מקוה שהשאלה לא כללית מידי

PooKiPsiT

New member
מקוה שהשאלה לא כללית מידי

יש לי ביום רביעי יום חופש, ומכיוון שביום יום אני עובדת מהבוקר עד הערב, לא כל כך יוצא לי להסתובב ברחובות (כאן הכוונה בניגוד לקניונים שפתוחים עד מאוחר יותר בדר"כ) מוצלחים לשופינג של בגדים/נעליים.
במקור חשבתי לנצל את היום הזה בשביל להסתובב בתל אביב - דיזינגוף והסביבה, אבל עקב האזעקות היומיות אולי תל אביב זה לא היעד האופטימלי בימים אלו.
המחשבה השניה, בהנחה שלא תהיה הפסקת אש עד יום רביעי היא להעביר את הטיולים ברחובות לאזור השרון הלא מאוד רחוק מאזור המרכז. נניח עד נתניה כולל. הבעיה היא שאני לא כל כך מכירה את ערי השרון ואיפה מומלץ להסתובב.

בגדול אני לא מחפשת דברים יקרים ובגדי מעצבים. המעצבת היחידה פחות או יותר שאני קונה אצלה זו דפנה לוינסון (ואני גם אוהבת את החנות של מורן גינוסר בארלוזורוב - ספאנק למי שמכירה, אבל לשם כאמור כמעט ולא יוצא לי להגיע). בקיצור, זה סדר הגודל של המחירים.

למישהי יש המלצה לאן כדאי לנסוע?

niya

New member
שאלה מעולה

אני מאד אוהבת את קניון העודפים בהרצליה - שהוא קניון פתוח, המחירים בו לא רעים בכלל, ו... אין לי מושג עד איזו שעה הוא פתוח ביומיום

חוצמזה, בואי לירושלים
יש כאן רחובות שלמים של חנויות (החל מרחוב יפו-קינג ג'ורג') בהם יש שפע של חנויות ג'יפה בצד חנויות של מעצבות וגם חנויות קטנות עם מציאות חביבות ביותר.
יש גם את קניון ממילא, שמלבד החניה היקרה להחריד שהם גובים
זהו קניון שרק הטיול בו הוא חוויה מעולה ומהנה בפני עצמה

PooKiPsiT

New member
תודה

האאוטלט בהרצליה זה רעיון מעניין.

האמת שגם ירושלים, אבל זה כבר קצת רחוק לי...

ola007

New member
אם מעניין אותך יד שנייה

אז ביום שישי הקרוב בין 9:00-14:00 ברחוב קק"ל 7 , רחובות.
ייערך שוק בו אני מקימה דוכן בגדים -אקסססוריז- נעליים יד שנייה מדליקים במיוחד!
בנוסף בשוק - אומנים,מזון תוצרת בית
עם מוזיקה טובה ועמדות קפה חופשי.

שווה לבוא
0526544149 מילה

ola007

New member
אם מעניין אותך יד שנייה

אז ביום שישי הקרוב בין 9:00-14:00 ברחוב קק"ל 7 , רחובות.
ייערך שוק בו אני מקימה דוכן בגדים -אקסססוריז- נעליים יד שנייה מדליקים במיוחד!
בנוסף בשוק - אומנים,מזון תוצרת בית
עם מוזיקה טובה ועמדות קפה חופשי.

שווה לבוא
0526544149 מילה

למעלה