מצעד שירי העשור של רמי קלינשטיין יוצא לדרך

ענת 19

New member
מצעד שירי העשור של רמי קלינשטיין יוצא לדרך../images/Emo70.gif

לכבוד סיום העשור הבא עלינו לטובה עוד 9 ימים בדיוק נבחר את שיר העשור של רמי קלינשטיין . להזכירכם בעשור האחרון יצאו לרמי 3 אלבומים :
תגיד את זה (2000)
הרבה פנים (2005)
שיר חשוף (2009) כל אחד מהאלבומים הביא לנו להיטים אחרים (תגיד את זה, הרבה פנים, אלה החיים שלי ועוד) כיצד שיר העשור של רמי ייבחר ? 1. רשימת השירים של כל אחד מהאלבומים תפורסם כעת תחת ההודעה הנ"ל . מיד לאחר מכן נתחיל בהצבעה עבור שני האלבומים הטובים ביותר 2. שני האלבומים הטובים ביותר יתחרו בניהם "ראש בראש" על איזה מבין השניים טובים יותר 3. לאחר שייבחר האלבום הטוב ביותר נפרסם שוב את שמות כל השירים מהאלבום הנבחר ואתם תצטרכו להצביע מתוך רשימת השירים באותו אלבום על שלושת המקומות הראשונים מבחינתכם באלבום הנבחר. 4. לאחר כל שקלול ההצבעות של המקומות הראשונים אותם אתם תבחרו ייבחר שיר העשור האחרון מוכנים לצאת לדרך ?

ענת 19

New member
רשימת השירים - ../images/Emo41.gifתגיד את זה../images/Emo41.gif

רשימת השירים: 1. כשאני רוקד איתך 2. חיפושית כחולה 3. תגיד את זה 4. הדמעות של אתמול 5. תנענעי אותי 6. שלגון 7. שלג 8. האהבה היום לא מאירה 9. העורב 10. אתה ואני 11. בין היש ובין האין 12. מאוחר או מוקדם 13. מרחק נגיעה 14. הבנות מ-ב' 2

glitter8

New member
שלג../images/Emo127.gif

<יותר מדי שלבים והוראות...> זה אלבום ושיר העשור מבחינתי, וגם זכיתי לשיר אותו עם רמי בהופעה חיה...מה עוד הבן אדם צריך בחיים??

glitter8

New member
תשמעי...

אחרי ש"כפור הפרידות" כמעט הקפיא אותי למוות כמה פעמים...זה הפך לשיר העשור שלי ללא עוררין....

ענת 19

New member
רשימת השירים ../images/Emo220.gifהרבה פנים../images/Emo220.gif

רשימת השירים: 1. הרבה פנים 2. שיר מקומי 3. דלת הכניסה 4. רוחות מלחמה 5. משהו טוב 6. כמה זמן 7. חודש נורמלי 8. שיר האוהבים 9. דווקא עכשיו 10. זה הילד 11. רוחות מלחמה

ענת 19

New member
רשימת השירים ../images/Emo79.gifשיר חשוף../images/Emo79.gif

רשימת השירים: 1. כל יום קצת 2. שיר חשוף 3. אלוהי הדברים הקטנים 4. האם אהבתי 5. דברים ששכחתי 6. השמים יעזרו לכל 7. זה לא מכאב 8. בכל אדם יש מלאך 9. אחד 10. אלה החיים שלי

nizzan

New member
הרבה פנים ../images/Emo127.gif

אני חושבת שכמכלול זה הדיסק הכי טוב שלו, אבל אני לא שזה בהכרח אומר שמהדיסק שלא ייבחר אין שיר הרבה יותר טוב.. אני למשל מאוד אוהבת את "מרחק נגיעה" ו"הדמעות של אתמול" .

ענת 19

New member
../images/Emo220.gif"הרבה פנים" נבחר כאלבום העשור ../images/Emo220.gif

ועכשיו הגיע הזמן לדרג את שלושת השירים הטובים ביותר בעיניכם באלבום...

ענת 19

New member
מזכירה לכם את רשימת השירים של "הרבה פנים"

1. הרבה פנים 2. שיר מקומי 3. דלת הכניסה 4. רוחות מלחמה 5. משהו טוב 6. כמה זמן 7. חודש נורמלי 8. שיר האוהבים 9. דווקא עכשיו 10. זה הילד 11. רוחות מלחמה

nizzan

New member
דלת הכניסה ../images/Emo127.gif

ללא ספק ה-שיר באלבום הזה בעיניי כבר מהשמיעה הראשונה. לגבי השניים האחרים יש תחרות אז אני אקח לי זמן לחשוב על זה.

למעלה