מקבלים פה גם פרק א2?

ממולדה9

New member
שאלות יפות שאלת

אני מודה שאתם נותנים לי פה חומר למחשבה

מודה שזה די מתנגש לי, המילה "הרפתקה" (עשיתי לא מעט בחיי, כולל התנסויות שהולכות עד הקצה), עם הרצון להתיישב ולבנות זוגיות ארוכת טווח.

ממולדה9

New member
אבל רגע, רגע

עניתי בחופזה - המטרה שלי היא לא "למצוא אבא לילדים". נכון שבן זוג יעשיר מאוד את המסגרת המשפחתית שלנו, נכון שזה יהיה חייב להיות מישהו שיש לו כימיה איתם וכולי. אבל בשום פנים ואופן אני לא יוצאת ותרה אחרי אב לילדיי. לא הייתי עושה אותם מלכתחילה לו חשבתי שאני חייבת "להשיג" להם גם אב. (ובכלל, יש מספיק דמויות גבריות חיוביות בחייהם).

אבשלום68

New member
כמה תוספות ושינויים

בפרק ב שלי, הילדים שלה היו בני 18,16,14. עד היום מערכת היחסים נפלאה, הנכדים שנולדו הם נכדי לכל דבר ועיקר.
ויש לי בן ביאולוגי שהיחסים איתו מצויינים .
כשחיים הרבה שנים ביחד נוצרים קשרים, גם אם זו לא היתה כוונת המשורר בתחילה - כך שאת הנושא הזה הייתי משאיר לזמן ולא קובע מסמרות מראש.
לגבי האובייקט - סליחה אם מי שהוא\היא יפגעו אבל רווק (רווק\ה זה אדם שלא היה במערכת יחסים של חיים ביחד ולא מה שכתב בתעודת הזהות)
זו לא נקודת התחלה טובה לזוגיות בגיל כזה כשצריך להתחשב בבת זוג שעסוקה בילדים משפחה.........
לו אני את לא הייתי מרכז מאמצים בכיוון הזה, אם יבוא נסיך על וולוו לבנה בידקי שעות מנוע,שמן ובעיקר את הראש.........
נכון שגרושים בני 40+- ואני מכיר את זה משוק הפו"פ מחפשים (בטעות לדעתי) בנות 25 עם + אחד.
אבל יש יוצאים מהכלל - חכמים, אותם את צריכה לחפש, בגיל הזה ההתאמה בזוגיות שנובעת מההיגיון היא ההתאמה הנכונה, ההורמונים כבר לא משגעים אותנו.
נכון שגם אני כגבר גרוש עם בן בצבא לא רציתי מראש להיכנס למערכת עם נשים שילדיהן היו בגילאים הצעירים של גן או בית ספר........
שוב שיקול הגיוני.
עברתי את זה ולא בא לי לחזור לזה.
אבל בטוח יש כאלה שאולי הקסם שלך ירכך אותם.
תתרכזי בגידול הילדים. ככל שהם יגדלו כך יהיה לך קל יותר לחפש, קל יותר למצוא שותף טוב לחיים .
מנסינוי חיפוש בן זוג דרך מכרים\חברים....... הוא המוצלח ביותר!!

ממולדה9

New member
תודה
יפה כתבת

בהחלט מחפשת את היוצא מן הכלל החכם
ולא מחפשת פרפרים בבטן אלא תחושה נעימה ויציבה.

tamarit2013

New member
ממולדה

לממולדה,

אני אחרי פרק א ועוד לא פרק ב, כך שבפרק ב עוד אין לי ממש ניסיון.
לא פוסלת אף אחד על סטטוס בחיים, מקווה למצוא חיבור כבן אדם ועם הנסיבות כבר נסתדר...

בהצלחה ו-

למעלה