 1999 יצא השיר הזה כסינגל וזכה להצלחה יפה אם כי לא הפך ללהיט ענק ממש. השיר הוקדש לזכר סבא של אייל ובוצע פעם על קברו לפי דברי אייל. הזמרת ומשתתפת הריאליטי נועה דויטץ' הכירה לי את השיר ומאז אני מאד אוהב אותו |לב|

feldman89

Well-known member
מקום 11

הסתכלי אליי

נשארים עם אותו אלבום ותקופה- עוברים לשיר הנושא של אלבומו "הסתכלי אליי" שיצא בקיץ 1999. על השיר הזה נדלקתי רק בשנתיים האחרונות והוא ממש מדהים וכיפי ומרגש. האותנטיות של אייל מורגשת היטב באלבום הזה ותודה לזאב נחמה!!!!!! שעשה עבודה מדהימה והותיר חותם בקריירה בארוכה של הזמר. האלבום הזה הוא אחד השיאים של אייל!!!

feldman89

Well-known member
להיטים שנשכחו מהמצעד:

1. לחישה בלילה
2. תמונה שבורה
3. רק מתגעגע
4. אני מבטיח
5. ממכרת
6. כשאת איתו
7. נגעת לי בלב
8. לב של גבר
9. בחוף של פורטוגל